reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Na początku będzie trochę ciężko ale dzieciaki będą miały ze sobą świetny kontakt :-). Ja chciałam żeby u mnie między dziećmi było tak 2-3 lata różnicy ale niestety nie wyszło :zawstydzona/y:
 
reklama
Hej dziewczyny, wpadłam się w zasadzie tylko pożegnać, niestety się i tym razem nie udało, leżałam 3 dni w szpitalu, ale nie udało się uratować maleństwa... :-(To już 3 raz, a więc czeka nas wkrótce seria badań, żeby zobaczyć, dlaczego tak się dzieje, mam malutką nadzieję, że jednak jeszcze nie wszystko stracone... Teraz codziennie coraz bardziej doceniam to, że udało nam się i mamy jedno dzieciątko, to jedyne trzyma mnie teraz przy życiu. Trzymajcie się dziewczyny, dbajcie o siebie i o maleństwa, wszystkiego dobrego Wam życzę, może czasem do Was zajrzę, jak już ochłonę.
Pozdrawiam.
:-:)-:)-:)-:)-(Tak mi przykro......

Mnie znowu brzuch boli :-:)-:)-(ale na szczescie nie ma skorczy ...ale i tak sie tym martwie ...
 
witam dziewczynki:-Dwyspalam sie i od razu mi lepiej:-D
wprawdzie chce, zeby weekend trwal jak najdluszej, ale w p-oniedzialek wieczorkiem mam pierwsza wizyte wiec nie moge sie juz doczekac:tak::tak::tak:
a w piatek bedzie montowana kuchnia!!!!hurra:laugh2:wkoncu bede mogla robic sobie obiadki u siebie:cool2:cudownie
 
Cześć dziewczyny :tak:
WItam się z wami bardzo słonecznie mimo chmurzysk za oknem bo... pierwszą noc prawie przespałam:tak: :tak: :tak: Lekarz, usłyszawszy że śpię po 3-4godz z przerwami na dobę KAZAŁ wziąść RELANIUM i L-4 :szok: bo stwierdzil że mala ilość snu jest niepokojąca (dlatego tak śpimy w I tryestrze bo tworzy się łozysko i organizm potrzebuje wiele sił) ale... Relanium nie wzięłam ani zwolnienia- strasznie się bałam, przeciez to jakby nie patrzyć- trochę psychotrop... Jednakże mój M wpadł na genialny pomysł i doszedł do wniosku że jesli cieple mleko ani meliska nie pomaga to na każde zło dobry jest seksik :laugh2: i wbrew zakazom lekarza... ale cóż... warto było :cool2: spałam 6 godzin z małymi pobudkami! I o 5:00 wstalam jak nowo narodzona :-)

Mammi- I jak tam przeziębionko?- pogłębia się? :szok: Ps. co do prezentu, ja zawsze patrzę pod temperament- jedne dzieci lubia statycznie się bawic (klocki itp) inne szaleć (jak w mojej rodzinie :cool2: I przebojem na 1 urodzinki wszędzie był i jest skoczek (niby dla dzieci które jeszcze nie umieją chodzic) a skaczą w nich z wielkimi usmiechami i w 2 urodziny (co lżejsze ;-)
Przykladowo: HUŚTAWKA SKOCZEK+++TYGRYSEK DISNEYA+++ OD 4 MIEŚ (832832047) - Aukcje internetowe Allegro
Z propozycji podsuwa mi się jeszcze pomysł jakiegoś jeździka...
Geperty- ja rónież trzymam kciuki i myslę że wszystko będzie ok :tak:
Polianna_ u ciebie tez wygląda wg bety że jest ok. jak będzie rosła a nie malała to jest na pewno ok!!! :tak:
Cynamonka- tak trzymac z nastawieniem! BRAVO! :-) Ale się usmiałam w duchu z tych na przemiennych wymiotów z synkiem, wiem, nie powinam, ale komiczna wyobraźnia wzięła górę :cool2:
Aisim- widzisz, jednak L-4 przy nerwówce w pracy nas ominąć nie chce- trzymam kciuki! Mam nadzieję, że jak odpoczniesz wszystko wróci do normy :tak:
Evil- strasznie mi przykro...
Perla- witamy :tak: an początek może lekko miec nie będziesz, ale po 2 latach dzieciaczki będą bardziej swego towarzystwa łakome niż Twojego i zawsze trochę lżej spelniać zachcianki ogółu a nie każde chce co innego- jedno klocki a drugie książkę czytac :eek:
 
