reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

witajcie dziewczyny

Ja jakaś spiąca jestem , więc dzisiaj wypoczywam w domku.Byłam tylko w Rossmanie po kosmetyki.
Tak sobie myślę powoli o ubrankach dla dzidziusia i kompletnie nie wiem co mi będzie potrzebne i ile sztuk.I nie wiem keidy zacząć coś powoli kupować bo narazie nie mam nic :)
 
reklama
No to ja zjem chociaz loda truskawkowego:-D, nie ma truskawek to trzeba sie jakos ratowac;-) a z owocow to kiwi wcinam bo jakos pomarancze i mandarynki mi sie przejadly. O moga byc jeszcze jablka:-)
a wczoraj to meczyly mnie grzybki w occie:szok:
 
Jeżeli chodzi o seskowanie to jak pisałam wcześniej my po prawie 3 miesiącach zakazu wczoraj wkońcu spróbowaliśmy i było fajnie :zawstydzona/y:
ale powiem szczerze, że miałam duże obawy i jakoś nie mogłam przestać myśleć czy nie zaszkodzimy dzidziusiowi (chociaż gin pozwolił tylko kazał unikać pozycji na misjonarza) mężuś też widziałam, że starał się być bardzo delikatny choć sam przyznał, że mu ciężko bo go strasznie kręcę w ciąży ;-) (a raczej mój duuuży biust;-))
 
witajcie dziewczyny

Ja jakaś spiąca jestem , więc dzisiaj wypoczywam w domku.Byłam tylko w Rossmanie po kosmetyki.
Tak sobie myślę powoli o ubrankach dla dzidziusia i kompletnie nie wiem co mi będzie potrzebne i ile sztuk.I nie wiem keidy zacząć coś powoli kupować bo narazie nie mam nic :)

Ja mysle ze w 7 miesiacu zaczniemy kupowac jakies rzeczy dla dzidzi, tesciowa juz czeka na plec bo chce kupowac wiec nie jest zle;-), a co bedzie potrzebne to masz liste zrobiona i do szpitala i do domu co na poczatek potrzebne;-)
https://www.babyboom.pl/forum/lipiec-2010-f307/rzeczy-zbedne-i-niezbedne-doswiadczenia-mam-34569/
 
Vanilka a ja już jestem;-)7 bluzek:szok:Niezły zakup jak na jeden dzień:cool2:
A synek jest na etapie gryzienia i ciągnięcia za włosy siostry;-)Akurat ją sobie upatrzył i bez przerwy jej dokucza,a ona z kolei drze się w niebogłosy.A tak ogólnie to Szymonek ma 14 miesięcy,ładnie chodzi,ma 10 ząbków,jest kluseczką jak mamusia i jak dla mnie to jest cudowny.:happy2:Właśnie pojadł makaronu z truskawkami i bawi się klockami;-)

Na seksowanie mam ochotę w dzień,ale nie ma warunków,a z kolei wieczorem jak M chciałby pobaraszkować to ja jestem padnięta i nasze plany kończą się najczęściej na moim chrapaniu zanim on się wykąpie;-)

Wiesz przeceny sa dobre wiec i szkoda nie zaopatrzyc sie teraz puki taka taniocha .
Jeju takie ponad roczny to szkodnik maly ;-)a przeszedl juz etap wyciagania z szafek wszystko ??A corka to by chciala teraz siostre czy braciszka ?:happy2:

hehe widze,ze u nas dzisiaj troskawkowo :-p
Ciuszki cholera mnie jakos nie ciagna jeszcze :confused:dzisiaj lazilam po sklepie i nawet nie zaszlam na dzial niemowlecy :baffled:boje sie czegos?:-D
 
Ja mam ogromną. Tatuś się cieszy :-)

Co do truskawek, to mnie nosi na mrożone sorbety i kupuję zawsze jak gdzieś dorwę. Lecz dziś mam smaka na różowe winogrona :tak:
oooo to tatus usmiechniety od ucha do ucha :-D:-D:-D:-D

Ashika wiec nie jestem sama ..ja tez ZERO DOSLOWNIE OCHOTY :(:(
czlowiek by sie troszke poprzytulal odstresowal odrazu a tu lipa ..na sile nie bede :/
 
Nadal wywala jak mu się jakaś otwarta szafka trafi.Pozakładaliśmy blokady,ale to chyba blokady dla dzieci anemicznych,bo mój synek bez problemu daje sobie z nimi radę.;-)
Iabelcia oczywiście chciałaby siostrzyczkę,ale ja jestem przekonana,że będzie chłopiec więc uświadamiam ją,że najprawdopodobniej będzie jedyną dziewczynką w naszej rodinie.:tak:Więcej dzieci już nie chcemy mieć.Moja teściowa próbowała 3 razy i ma 3 synów,brat M też syna.W ogóle w rodzinie M prawie same chłopy;-)
Przy Szymonku ciuszki kupowałam od początku i było ok,W poprzedniej ciąży nie kupiłam ani jednego i się nie udało:-:)-:)-(
Dlatego teraz już mam kupione 2 pary śpioszków i kaftanik.Wiem,że tu nie ma żadnej zależności,ale taka już moja skołowana psychika;-)
Spadam bo do szpitala do mojego brata jedziemy.To nic poważnego,ale wypada go odwiedzić.Wpadnę wieczorkiem.papatki
 
Na seksowanie mam ochotę w dzień,ale nie ma warunków,a z kolei wieczorem jak M chciałby pobaraszkować to ja jestem padnięta i nasze plany kończą się najczęściej na moim chrapaniu zanim on się wykąpie;-)
Ja też wieczorami jestem padnięta,a mojemu mężusiowi akurat wtedy się zachciewa seksiku :tak: Jeśli już mi się zachce to rana :tak: tylko,że mała budzi się równo z nami i lipa :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Ja to mam wielka ochote ale jeszce nei mozemy bo ten glupi polip:-:)-( Moze odpadnie kiedys i bedziemy mogli znowu, ale najwazniejsze bezpieczenstwo dzidzi:tak:
 
reklama
Ashika wiec nie jestem sama ..ja tez ZERO DOSLOWNIE OCHOTY :(:(
czlowiek by sie troszke poprzytulal odstresowal odrazu a tu lipa ..na sile nie bede :/

No wlasnie jak raz dalam czadu i chcialam zeby bylo mu chociaz przez chwile lepiej to potem chodzilam wsciekla jak chmura gradowa ze wbrew sobie cos robie zeby samca zaspokoic :zawstydzona/y::-( i dodatkowe atrakcje zafundowalam dzieki hustawce nastrojow
:-):-)
 
Do góry