reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ja dziś popołudniu mam wizytę i zaczełam się nieco denerwować...nie mogę się na pracy wogółe skupić ;:-(

muszę się wam też do takiej głupotki przyznać, żę od kilku dni strasznie za mną chodziła wątróbka z cebulka normalnie masakra ... mniam
i kiedy w końcu zdecydowaalm się ją zrobić na obiadek ... przeczytałam przez przypadek w necie że nie wolno jeść wątróbki bo zawiera za dużo wit A a to niedobre dla dziecka .. :no:
 
reklama
ja dziś popołudniu mam wizytę i zaczełam się nieco denerwować...nie mogę się na pracy wogółe skupić ;:-(

muszę się wam też do takiej głupotki przyznać, żę od kilku dni strasznie za mną chodziła wątróbka z cebulka normalnie masakra ... mniam
i kiedy w końcu zdecydowaalm się ją zrobić na obiadek ... przeczytałam przez przypadek w necie że nie wolno jeść wątróbki bo zawiera za dużo wit A a to niedobre dla dziecka .. :no:

Powodzenia!!! na wizycie!!
Co do wątróbki to ja często ją jadam nawet w ciązy - jest dobra na anemię (a niedawno na nią cierpiałam) !!
Pytałam gina powiedziała że śmiało można jeść tylko nie przesadnie duzo!!! :-) wiec jak masz chęć to porcja nie zaszkodzi!! smacznego!! :-)
 
muszę się wam też do takiej głupotki przyznać, żę od kilku dni strasznie za mną chodziła wątróbka z cebulka normalnie masakra ... mniam
i kiedy w końcu zdecydowaalm się ją zrobić na obiadek ... przeczytałam przez przypadek w necie że nie wolno jeść wątróbki bo zawiera za dużo wit A a to niedobre dla dziecka .. :no:

Jak byłam w pierwszej ciąży to jadłam sporo wątróbki ze względu na moją anemię i nawet nie wiedziałam, że może być szkodliwa:-( myślę że jak się ją zje raz na jakiś czas to nie zaszkodzi dzidzi:tak: no i teraz i ja mam ochotę na wątróbkę...to chyba moja pierwsza zachcianka:-D a nie wczoraj spojrzały na mnie z lodówki truskawki w kompocie...migiem zniknęły:-D
 
moja zachcianka od pewnego czasu sa kabanosy drobiowe i surowa papryka...mniam!
Czesc Dziewczyny!!!
A ja mam ochote na sernik tylko nie bardzo chce mi sie piec:sorry:.
Ja czuje sie w miare dobrze tylko rano dokucza przymulenie a w nocy bol piersi,do tego zaczyna mi sie robic ciasno w moich normalnych spodniach a waze 55kg.Czy to juz czas? bo jak tak dalej pojdzie to lepiej bedzie mnie przeskoczyc ja obejsc:tak:.
R.usalka kiedys pytalam z jakiej czesci UK jestes?
 
Dziewczyny,

Czy zastanawiacie sie juz czy bedzie chlopiec czy dziewczynka? Ja przeszukuje siec w poszukiwaniu informacji o objawach i innych czynnikach, ktore moglyby mi podpowiedziec co nieco,ale nadal nie wiem. Bardzo bym chciala dziewczynke i z tego co wyczytalam to do zaplodnienia musialoby dojsc na 2-3 dni przed owulacja. I tak sie zastanawiam,bo 15-go pazdziernika mialam straszny bol podbrzusza,a pozniej bylam u gin i powiedziala mi ze to prawdopodobnie byl bol owulacyjny,a nasze poczecie mialo miejsce 12-go :) Z drugiej strony liczac od poczatku @ to 14-ty dzien wypada wlasnie 12-go, wiec z jednej strony mam nadzieje,a z drugiej watpliwosci.Poza tym zjadam same owoce, grejfruty, jablka, banany i kwasne jogurty, slodkie nie za bardzo,a mieso wogole bleee - to chyba na chlopaka,co?? No i jak na razie ladnie wygladam ;) ,ale to dopiero poczatek...
 
