reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Kochana nie przejmuj się na zapas. Każda ciąża jest inna. Ja na pierwszym USG w 5 tc nie widziałam jeszcze nic, zresztą lekarz też nie, inne dziewczyny już miały pęcherzyki ciążowe. Najadłam się strachu co niemiara. A teraz dzidzia nadgoniła. Może będzie po prostu drobniejsza ;-), Wcale nie jest powiedziane, że jeszcze nie przegoni norm, w końcu tak na prawdę masy to dopiero nabiera w 3 trymestrze. Najważniejsze, że narządy się dobrze rozwijają. :tak:

Ps. Ale mam ograniczone myślenie, nie wpadłam na to, że jest długi weekend. Wybrałam się na pocztę - zamknięte. No więc wszystkie znaki na niebie i ziemi każą mi LENIUCHOWAĆ, co zatem czynię. Zaraz sobie zapuszczę film na jedynce. Coś lekkiego, co nie zmusza do myślenia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja się witam już w nowym roku :tak:
Widzę,że dużo o jedzonku piszecie,za mną od wczoraj chodzą lody truskawkowe...mniam mniam...:-D
Ja mam lenia,mężuś na szczęście kuchnie ogarnął,więc mogę dalej leniuchować:tak::-D
 
o rany znowu wrócił temat truskawek - ale nabrałam ochoty!:tak:i własnie mi się przypomniało, że mam w lodówce zamrożone truskaweczki, które sama zbierałam w lato u teściówki w ogródku!!!:-)
wieczorem będzie koktajl jak malowanie :-):-):-)
 
Bylismy na miescie kupilam sobie 7 bluzeczek za cale 13 f :happy2:
Fajne takie rozciagliwe bluzeczki w sam raz na brzuszek ,troszke mi sie humorek poprawil :happy2:
No i kupilam troszkawki o ktorych od kilku dni marze i widze ,ze nie tylko ja :-p:-pWciagnelam juz jedno opakowanie :-Ddrugie zrobie ze smietanka :tak:
Ale najpier obiadek zjem -gotuje buraczkowa :happy2:dosc mam juz tego jedzenia salatki idt...chce wkoncu cos normalnego :happy2:

mamaJulia Witaj i rozgosc sie :happy2::tak:

mammi ja urodzilam mojego 4250 !! cc oczywiscie ..a mowili ,ze jakos ponad 3 kg bedzie mial ....:wściekła/y:ogarnij robote i wieczorkiem spokojnie zamelduj sie :tak:
Wiesz co dopiero dzisiaj zauwazylam ,ze masz takiego malego szkraba w domu :zawstydzona/y:myslalam ,ze masz tylko corcie :zawstydzona/y:Na jakim jest etapie to malenstwo ??:happy2:

Dziewczyny czy macie ochote na sex???Bo ja wcale :zawstydzona/y:i troszke mi szkoda tego mojego m ...wczoraj chcialam sie zmusic ale to nie to :baffled::baffled:no doslownie zero ochoty :/
 
mamajulia Witam nową mamusię-krakowiankę;-)Stres faktycznie ciąży nie pomaga,ale nie oznacza wcale,że dzidzia musi być maltka.Ja generalnie nerwusek jestem,a w pierwszej ciąży byłam tak zestresowana,że nieraz zdarzało mi się talerze z nerwów rozbijać,a córa urodziła się zdrowa i z wagą książkową 3550.Skoro gin.nic nie mówił,że dzidzia jest za malutka to widoczcznie jest ok.:tak:

Tak się naczytałam wczoraj o tych truskawkach,że właśnie zjadłam cały talerz makaronu z truskawkami.Co prawda dostałam tylko mrożone,ale na takiego wielkiego smaczka jak ja miałam dobre i takie;-)I odrazu mi lepiej.
Zarażliwe normalnie te nasze zachcianki;-)
 
Cóż za ciepłe przyjęcie, fajnie tu u Was. Chyba zostanę :-)

Pewnie ze zostan :-)
A najgorzej naczytac sie okropienstw w necie ten net to i blogoslawienstwo i przeklenstwo bo jak sobie cos wkrecisz to tylko to nakreca ;-) Wazne glowa do gory i nie dac sie :tak:

vanilka nie jestes osamotniona mnie tez nic nie rusza:-:)zawstydzona/y: az mi zal M bo duzo znosi ale masz racje nawet jak sobei przetlumaczysz ze powinnas to zupelnie nie to :confused:
 
Dziewczyny czy macie ochote na sex???Bo ja wcale :zawstydzona/y:i troszke mi szkoda tego mojego m ...wczoraj chcialam sie zmusic ale to nie to :baffled::baffled:no doslownie zero ochoty :/
Ja mam ogromną. Tatuś się cieszy :-)

Co do truskawek, to mnie nosi na mrożone sorbety i kupuję zawsze jak gdzieś dorwę. Lecz dziś mam smaka na różowe winogrona :tak:
 
Vanilka a ja już jestem;-)7 bluzek:szok:Niezły zakup jak na jeden dzień:cool2:
A synek jest na etapie gryzienia i ciągnięcia za włosy siostry;-)Akurat ją sobie upatrzył i bez przerwy jej dokucza,a ona z kolei drze się w niebogłosy.A tak ogólnie to Szymonek ma 14 miesięcy,ładnie chodzi,ma 10 ząbków,jest kluseczką jak mamusia i jak dla mnie to jest cudowny.:happy2:Właśnie pojadł makaronu z truskawkami i bawi się klockami;-)

Na seksowanie mam ochotę w dzień,ale nie ma warunków,a z kolei wieczorem jak M chciałby pobaraszkować to ja jestem padnięta i nasze plany kończą się najczęściej na moim chrapaniu zanim on się wykąpie;-)
 
reklama
rozowe winogrona jadlam na sniadanie a truskawki dalej mnie mecza i lody tez ale czekam az M wroci z pracy i skoczymy do sklepu bo jakis przeciag sie nam w domu zrobil i nawet woda min wyszla

Wlasnie mnei ostatnio okrutnie suszy i najlepiej smakuje mi woda mineralna ;-)
 
Do góry