reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

magdzia gratuluje :tak: wiec pani magister?...czy pani inzynier?...:-)

keeejt no ja do weekendu nie wytrzymam hihihi
 
reklama
magdzia - GRATULACJE! Tylko szkoda, że nie możesz konkretnie tego oblać.. Trudno, nadrobisz później!:-)
mysza - ale mnie zmartwiłaś tym ostatnim odcinkiem KSD, ja uwielbiam ten serial...:-(

A ja właśnie wciągam wczorajsze spagetti, pycha...:-)
 
kasik "wloszczyzna" jest najlepsza na 2 dzien jak przejdzie :-) a juz lazania to o wiele bardziej mi smakuje Mkowa na 2 dzien :tak: ale mi smaka narobilas. ty spagettim a mysza bigosem. ide wiec zjesc moja ogorkowa na ktora o dziwo wcale smaka nie mam choc to jedna z moich ulubionych zup. teraz mi smierdzi kurczakiem-bleeee
 
Wlasnie weszlam na czerwcowki a tam dzieczyna urodzila 37 tc synka i odszedl :-:)-:)-:)-(jestem w szoku :-(to juz 37 tc byla .
A ja mam takie czarne mysli od kilku dni :-(
 
słyszałam o tym, że często dzieci urodzone w 37 tc są zagrożone... ale nie mam pojęcie dlaczego tak się dzieje,,,
Jaki to musi być wstrząs dla rodziców, przecież to już końcówka ciąży... ;-(
 
Magdzia gratulacje kochana!!
Vanilka ja tez cała teraz w strachu-takie wiadomosci strasznie na mnie dzialają!!
 
reklama
witajcie dziewuszki:-)

dzisiaj już nie usiedziałam na poopie i wybyłam na miasto-było warto kuśtykać, bo kupiłam buty, getry-w prezencie, bo imieniny dziś mam:-D a atk ogólnie, to w zw z tym ,że mam imieniny 3 dni po urodzinach i stwierdziłam ,że jestm przez to pokrzywdzona, bo można mnie omamić jednym prezentem zbiorczym , to przeniosłam sobie na sierpień, wtedy, kiedy ma mój D i obchodzę dwa razy- taka jestm zachłanna:-D i prezent dla teściówki też kupiłam:-) a poza tym i tak mnie boli, a leżenie wcale nie pomaga na tę rwę, wolę łazić, bo jak zacznę leżakować, to już się nie podniosę

nadiaa szkoda słów z tymi szpitalami- żenujące, żeby się człowiek, a tym bardziej kobieta w ciąży palętała i prosiła o przyjęcie:-( a text lekarki- no cóż, dobrze że ona taki terminator:no:
louise kochana może podjedź do gina albo na IP z tymi skurczami, bo się denewrujesz a do piątku jeszcze 2 dni? widzę, że wizyta przyspieszona-super!!! a co do skierowania na badania, ja akurat nie mam potrzeby, ale jak byłam u mojej lekarki 1-wszego kontaktu i zobaczyła, ze jestm w ciąży, to sama mi zaproponowała skierowania,a wczorajsze szlochy to juz wspomnienie- wróćiłam do zbroi twardziela-co prawda kuśtykacza, ale jednak:-D
jedyneczka mnie z tą szyjką uspokoiło usg, a poza tym gin i położna zgodnie stwierdzili, że na tym etapie to już spoksik- szybciej mi dzięki temu pójdzie przy porodzie- ja bardzo chcę im wierzyć:-D
Mruczka wazne że już po remoncie, teraz pomalutku zrobisz sobie wszystko, na pocieszenie powiem, że u mnie rozpizd i nic dla dzidzi niemkupione dalej z grubszych rzeczy-może mebelki dzisiaj kupię
Jasia najważniejsze pozytywne myślenie!!!
aisim zdrówka dla Taty i Babci!!!
madzik wymyślaj prezencik-nie żałuj sobie:-)
Vanilka moja koleżanka też z VOD miała kłopot w uk
Mysza ja mam wypasioną cukiernię na osiedlu- taką z 40-letnią tradycją:-) jak wiatr dobrze zaieje, to budzi mnie zapach z niej właśnie, wieć nieraz D już o 7 śmiga tam po drożdźóweczki:-)
magdzia GRATULACJE!!!
 
Do góry