reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Zapomnialam napisac, ze bylam dzis na wizycie i juz wiem, ze na pewno bede miala cesarke. Ale powiem szczerze ze bardzo sie ciesze.
 
reklama
oczekiwanie lepiej nie wklejaj takich rzeczy bo to źle na nas wpłynie...

a ja dalej się nudze, pożarłam 2 kiwi i myśle co by jeszcze zjeść...normalnie jakiś głodomorek we mnie siedzi:-)
 
Cześć dziewczyny.Tak troszkę nieśmiało po raz drugi wchodzę na to forum.Troszkę pisałam na początku lipcówek, ale komputer mi siadł, trzeba było go oddać do naprawy i nie miałam dostępu do neta prawie przez 3 m-ce.:wściekła/y:
Ja również mam termin lipcowy a dokładnie 2 lipca :-) Witam i gratuluje pozostałym lipcowym mamusią. ;-)

Ja Ciebie pamietam i kilka razy pisalam gdzies zniknela :tak:
Super,ze juz jestes i pisz czesto :happy2::happy2:
Jak sie czujesz ??:happy2:

bede potem ide filma ogladac z m
 
Jesuuuu...aż mi ciarki po plecach przeszły...Nie chcę nawet o tym myśleć....
Arlecia dlaczego będziesz miała cc?

Kupilam dziś książkę"Dom nad rozlewiskiem".Zaczęłam ją czytać.Wiem,że w tv jest taki serial,ale nie oglądałam tego.Może któraś oglądała?Ciekawe,czy takie sobie?
 
Ja Ciebie pamietam i kilka razy pisalam gdzies zniknela :tak:
Super,ze juz jestes i pisz czesto :happy2::happy2:
Jak sie czujesz ??:happy2:

bede potem ide filma ogladac z m

Cześć Vanilka
No troszkę nam się zeszło z naprawą komputera.Ale jak tylko gdzieś mi się udało to śledziłam wpisy lipcóweczek, tylko się nie chciałam udzielać bo zaglądałam raz na 2 tygodnie :dry:
Teraz już jestem i obiecuje,że nie znikne.
Ogólnie czuje się dobrze, mdłości i senność mineły już na początku 3 m-ca, spotkan z kibelkiem nie miałam.Jedyne co mi teraz dokucza to bół kręgosłupa - przezważnie po pracy jak się nastoje.Czasami aż z bólu ciężko wytrzymać :no:
Ale najważniejsz że to jedyna przypadłość.Poza tym oki rośniemy z kruszynką :-)
A jak tam Ty się czujesz?
 
a to ja tak nie pomyslalm ze smutne, tylko ze teraz tak jest nauka rozwinieta ze nawet takie malenstwo przy zyciu trzymaja;-) Jak smutno wam sie zrobilo to przepraszam i wiecej nei bede takich rzeczy pokazywac.
 
Cześć Vanilka
No troszkę nam się zeszło z naprawą komputera.Ale jak tylko gdzieś mi się udało to śledziłam wpisy lipcóweczek, tylko się nie chciałam udzielać bo zaglądałam raz na 2 tygodnie :dry:
Teraz już jestem i obiecuje,że nie znikne.
Ogólnie czuje się dobrze, mdłości i senność mineły już na początku 3 m-ca, spotkan z kibelkiem nie miałam.Jedyne co mi teraz dokucza to bół kręgosłupa - przezważnie po pracy jak się nastoje.Czasami aż z bólu ciężko wytrzymać :no:
Ale najważniejsz że to jedyna przypadłość.Poza tym oki rośniemy z kruszynką :-)
A jak tam Ty się czujesz?

Aha to czyli pracujesz jeszcze .A kiedy na zwolnienie idziesz??
Widze masz fotke z usg wiec pierwsze usg zaliczone :happy2:i jak wrazenia ??mialas robione w UK?
Ja czuje sie ok.Mdlosci juz nie mam i oby nie wrocily ...
Bol kregoslupa tez mam :baffled:i chyba do konca juz pozostanie :/
Apetyt teraz dopisuje zajadam sie czesto dzemem ,kisielkami ;-);-)
No i tez rosniemy :happy2:
w sobote lece na tydzien do pl -ciesze sie bardzo :happy2:
 
reklama
Aha to czyli pracujesz jeszcze .A kiedy na zwolnienie idziesz??
Widze masz fotke z usg wiec pierwsze usg zaliczone :happy2:i jak wrazenia ??mialas robione w UK?
Ja czuje sie ok.Mdlosci juz nie mam i oby nie wrocily ...
Bol kregoslupa tez mam :baffled:i chyba do konca juz pozostanie :/
Apetyt teraz dopisuje zajadam sie czesto dzemem ,kisielkami ;-);-)
No i tez rosniemy :happy2:
w sobote lece na tydzien do pl -ciesze sie bardzo :happy2:

Narazie nie wiem kiedy iść na zwolnienie, najpierw planowałam pracować dopóki dam radę zmieścić się w pracy między piecem a stołem :-D ale teraz z tym kręgosłupem nie wiem jak długo wytrzymam.Prace mam stojącą a plecy mi się odzywają jak się nastoję :dry: Zobaczę - ostatnio zastanawiałam się czy nie iść na zwolnienie jak będę się przeprowadzać - za jakieś 1,5 m-ca.
USG miałam w UK.Wrażenia niesamowite.Popłakałam się jak zobaczyłam moją kruszynkę i usłyszałam jego serduszko.No i ciągle siedzę i patrzę na zdjęcia.Mój siedział na krześle z wielkim szokiem na twarzy i uśmiechem od ucha do ucha.:-D
Następne USG 1 lutego :-)
ALe ci zazdroszczę wyjazdu do PL ja dopiero jadę na początku kwietnia :-(
 
Do góry