reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

nic nie trzeba zakładać-inne seriale tez tam są!!Ja mam 4 odcinki do tyłu jeszcze-dzisiaj sobie jeszcze jeden zapodam :)
 
reklama
se chyba nie pojade ....ciagle mi sie kreci na srodku jakies kolko ,chyba sie laduje albo neta mam za slabego ......wrrrrrrrrrrr
 
filmy dostepne sa dla osob przebywajacych na terenie polski ...to mi wyskakuje :wściekła/y:nie no masakra jakas i dyskryminacja :wściekła/y::wściekła/y:se ogladnelam :-:)-(
 
Vanilka, jak nie możesz obejrzeć na vod.onet.pl to spróbuj ściągnąć z któregoś z linków podanych w tym wątku:
[MIX] Klub Szalonych Dziewic (2010) - Strona 44 - polish:Elite:board
Ściąganie za darmo :-)
Louise, ty juz ostatnie odcinki lostów ściagasz, a ja mam kilka do nadrobienia.. Nie zdradzaj czasem zakończenia póki tego nie obejrze :-)
Kama, nie martw się tym brzuchem za bardzo. mój jest nisko juz od kilku tygodni.

A co do płci to mój gin powiedział że jemu pomyłka się nigdy nie zdarzyła, więc nawet nie pomyślałam że mój synuś moze okazac się dziewczynką :-)
 
a ja właśnie przeczytałam, że jeszcze tylko jeden odcinek KSD pozostał :/ Fajna lipa :-D Co ja będę oglądać...
Wcinam pączki - tak mnie naszło... Ale udało mi się dobre kupić w warzywniaku. Przynajmniej odkryłam, gdzie się w nie zaopatrzać :-D
Muszę jeszcze lecieć po masło i boczek do stonki, ale nie chce mi się tyłka ruszać. Już się dzisiaj nachodziłam...
Kurde jeszcze przecież muszę kupić folię malarską, żeby zabezpieczyć pokoje przed pyłem... Choleraaaaaa....
No więc, chcąc nie chcąc - muszę sobie zrobić kolejny spacer...
 
keeejt no zostaly mi te 2 ostatnie co puszczali razem na koniec teraz w poniedzialek i dodatkowy odcinek Final Journey. lacznie ogolnie final lostow bedzie trwal kolo 3 godzin albo ponad i juz sie szykuje na takie wydarzenie :-) chyba sonbie dzis wieczorem na raz obejrze bo na raty w sumie bez sensu. ale mi bedzie brakowalo tych loscikow :tak: tyle lat juz sie ogladalo :-)
 
reklama
Do góry