reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Evi - przykro mi bardzo!!:-(
Geperty - głowa do góry nie wszystko stracone, trzeba być dobrej myśli i mieć nadzieję!! Trzymam kciuki!!

Ja dostałam dziś na moje bóle brzucha nospe forte i duphoston profilaktycznie.Zalecany odpoczynek i mało stresu i nerwów!! ale jak tu sie nie denerwować jak same smutne wiadomości:eek: wokoło!
 
reklama
Hej dziewczyny!:-)
Evi-tak mi przykro....Teraz tylko nadzieja w tych badan-niech wyjasnia przyczyne to bedzie mozna cos zaradzic.Trzymaj sie cieplutko.
Geperty-spoznione,ale najlepsze zyczenia urodzinowe!Zycze Ci,zeby beta pieknie rosla!

Wiecej nie pamietam,co mialam napisac....Tyle mialam do nadrobienia przez 2 dni mojej nieobenosci na bb....
Musze czesciej wchodzic,bo sie gubie;-)

Perla-witaj wsrod nas:-)
Isabell-a ja mam pierwsza wizyte w srode:-)
 
Kurczę, ile napisałyście :-D

Evi, strasznie mi przykro :-(
Geperty - jeszcze może być dobrze, nie trać nadziei, zrób betę, powie Ci wszystko... U mnie miała być ciąża pozamaciczna, a jest ok :tak:
Polianna - beta bardzo ładna, jak pamietam miałaś 17 5 dni temu, więc wystarczyłoby, gdybyś miała 75 :tak:
Perla - witaj w wątku :-)
Isabel, musi być dobrze! dopóki nic się nie dzieje, nie ma się czym martwić :tak:
Nie pamietam, która dziewczyna pisała o ciuchach w rozmiarze 34 - buszując na allegro widziałam właśnie fajny zestaw ciuchów ciążowych w takim rozmiarze - poszukaj, jeśli interesują Cię wogóle używane :sorry:

Pozdrówka i miłego weekendu dla Wszystkich! Ja przyjechałam z delegacji i od razu na BB :-p
 
Ja po wizycie, ale niezbyt szczęśliwa :-(. Jest pęcherzyk ciążowy wielkości 19mm (czyli 6 tc), ale pusty, no i są dwie opcje, albo ciąża obumarła, albo jest bardzo wczesna :eek:. W tą bardzo wczesną ciężko jest mi uwierzyć, bo wiem kiedy miałam owu i kiedy się pingaliśmy, za dwa tygodnie mam przyjść na USG i się nie martwić :-(. W poniedziałek i środę zrobię Betę i zobaczymy czy przyrasta :hmm:, ale póki co jest mi ciężko i co chwila płaczę :-(, ehhhh nie tak miało być i to w moje urodziny :-(.

kochana nie zalamij sie! wiem,ze to latwo powiedziec i ze te dwa tygodnie to jak dwa lata,ale trzeba miec nadzieje!

Hej dziewczyny, wpadłam się w zasadzie tylko pożegnać, niestety się i tym razem nie udało, leżałam 3 dni w szpitalu, ale nie udało się uratować maleństwa... :-(To już 3 raz, a więc czeka nas wkrótce seria badań, żeby zobaczyć, dlaczego tak się dzieje, mam malutką nadzieję, że jednak jeszcze nie wszystko stracone... Teraz codziennie coraz bardziej doceniam to, że udało nam się i mamy jedno dzieciątko, to jedyne trzyma mnie teraz przy życiu. Trzymajcie się dziewczyny, dbajcie o siebie i o maleństwa, wszystkiego dobrego Wam życzę, może czasem do Was zajrzę, jak już ochłonę.
Pozdrawiam.

straszbie mi przykro:-(tulam

witam dziewczynki! mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona... jestem juz styczniowka 2009, no i wychodzi na to, ze bede lipcowka 2010! wg. ostatniej i zarazem 1 po porodzie miesiaczki termin wychodzi mi na 15 lipca, wiec miedzy moimi dzieciaczkami byloby 1,5 roku roznicy! pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie!

witam i zycze szczesliwych 9 miesiecy:tak:

Ehhhhhhhhhhhh............ A u mnie s jutro wyjaśni jak bede wychowywala dzidzie......

Niby mam jakies nadzieje ale bardzo małe:-(

eh co to znaczy?teraz ma ci dac odpowiedz czy chce byc z toba? to jest jakies dziwne:no:ale zycze ci zeby wszystko ulozylo sie po twojej mysli
 
Hej Geperty, jestem w podobnej sytuacji. Bylam dosc wczesnie na usg i lekarka tez widziala tylko pusty pecherzyk, malo tego zobaczyla tez jakis plyn zbierajacy sie i cos na jajniku. Najpierw stwierdzila, ze to ciaza pozamaciczna i juz mnie chciala kroic. Po pierwszym szoku ochlonelam, zadzwonilam w kilka miejsc by sie skonsultowac i zwialam z tego szpitala. Czekam podobnie jak Ty dwa tygodnie i jestem dobrej mysli, bo beta w ciagu jednej doby bardzo mi przyroslo. Wiem, ze to nie jest ciaza pozamaciczna. Pozostaja dwie opcje: byla za mala lub jest niepelnowartosciowa jak to subtelnie okreslil pewien madry lekarz. Nie dajmy sie zwariowac. Ja poki co haftuje przez pol dnia, a dzis towarzyszyl mi moj trzyletni synus. Mial jakas niestrawnosc i tak sobie wymiotowalismy na zmiane.
 
Cynamonko - w takich sytuacjach również wolałabym się skonsultować z innym lekarzem i poczekac ze dwa tygodnie,przecież gdy ciąża ma 4 tygodnie, albo i mniej to różnie może się rozwijać,prawda? Trzymam za Was kciuki!!
 
reklama
Do góry