reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ja to bym nie dała rady tak żyć na stałe za granicą- na pare lat owszem, ale z perspektywą powrotu....podziwiam tych co wyjeżdżają na zawsze.... wkurzyłam się na M:wściekła/y: wcale go nie zobacze chyba dziś......
 
reklama
Ogorki kiszone uwielbiam ale niestety musza poczekac az mi przejdzie bo na razie nie ma sily ktora by mi kazala je zjesc tylko slodkosci i nie wiem jak do tego wszystkiego wstawic tego chlopaka co podobno w brzuchu siedzi ???
 
kasia26_1983 opowiedz jak ci tam? jak sie mieszka, jak w praca na wyspie? no i ile stopni teraz u Was?

mi sie dobrze mieszka mam tutaj mame ale tesknie za polska i reszta rodziny
teraz termometr wskazuje 14 ale chyba jest chlodniej i jeszcze deszcz pada
ostatnio wogole dziwna ta pogoda jeden dzien slonce i mozna bez kurtki nawet chodzic a drugi deszcz i zimno a snieg do nas dotarl jakies 3 lata temu ale tylko troche i zaraz sie rozposcil

a do polski jezdze jak sie uda prawie co rok albo dwa bo moj maz jest z Argentyny wiec tam tez musimy czasem jechac ale mam szczescie bo pracuje w liniach lotniczych i nie placimy za przeloty tylko podatek lotniczy
 
kasia26_1983 opowiedz jak ci tam? jak sie mieszka, jak w praca na wyspie? no i ile stopni teraz u Was?

mi sie dobrze mieszka mam tutaj mame ale tesknie za polska i reszta rodziny
teraz termometr wskazuje 14 ale chyba jest chlodniej i jeszcze deszcz pada
ostatnio wogole dziwna ta pogoda jeden dzien slonce i mozna bez kurtki nawet chodzic a drugi deszcz i zimno a snieg do nas dotarl jakies 3 lata temu ale tylko troche i zaraz sie rozposcil

a do polski jezdze jak sie uda prawie co rok albo dwa bo moj maz jest z Argentyny wiec tam tez musimy czasem jechac ale mam szczescie bo pracuje w liniach lotniczych i nie placimy za przeloty tylko podatek lotniczy
 
marzenie mojego dzieciństwa - zostać stewardessą :-) uwielbiam latać. Vanilka - lecę do niego, na razie na miesiac, wyrabiam ten pps, ide do gp i zobaczymy co dalej. za miesiąc muszę byc z powrotem w pl, na wizycie u swojego gina, poźniej mogę znów lecieć . będę musiała skoordynować wizyty w pl i irl :-) przerażenie minęło, myślę, że to może być fajna przygoda, choćby na trochę, żeby zobac zyć jak jest. zawsze żałowałam, że na studiach nie wziełam dziekanki i nie wyjechałam pomieszkać gdzie indziej. więc się cieszę, tym bardziej, że nie mam nic do stracenia - do pracy mogę wrócić dopiero za rok, ew. urlop wychowawczy, zawsze mogę wrócić. ten dobry nastrój i optymizm to chyba znak, że pierwszy trymestr się już skończył definitywnie... ;-)
 
o trochę egzotyki się pojawiło :happy2: jak ja lubię ciepełko :-D Kasiu witam na forum.
Ja dopiero będę jadła obiadek - ziemniaczki, rybka (panga) i ogórki kiszone. Tak mnie naszło. M smaży rybę, zaraz poda do stołu:-)
Byłam zawieźć PIT do pracy, ale weszłam tylko i wyszłam, bo nie chciałam z nikim gadać.
Reszta dnia - filmowo, kupiłam sobie chipsy o smaku kebaba:-D
 
reklama
Ja kwasne ogorki i kapuste wcinam i to tonami:-D:-D:-D Wskoczylam na wage pare minut temu i pokazala 52 kg czyli od 2tyg nic nie doszlo a myslalam ze pare kilo wiecej bedzie.
 
Do góry