reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
To i ja się witam. Dopiero co wygrzebałam się z łóżka, umyłam głowę i zjadłam tosty z żółtym serem i dżemem. Muszę dziś popłacić rachunki, zapisać męża do dentysty i zrobić jakieś podstawowe zakupy, bo już nawet pasta do zębów nam się skończyła :-D
Wczoraj też mnie strasznie głowa bolała. To pewno nerwy i niewyspanie. Dziś już jest ok. Małż w pracy do 23, więc mam cały dzień dla siebie. Póki co się cieszę, bo nikt mi tyłka nie zawraca, ale za 3 godziny będę już za nim tęsknić :-)

Miłego dnia lipcóweczki. Będę się w miarę możliwości odzywać ;-)
 
hejhej:-)
ja już 2 pranie zrobiłam i nawet pozmywałam;-)
emih- sałatke zmodyfikowałam tak, że kurczaka smarzyłam w curry na patelni, rodzynek nie dałam, ale zamiast nich upragniony groszek:-D ale była naprawde smaczna, no i żółty ryż dodałam:cool2:
to ja już nic nie mówie o TRUSKAWKACH bo mi się znowu dostanie:-p
a- i z zębem mądrości męcze się już 2 lata!!! cały czas mi wychodzi:baffled:
 
Witam z "rana";-)

Ja dzis mam mase roboty:-( pomijajac zakupy to musze remanent caly ze sklepu wklepac w kompa nie cierpie tego, ale jakos pojdzie w koncu nie musi byc na juz tylko mam chwile czasu i w domku nikt mi na rece nie patrzy :tak:

emih zazdroszcze spanka ja dalej nocny marek ;-) o wlasnie moze tym remanentem bede sie usypiac od dzis :-)

Pozdrawiam wszystkie serdecznie i zycze udanego dzionka ;-)
 
Witam wszystkie przyszłe mamy :)
Wydaje mi się, że trafiłam w dobry wątek, moje maleństwo powinno przyjść na świat 7.07.2010 (już w tym roku!)
Przyznam się, że nie trafiłam tutaj zupełnie bezinteresownie, Mianowicie mam zmartwienie i pytanie:
Na początku 14 tygodnia ciąży moje maleństwo wg USG mierzy 61mm. W internecie
natomiast znalazłam informacje, że w tym czasie powinno to być ponad 75mm.
Dodam, że narządy rozwijają się prawidłowo. Czy któraś z Was też ma takiego maluszka? Jest się czym martwić?
 
Witam wszystkie przyszłe mamy :)
Wydaje mi się, że trafiłam w dobry wątek, moje maleństwo powinno przyjść na świat 7.07.2010 (już w tym roku!)
Przyznam się, że nie trafiłam tutaj zupełnie bezinteresownie, Mianowicie mam zmartwienie i pytanie:
Na początku 14 tygodnia ciąży moje maleństwo wg USG mierzy 61mm. W internecie
natomiast znalazłam informacje, że w tym czasie powinno to być ponad 75mm.
Dodam, że narządy rozwijają się prawidłowo. Czy któraś z Was też ma takiego maluszka? Jest się czym martwić?

Witamy ;-) i zapraszamy :tak:
Niestety nie moge Ci udzielic kompletnej odpowiedzi na to pytanie tylko lekarz da Ci pewnosc ale skoro nic nie mowil znaczy ze jest OK, mam natomiast kolezanke która jest w odwrotnej sytuacji do Ciebie bo jej dzidzia jest z kolei wieksza niz statystyka mowi i kalendarze ciazowe, wez pod uwage ze kazda ciaza moze przebiegac inaczej i jest zalezna od wielu indywidualnych czynnikow wiec nie sugeruj sie tym co jest podawane w kalendarzach ciazowych w internecie bo sa to dane usrednione taka swoista statystyka a nie znaczy to ze ma miec dzidzia dokladnie tyle i nie moze byc odchylen. Mam nadzieje ze nie zagmatwalam za bardzo :zawstydzona/y: pozdrawiam
 
a na pocieszenie ci powiem ze ja przezylam horror z pierwszym dzieckiem bo przy usg szacowali wage i powiedzieli mi ze synek wazy niecale 2 kg a do porodu byly 3 tyg. Urodzilam synka i wazyl 3,900 kg:szok: wiec usg tez nie zawsze tak do konca prawde mowi
 
Nie zagmatwałaś, wszystko rozumiem, Ja się martwię, że to może być ze stresu, ostatnio mam go sporo i jeszcze znalazłam takie badania: Zestresowane matki rodzą mniejsze dzieci | KopalniaWiedzy.pl
Niestety wszystkie metody relaksacji mnie bardziej denerwują niż uspokajają :-(
Ale nie poddaje się i masuję brzusio, uśmiecham się do niego i liczę że to po prostu takie geny :-)
 
reklama
Witam w ten śniezny poranek!:-)
szczęśliwa i zadowolona bo wkońcu przespałam 11 godzin!:-)
Wczoraj z mężem pobaraszkowaliśmy trochę (pierwszy raz od listoapda;-)) i myślę,że to mnie tak dobrze nastroiło do spania! Cudowne uczucie ! (i sex i spanie;-))
Nawet ząbek przestał pobolewać ale Sasanka1 dzięki za radę na pewno się przyda na przyszłość!:-)
Mamajulia - Witam serdecznie na forum lipcóweczek! co do twoich obaw to ja mam termin niby na 09.07.09 i dzidzia 30.12.09 miała 65 mm i lekarz twierdził, że rośnie jak na drożdżach:-) myślę, że nie powinnaś sie zbytnio martwić, jasne pogadaj z ginem ale dzidziusie teraz rosną w zastraszającym tępie! Moje maleństwo w ciągu kilku dni urosło z 42 mm do 65 mm! ale według książek i tak jest mniejsze bo zaszłam w ciąże tydzień po spodziewanych (książkowych) dniach płodnych! potwierdziło mi to trzech lekarzy i uspokajali że w tym momencie ciąży nie można mówić o za malym czy za dużym dzidziusi - to ocenia się o wiele poźniej. Więc pogadaj z ginem ale nie zamartwiaj się tym zbytnio!
 
Do góry