Ostatnia edycja:
:-:)-:)-:)-:)-(Tak mi przykro......

Mnie znowu brzuch boli :-:)-:)-(ale na szczescie nie ma skorczy ...ale i tak sie tym martwie ...


Evi13-...bardzo, bardzo mi przykro!...


Vanilka- duzow ywpoczywaj,oszczedzaj sie...a w razie czego jedz do szpitala...nie bagatelizuj niczego cos Cie niepokoi...:tak:
 
:-:)-:)-:)-:)-(Tak mi przykro......

Mnie znowu brzuch boli :-:)-:)-(ale na szczescie nie ma skorczy ...ale i tak sie tym martwie ...

Vanilak mnie tak brzuch boli od 3 dni przechodzi dopiero wieczorem jak się położę. Wystraszyłam się i pobiegłąm do lekarza! Tak podobno boli i będzie bolało (chociaż nie we wszystkich przypadkach) bo macica sie rozciąga!!
Jeśli masz to bierz rozkurczowo nospę najlepiej forte - mi pomaga)) i jest trochę lepiej, a jesli sie bardzo tym martwisz to zmykaj do położnej żeby się uspokoić troszkę!! I dużo odpoczywaj!!
 
Witam .
Wczoraj ten brzuch bolal ale bez jakichkolwiek skorczy ...
Wiem ,ze macica sie rozciaga wiec nie panikuje na zas ..czytalam troszke ,ze po cc moze wlasnie bardziej ten brzuch bolec ..
Jak dzisiaj bedzie bolal biore nospe ...
Wogle to wstalam rano i co poszlam pawia puscic do kibelka :crazy:cholera znowu te mdlosci mnie dopadly :/
 
nie mow, ze jeszcze Cie trzymaja...(patrze, ze masz ciaze 2 tyg starsza) masakra jakie to meczace nie?

mnie brzuch bolam w nocy - obudzilam sie ok 3 i mdlilo, ze hej...ale siusiu i jakos zasnelam...obudzilam sie w miare ok...zabralam sie za sprzatanie:cool2:
 
Mnie mdłożci też trzymają, ciągle na tym samym poziomie, dziewczyny mam nadzieję ze to się tygodnia!! a nie będzie tzrymać dłużej, bo na dłuższą metę jest męczące!!
Trzeba wierzyć że będzie lepiej!!
A senność i zmęczenie Wam już przeszły bo u mnie niestety nie!!! Mogłąbym spać całymi dniami!! Od poniedziłku mam L-4 to nadrobię ze spaniem:-)

Pogoda kiepska, nawet się wychodzić nie chce!!
 
reklama
Hej dziewczyny:-)
Wspolczuje Wam tych mdlosci i boli brzucha-u mnie ledwo co tych objawow.Ale w pierwszej ciazy mialam i to i to.Czasem bole brzucha byly ze skurczami i strasznie sie balam.Dwa razy mialam leciutkie plamienie;Jednak moja ginka-belgijka ani razu nie dala mi zadnych lekow.Na szczescie dobrze wyczula,ze nie potrzeba,ale widze,ze w Polsce lekarze sa bardziej przezorni-tu raczej nie:-(
Tak w ogole to bole brzucha mialam przez caaaala ciaze-a teraz to w ogole jakbym w ciazy nie byla (bo sennosc i zmeczenie to mozna miec i bez ciazy).
 
Do góry