reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

witam wszystkie nowe lipcoweczki!!!!fajnie ze nas coraz wiecej:))
u mnie w sumie nic nowego,ostatnio tylko w nocy spac nie umie:eek:co nigdy mi sie nie zdarzalo ale za to w dzien zasypiam na stojaco i w kazdym miejscu.co do objawow to tylko wrazliwe piersi,czasem mnie delikatnie mdli ale bardzo rzadko,brzuch tez pobolewa ale coraz mniej i to mnie najbardziej martwi:-(apetytu tez zbytnio nie mam ale jesc cos trzeba wiec sie zmuszam i tak naloze sobie pelny talerz a ani cwiartki z tego nie zjem bo szybko sie pelna robie:szok:
z wielka niecierpliwoscia czekam na kolejna wizyte i bardzo sie jej boje,mysle ze jak uslysze bijace serduszko mojej kruszynki to kamien spadnie mi z serca a tak to jakies kosmate mysli mnie nachodza:cool2:
aaa i tez rycze jak bobr o byle drobiazg ale co zrobic;-)
 
reklama
aisim ja się uczyłam że serce zaczyna bić w 21 dniu po zapłodnieniu:-) niech mnie ktoś poprawi jesli się mylę

Newfie mocno trzymam kciuki aby tym razem się udało:-) odzywaj się jak najczęściej:blink:
 
ja za nas wszystkie trzymam kciuki zebyzadna z nas nie musiala doswiadczyc czegos strasznego i zeby kazda z nas w lipcu tulila swoja zdrowiutka kruszynke:)):-):tak:
 
Witam, odzywam sie po raz pierwszy chociaz obserwuje to forum od kilku miesiecy, najpierw dla starajacych sie a teraz jestem tutaj. W koncu sie udalo!
Tydzien temu zobaczylam na tescie (a raczej 3) II kreseczki. We wtorek bylam u lekarza ale jeszcze nic nie bylo na USG widac, mam przyjsc za 2 tygodnie, takze dolaczam do lipcowek!
 
Ale sie ciesze dziewczyny, ze nas juz coraz wiecej.

Newfie i Emih będze wszystko dobrze!! W lipcu kazda z nas bedzie tuliła swoje maleństwo
 
Arlecia, dzięki za miłe słowa :-)
Kama, ja dopiero co wywalczyłam płaściutki brzuszek - rozsądna dietka i ćwiczenia - zrzuciłam kilka kilogramów (z 63 do 58). W pierwszej ciąży przytyłam w sumie 7,5 kg, i nie ukrywam że bardzo bym chciała tym razem też być w takiej formie :cool2:;-)
Bierzecie już jakieś suplementy? Ja mam w planie jeszcze dziś kupić i zacząć brać folik i materne :tak:
 
reklama
Arlecia, dzięki za miłe słowa :-)
Kama, ja dopiero co wywalczyłam płaściutki brzuszek - rozsądna dietka i ćwiczenia - zrzuciłam kilka kilogramów (z 63 do 58). W pierwszej ciąży przytyłam w sumie 7,5 kg, i nie ukrywam że bardzo bym chciała tym razem też być w takiej formie :cool2:;-)
Bierzecie już jakieś suplementy? Ja mam w planie jeszcze dziś kupić i zacząć brać folik i materne :tak:

ja biore kwas foliowy dla ciezarnych poza tym nic.
mnie sie wydaje ze moj brzusio sie jakis okraglutki zrobil ale moze to tylko zludzenie:szok:
 
Do góry