reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witajcie, ja na chwilkę - byłam wczoraj na USG, mój kropek ma 6 mm i bijące serduszko !!! Następna wizyta 16.12 - TERAZ JUŻ MUSI BYĆ DOBRZE :-D

Miłego dzionka dla Wszystkich !
 
reklama
Witam....
gratuluje udanych wizyt...ja jeszcze muszę poczekać....ale jak Was poczytuje...to wiele z Was...w 6 tygodniu (wg OM) widziało tylko pęcherzyk...więc tak jak ja...a mimo wszystko jesteście szczęśliwe i się nie martwicie...więc ja też sobie obiecuje mieć same dobre mysli....przynajmniej po poniedziałku....bo wtedy to z pewnością oszaleje ze stresu.....

Buziaki....
 
Karolcia, ja też żyłam w stresie strasznym przed tą wizytą - dziewczyny na "ciąży po poronieniu" podtrzymywały mnie na duchu, że jak nie ma niepokojących objawów, to nie może być źle... i nie było! U Ciebię będzie tak samo :-):tak:
 
Dziewczyny:) ja mialam usg teraz we wtorek a jestem w 6tygodniu i 2dniu;))) hehe i widzialam echo serduszka ..takie falowanie malutkie bylo widac wiec kropeczek zyje:) za dwa tygodnie pojde na kolejna wizyte:) pewne zobacze wiecej i sobie z moim ginem pogadam:) jestem bardzo dobrej mysli.

Co do sluzow to do wtorku mialam przezroczyste cos a we wtorek dostalam jakiegos plamienia brazowawego...cale szczescie ginka uspokoila mnie ze nie mam sie martwic bo to niewielkie jest a w macicy nic sie nie odkleja i zywy zarodeczek siedzi:) kazala mi tylko zwiekszyc dawke duphastonu do 3x1 i no-spe forte lykac 2x1.

Jestem dobrej mysli :)

No i mi sie niedobrze zaczelo robic na maxa:D
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie!!
Dziś miałam fatalny poranek!! Z rana myslałam że nie dojdę do pracy bo takie mdłości miałam,a po odbiciu karty w zakłądzie pierwsze kroki były do kibelka. Koszmar (((

Dziewczyny prosze Was myślcie pozytywnie....napewno nasze fasolki zdrowo się rozwijają!!!
Co do śluzu to ja mam dużo i taki białawy!! Brzuch pobolewa już bardzo rzadko, nawet zmiejszyła się ilośc wizyt w toalecie na siku!!:-)

Pozdrawiam i życze Wam miłego dnia!!
 
a ja wam powiem ze jak nie spie od 7mej tak mi sie chce wymiotowac i nawet mietka nie pomaga:D ide sie walnac do wyra moze jak sie rozprostuje to troche mi przejdzie ;-)
 
reklama
Do góry