reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
witam:-)

wczoraj zakończył się remont łazienki- jeszcze tylko trzeba szafkę dorobić, lampy zakupić i takie inne duperele i będzie git:-) ale już teraz bardzo mi się podoba:tak: pozostał do zrobienia "tylko" salon, kuchnia, przedpokój i pokoik małego:eek: mam nadzieję, że zdążymy..

ja już po śniadanku-twarożek ze szczyprem i rzodkiewką, teraz popijam zieloną herbatę i z wielką niechęcią myślę o tym, że trzeba by się zabrać za opracowywanie zagadnien do egzaminu:dry:
potem lecę do koleżanki- przedwczoraj urodziła synka, a potem na SR- mam dość, nogi mam tak spuchnięte, że czuję jak mi się ta woda pod skórą przelewa:szok: masakra jakaś.. a stawy mi po prostu wysiadają, jak mam klęknąć lub zgiąć kolana to prawie płaczę z bólu:no:ehh.. jeszcze trochę trzeba wytrzymac
 
Cześć dziewczyny, mam do Was pytanie : od kilku dni jak rano wstaję to mam strasznie popuchnięte ręce, palce ledwo zginam a ciśnienie mam normalnie książkowe i badania dobre i nie wiem od czego to może być. Czy któraś też tak ma :)? Idę w sobotę do lekarza no ale wiecie już wolałabym co nieco wiedzieć :)
 
Hejka :happy2:
No i nic nie wyszlo z mycia okna wczoraj wróciliśmy znów o 21, a to do mam z prezentami a to jeszcze sklepy i zeszło. Chciałabym się zająć zakupami dla siebie do szpitala i dzidzi bo jak na razie to troszke marnie sprawa wygląda. W sumie mam kilka ciuszków i zamówiony wózek.
Mała w brzucholu sie wierci jak nie wiem wypycha raz jedna stronę raz drugą to wcale już nie takie przyjemne bo mnie boli i brzuch twardnieje. No i co jakiś czas mam dziwne kłująco ciągnące bóle tak nisko na dole.

Straszne z tym czerwcowym maluszkiem to jakiś koszmar kocówka ciąży i takie coś :szok:

Mysza ja uwielbiam bigos ale mi się nie chce robić, więc jak ci zostanie to poczta możesz wysłać ;-)
jedyneczka weź w końcu troche odpocznij bo ty to jak jakiś maratończyk rajdowiec normalnie :tak:. Ja też ciągle zalatana ale ja swój maraton dopiero około 11-12 zaczynam.
brejka ja mam to samo ale z nogami stopy i kostki najbardziej a wyniki i cisnienie sa super, tez nie wiem co z tym zrobić.
 
brejka ja mam to samo, nie mówiąc już, jak wyglądam po całym dniu:dry: i też badania ok, ciśnienie 120/80.. no ale do tego jeszcze mam bóle stawów, też palców nie mogę zgiąć..
a jak wyniki moczu-ok? i cukier??
 
Witam
wstalam już-u nas troche słońca nawet jest ,ale ja nie mam humoru-boli mnie kregosłup ,że nawet ledwo siedzę.
Ja na szczescie nie puchnę-tylko raz mi stopa i kostka spuchła jak za długo prasowałam.
Mam dzisiaj łazanki na obiad więc sobie pojem :)
Dziewczyny zauwazylam ,że mi truskawki nie służą-jak zjem to zaraz mam wzdęcia i brzuch mnie boli więc sobie je odpuszczam!!
Idę was nadrobić
Miłego Dnia dla wszystkich!!!
 
Cześć dziewczyny

Wczoraj miałam zalatany dzień najpierw SR oczywiście byłam jako jedyna bez M, ale przynajmniej miałam masaż profesjonalnie zrobiony przez fizjoterapeutę. Potem ginekolog, 1,5 godz. czekania, ale wszystko ok. dokładnie opisze w innym temacie. Potem pojechałam do mojej mamy, a potem przyjechałam do domu i poszłam spać. Noc przechlapana, budziłam się chyba z 7 razy. Do tego postanowiłam wypróbować pozycję spania jako przedstawił nam fizjoterapeuta, skończyło się tym, że wstałam z bólem kręgosłupa.

Plany na dziś: muszę wykonać badania techniczne samochodu i nadrobić w czytaniu wczorajszy dzień :)
 
reklama
Cześ dziewczyny

A ja znów mam kilka dni zaległości w czytaniu tego co u Was :-(może jutro uda mi sie coś nadrobić. Mam nadzieje że wszystko tutaj dobrze.
Dzisiaj jeszcze z M jedziemy kupić ostatnie pierdołki dla małej no i powoli będe myśleć o kompletowaniu torby do szpitala. Zaczne może od jej wyprania bo mam jeszcze w sumie na to troche czasu.

Miłego dnia dziewczyny
 
Do góry