reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
chyba coś przekąszę w nagrodę:) mam dylemat czy zabrać M na usg prenatalne w sobotę bo nie wiem czy badanie będzie przezpochwowe czy przez brzuszek hm,
bo chyba będę skrępowana jak przezpochwową:zawstydzona/y:a wy brałyście tatuśków na takie?
 
Ja na dowcipne, jak to ktoś tu nazwał, też brałam męża. Po raz pierwszy miał minę, jakby chciał ginka zabić. Potem już było lepiej :tak:
 
vanilka wlasnie widzielismy reportaz jak to zasypalo anglie sniegiem i moj M oglada patrzy patrzy i mowi "przeciez oni tam prawie w ogole sniegu nie maja" :-D:-D:-D

justyska tu znajdziesz wszystko Testy - Forum BabyBoom

mruczka dlatego ja chodzilam sama :-)
 
no właśnie tego się obawiam że wrogością zapała do lekarza a to całkiem fajny lekarz, nie chciałabym zmieniać:tak:najwyżej zabiorę go i zapytam jakie będzie, najwyżej zaczeka na korytarzu
 
reklama
ja sie tak z M umowilam ze jak cos to go zawolam bo zapytam lekarza, jakos nie mialam odwagi mu wytlumaczyc co i jak sie robi :zawstydzona/y: wiec zaslanialam sie lekarzem ;-) ale teraz juz byl ze mna i powiedzialam jak to wygladalo wczesniej :tak: zawsze sie przyznaje pozniej jak cos pokombinuje :-)
 
Do góry