reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Ja łykam codziennie Feminatal Metafolin 800mg, i to do 12 tygodnia ciąży, od 12 mniejsza dawka bo tylko 400mg... co do samego folika, to nie mam pojęcia... jeśli lekarz uznał że ta dawka jest dostateczna to chyba tak ma być :)
 
Czesc Dziewczyny!
U mnie apetyt powraca.Rano tylko jakos tak ciezko sie chodzi ale pozniej juz normalnie.Buzie troszke mi zsypalo i w sumie to nie wiem czy to z zimna czy z hormonow.Co do sluzu to tez mam troszke.
Pozdrawiam wszystkie nowe i "stare" lipcoweczki.
 
Siemka, udało mi się umówić na wizytę do gina w przyszły piątek tj. 04-12-2009 zdradzę, że jest to dzień moich urodzin :-), mam nadzieję, że będę miała najwspanialszy prezent - czyli widok małego człowieczka :tak:, och jeszcze 8 dni czekania, a chciałabym już :sorry:.

Co do kwasu foliowego, to ja biorę 1 tabl dziennie 0,4 mg :tak:, przez pierwszy trymestr, a witaminki od drugiego i kwasu jeż się nie bierze, no chyba, że masz złe wyniki badań to może ci lekarz zalecić witaminy od razu :tak:. Zresztą różni lekarze różnie zalecają.
 
Ja podobnie jak geperty biore tylko kwas foliowy 0,4 mg ale w tabletce biofer która dodatkowo zawiera żelazo! Witaminki dopiero od II trymestru!:-)
 
dziękuję wam wszystkim które pomogłyście mi w odpowiedzi :happy: dużo mi to dało.
Ja puki co czekam na weekend i wtedy sie okaże.
Puki co piersi bolą mocno od 8dni cały czas i dziś czuje że podbrzusze mam pełniejsze tak jakbym zaraz miała @ dostać :sorry::confused2:
nie wiem... wyjasni sie na dniach.

Pozdrawiam was!:-)
 
Witam wszystkich serdecznie po długiej przerwie.
Moge śmiało napisać - wracam do świata żywych...
Toż to normalnie masakra była, takie mnie dopadło bakteryjne świństwo, przez dwa dni prawie 39 st., dopiero po paracetamolu ustąpiło (ograniczałam tylko 2 tabletki), a tak to tylko herbata z lipy z sokiem malinowym, woda z sokiem z cytryny. Pomogło. Dzisiaj pierwszy dzień w pracy i znalazłam troche czasu więc skrobię...

Ps zaległości muszę nadrobić tyle nowych postów i tematów, nie wiem " w co oczy wsadzić" ;-)
 
reklama
Czytam sobie i czytam, i widzę, że temat wydzielny, śluzu się pojawił.
Mnie lekarz powiedział, że to normalne i tak może być, zwłaszcza jak się bierze dyphaston, więc o objawach byłam uprzedzona.
 
Do góry