reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

marzenie mojego dzieciństwa - zostać stewardessą :-) uwielbiam latać. Vanilka - lecę do niego, na razie na miesiac, wyrabiam ten pps, ide do gp i zobaczymy co dalej. za miesiąc muszę byc z powrotem w pl, na wizycie u swojego gina, poźniej mogę znów lecieć . będę musiała skoordynować wizyty w pl i irl :-) przerażenie minęło, myślę, że to może być fajna przygoda, choćby na trochę, żeby zobac zyć jak jest. zawsze żałowałam, że na studiach nie wziełam dziekanki i nie wyjechałam pomieszkać gdzie indziej. więc się cieszę, tym bardziej, że nie mam nic do stracenia - do pracy mogę wrócić dopiero za rok, ew. urlop wychowawczy, zawsze mogę wrócić. ten dobry nastrój i optymizm to chyba znak, że pierwszy trymestr się już skończył definitywnie... ;-)

Dobra decyzja :happy2:
Ja tez kiedys ryzykowalam i wszystko na jedna karte postawilismy ,inne dziewczyny mieszkajace poza PL to samo przechodzily ...
Wiadomo na poczatku czlowiek przerazony ale z czasem przyzwyczaja sie :happy2:
Zapisz sie do przychodni jak przylecisz i do poloznej ....im szybciej tym lepiej :tak:
No i zaopatrz sie w polskie jedzonko bo te angielskie czy irlandzkie fuj :baffled:
Zobaczysz bedzie dobrze :happy2::happy2:
Po co masz potem zadreczac sie dlaczego nie sprobowalam ?
A jak z mieszkaniem ??M juz ma cos dla Was ?
 
reklama
Witam!Dwa dni tu nie zaglądałam bo mdłości znów mnie męczą :baffled: niech już odpuszczą...:sorry2: Ale się rozpisałyście :szok:
Jutro mam wizytę,ale będzie tylko zwykłe badanie.:tak:Mam nadzieję,że będzie wszystko oki,tym bardziej,że jutro mam urodzinki...już 26,jak ten czas leci :sorry2:
Kupiłam dziś w aptece witaminki Centrum Materna (z zalecenia mojej pani gin.) i przeżyłam szok-za 30 tabletek zapłaciłam 70 zł!!!!:szok: No ale czego się nie robi dla dzidziusia;-)
Moja waga na razie stoi w miejscu,brzucha już ukryć się nie da,przeraża mnie tylko to,że codziennie mogła bym jeść lody,mężowi aż głupio codziennie chodzić w środku zimy do sklepu po lody:-D
Idę coś przekąsić bo zgłodniałam:-)
 
isabell z witaminami często jest tak,że gin. mają takie niepisane umowy z firmami farmaceutycznymi i przepisują tylko takie witaminy.Były głośne na ten temat sprawy jak się wydało,że lekarz przepisywał drogie leki tylko jednej firmy.Oni dostają za to jakieś gratyfikacje,kasę to może nie,ale wycieczki zagraniczne np.
Ja wcześniej chodzilam do lekarki,która przepisywała mi witaminy długopisem reklamującym je,oprócz tego karteczki z nazwą witamin na biurku,kalendarz w gabinecie.Skąd by to miała???A skład takich witamin jest do siebie bardzo podobny,niiele się tak naprawdę między sobą różnią.
 
Cześć dziewczyny.Tak troszkę nieśmiało po raz drugi wchodzę na to forum.Troszkę pisałam na początku lipcówek, ale komputer mi siadł, trzeba było go oddać do naprawy i nie miałam dostępu do neta prawie przez 3 m-ce.:wściekła/y:
Ja również mam termin lipcowy a dokładnie 2 lipca :-) Witam i gratuluje pozostałym lipcowym mamusią. ;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.Tak troszkę nieśmiało po raz drugi wchodzę na to forum.Troszkę pisałam na początku lipcówek, ale komputer mi siadł, trzeba było go oddać do naprawy i nie miałam dostępu do neta prawie przez 3 m-ce.:wściekła/y:
Ja również mam termin lipcowy a dokładnie 2 lipca :-) Witam i gratuluje pozostałym lipcowym mamusią. ;-)
witamy zatem po raz drugi:-)
 
Zobaczcie niby 15 tydzien, ale chyba za duza ta dzidzia nie??
http://e.pardon.pl/pa903/20e788590010c49748355413

juz znalazlam to jest plod 5cio miesieczny.

a czemu ty takie smutne rzeczy pokazujesz?

Myslalam ze wiecej napiszecie jak zniknelam przy wycenie ;-)

A moj M dostal dzisiaj ksiazke co polecalyscie "szkola przetrwania dla przyszlych ojcow" zamowilam nu allegro i poslalam do pracy i nei wie od koga a ja siedze cicho jak trusia i sie nie przyznaje :happy2: ale mowi ze ciekawa bo ja przekartkowal na szybko :-)
 
Witam lipcoweczki!
Jestem tu nowa i chciałam dołączyć do waszego grona.
Termin wegług OM mam na 17.07.
W mam wizyte u lekarza ale najpierw musze zrobić badanie krwi i moczu. Wychodzi mi teraz że jest 13 tydzien a 18 mam usg na przeziernośc karkową jak myślicie czy nie bedzie juz za poźno???
niestety innego termionu nie było.
 
reklama
hej hej

Wczoraj na jaselkach mojej 4-latki bylo wspaniale, poryczalam sie ze szczęścia. pieknie spiewala kolędy i mowila werszyki. Ja cala urosłam.
A dzis pani w przedszkolu mowila ze zostala wybrana do konkursu , ktory bedzie za tydzien w szkole podstawowej i z przedszkola wybrali 8 dziewczynek ze wszystkich grup. Ale jestem dumna.

kasia ale ci zazdroszcze tej majorki. Bylam tam na wakacjach i zwiedzilam troche wyspy. Prześliczna, Zwlaszcza poludniowo wsch cześc wyspy. Te malownicze zatoczki, Cudo. mam swoją ukochaną :-)

Ashika ale super pomysl z ta ksiązką. Super hii
 
Do góry