reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ja póki co obiecałam sobie że nic nie mówię (złe doświadczenia po ostatniej ciąży :-(), chociaż bardzo ciężko jest się powstrzymać. Jak pójdę do lekarza dowiem się że wszystko jest ok i zobaczę serduszko wtedy powiem najbliższej rodzinie i przyjaciołom ;-) reszta się dowie ok 12 tygodnia :-)
 
reklama
Angelkaa jeszcze nie byłam u gina, chciałam się zarejestrować jak się zacznie 7 tydzień, czyli na pierwszy tydzień grudnia, mam nadzieję, że serduszko już zobaczę, ale muszę dzwonić dopiero w następny czwartek, bo wtedy będzie grafik na grudzień :confused2:.

Ja jutro będę się widziała z mamą, potem z tatą oraz bratem i jego żoną, mamie i tacie chcę powiedzieć :tak:, a bratowej (bo wie, że się staraliśmy) tylko jak zapyta, jak nie to nie (alenie wiem czy będę umiałą trzymać język za zębami :sorry:).
Wg mnie nawet przy niepowodzeniu ciąży i tak rodzice i rodzeństwo się dowie, a dalsza rodzina i znajomi mogą nie być wtajemniczeni.
 
Ja przy pierwszej ciąży nikomu nie mówiłam, wszystko trzymałam w tajemnicy aby nie zapeszyć aby było wszystko oki i niestety stracilismy aniołka. Dochodze do wniosku że jak ma być dobrze to będzie. W naszym przypadku powiem rodzinie w swięta i mam nadzieję że pokażę zdjęcie z bobasem w brzuchu.:tak::tak::tak:
 
Hejka

W Poznaniu też pięknie świeci słoneczko:tak:

Bóle strasznie bolą mnie piersi.No masakra :wściekła/y: Podbrzusze też, takie właśnie rozciąganie. Przy pierwszej ciąży miałam to zdecydowanie później.

U nas wie rodzina i moja koleżanka z pracy. Reszcie powiem później. Nie jestem na to psychicznie gotowa. No ale u fryzjera byłam podciąć włosy i się wygadałam:zawstydzona/y: Musiałam komuś powiedzieć:-D

Nic byle do 15-stej i 2 dni laby:-D
 
A ja zapomniałąm Wam powiedzieć że byłam wczoraj u fryzjera, ściełam włosy i zrobiłam pasemka!! Pani powiedziała ze może dać pisemną gwarancję że farby sa bezpieczne!! No jakoś dzieki tej zmianie samopoczucie mi się poprawiło, a w pracy mówią że wyglądam o 3 lata młodziej!! To dopiero komplement)):-)
 
Witam,
to ja pozwolę sobie dołączyć do Was. Czytałam posty od jakiegoś czasu, ale wolałam zaczekać na potwierdzenie lekarza. Dziś miałam wizytę i widziałam serduszko :-) wygląda na to, że wszystko ok :-) To moja pierwsza ciąża i termin mam na 19.07.2010. Przy okazji dowiedziałam się, że mam tyłozgięcie, czego żaden wcześniejszy lekarz mi nie powiedział :-(
 
Witam dziewczyny
Ja czuje sie w miare dobrze chociaz z jedzeniem jest gorzej.Nie moge patrzec na mieso_Ogolnie wchodza mi tylko zupy i troche nabialu.Mam nadzieje ze niedlugo troche sie zmieni i bede jesc wszystko co powinnam.
O ciazy powiedzialam najblizszej rodzince i przyjaciolce.Reszta dowie sie jak bedzie widac.Staram sie nie czytac i nie sluchac jakichs zlych historii zeby sie niepotrzebnie nie nakrecac chociaz sama jedna przezylam wiec to napewno wystarczy.Pozdrawiam goraco w deszczowy brzydki dzien.
 
reklama
Witam,
to ja pozwolę sobie dołączyć do Was. Czytałam posty od jakiegoś czasu, ale wolałam zaczekać na potwierdzenie lekarza. Dziś miałam wizytę i widziałam serduszko :-) wygląda na to, że wszystko ok :-) To moja pierwsza ciąża i termin mam na 19.07.2010. Przy okazji dowiedziałam się, że mam tyłozgięcie, czego żaden wcześniejszy lekarz mi nie powiedział :-(

Witamy w naszym gronie!! Ja szczególnie bo rówiez tak jak i Ty jestem ze śląska!! Zapraszamy na dopisanie się do listy lipcóweczek na innym wątku!!:-)
 
Do góry