witam!!!
ciesze sie ze wszystkie wizyty udane trzymam kciuki za kolejne.
milo tez widziec nowe lipcowe mamuski,zapraszamy serdecznie do naszego grona:)
ja od kilku dni poznaje uroki ciazy: straszne mdlosci,zgaga,bol piersi,sennosc ale uslyszlam ze jak mi jest niedobrze to znaczy ze jest dobrze wiec jakos sobie radze.mecza was tez tak zaparcia?bo ja mam powazny problem.nadrabiam za to sikaniem ale tez wypijam 3l na dzien wic gdzies to musi wyjsc.
poza tym wszystkim to czekam z wielka niecierpliwoscia na wizyte, chce miec w koncu czarno na bialym ze wszystko jest ok i serduszko pieknie bije.
Natucha:-:)-:)-(wiecej nic nie napisze.
uciekam robic lazanie bo chodzi za mna od kilku dni.
a co do watrubki to tez juz jadlam i podpisuje sie pod tym ze w nieczeste jedzenie i w malych ilosciach nie zaszkodzi.
 
Dziewczyny,

Czy zastanawiacie sie juz czy bedzie chlopiec czy dziewczynka? Ja przeszukuje siec w poszukiwaniu informacji o objawach i innych czynnikach, ktore moglyby mi podpowiedziec co nieco,ale nadal nie wiem. Bardzo bym chciala dziewczynke i z tego co wyczytalam to do zaplodnienia musialoby dojsc na 2-3 dni przed owulacja. I tak sie zastanawiam,bo 15-go pazdziernika mialam straszny bol podbrzusza,a pozniej bylam u gin i powiedziala mi ze to prawdopodobnie byl bol owulacyjny,a nasze poczecie mialo miejsce 12-go :) Z drugiej strony liczac od poczatku @ to 14-ty dzien wypada wlasnie 12-go, wiec z jednej strony mam nadzieje,a z drugiej watpliwosci.Poza tym zjadam same owoce, grejfruty, jablka, banany i kwasne jogurty, slodkie nie za bardzo,a mieso wogole bleee - to chyba na chlopaka,co?? No i jak na razie ladnie wygladam ;) ,ale to dopiero poczatek...

ja jestem przekonana o ile wszystko pomyslnie sie potoczy ze bedzie chlopak, czemu tak mysle nie wiem-kobieca intuicja:eek:od slodyczy tez mnie odtracilo,ogolnie calkowicie od jedzenia jem bo musze:no:albo czuje glod zjem dwa kesy i juz jestem pelna a poznej zaraz mnie mdli:szok:
 
ja jestem przekonana o ile wszystko pomyslnie sie potoczy ze bedzie chlopak, czemu tak mysle nie wiem-kobieca intuicja:eek:od slodyczy tez mnie odtracilo,ogolnie calkowicie od jedzenia jem bo musze:no:albo czuje glod zjem dwa kesy i juz jestem pelna a poznej zaraz mnie mdli:szok:


mam podobnie!!!..z tym, ze jak przy pierwszej ciazy mialam mdlosci(coreczka) tak teraz poki co zero...czuje jakos, ze to bedzie syn...nie wiem skad:eek:...a jest mi naprawde wszystko jedno!..Duske-moje pierwsze dziecko wrecz sobie wysnilam:-D:-)
 
reklama
mam podobnie!!!..z tym, ze jak przy pierwszej ciazy mialam mdlosci(coreczka) tak teraz poki co zero...czuje jakos, ze to bedzie syn...nie wiem skad:eek:...a jest mi naprawde wszystko jedno!..Duske-moje pierwsze dziecko wrecz sobie wysnilam:-D:-)

mi po cichu marzy sie coreczka ale czuje ze bedzie chlopak-nie wiem dlaczego.
 
Do góry