reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
pytanie do mam mających już dzieci;-) w którym tygodniu w pierwszej ciąży poczulyście maluszka? bo ja wszędzie gdzie czytam to koło 20 tyg i sama nie wiem czy się nie nakręcam..
 
ja w 21 tc ale to jest kwestia indywidualna i nie można sie sugerować tym że gdzieś coś piszą jedne osoby są bardziej wyczulone inne mniej
 
witam sie i ja!!
widze ze zamkniety juz mamy wiec zaraz wkleje jakis zdjecia!!
usmialam sie jak nic z waszych porodowkowych historii!
my caly weekend poza domem spedzilismy a dzisiaj juz niestety w pracy bylam-pocieszam sie tylko tym ze byle do czwartku a pozniej jade ladowac akumulatory do rodzicow!!tylko jak ja wysiedze te 7 godz. w samochodzie?!

atabe gratuluje kopniaczkow!moj leniuszek maly ani myslec zeby mi przywalic bulgocze sobie jak rybka!!
 
emih dzięki-samopoczucie mam b.dobre:tak:

atabe gratuluję ruchów.Jak czujesz stukanie,to napewno się nie wkręcasz.Nie przychodzi mi do głowy nic,coby mogło Ci tam stukać poza dzidzią.U mnie pierwsze ruchy w pierwszej ciąży jakoś koło 18 tyg.,ale głowy nie dałabym soie uciąć;-)

Ale mi się humorek poprawił jak tu zajżałam.Latające łożysko i nimfomanka;-) na porodówce.Nie mogę...dalej się śmieję jak o tym myślę.Wiele bym dała,żeby zbaczyć minę gina Vanilki jak poczuł,że coś go po rozporku smyra:-D
Bidny,pewnie nie mógł się potem skupić na operacji,bo co innego mu już po głowie chodziło;-)
 
oczekiwanie a co do tej huśtawki to ja nie mialam czegoś takiego więc się za bardzo nie wypowiem, miała pożyczony tylko później od szfagierki taki fotelik bujaczek do karmienia ale uzywałam go miesiąc.
Co polecilabym Wam bo u mnie to się super sprawdzilo to taki skoczek http://www.allegro.pl/item893948015_super_hustawka_skoczek_lindam.html moje dziecko to uwielbiało i fajnie sobie nóżki przez to wzmocnilo. Tylko nie wiem czy u nas w pl można kupić, ja kupowalam uzywane.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Takiego skoczka dostane od siostry bo dla synka mieli;-) Tez sa bardzo z niego zadowoleni, no chyba ze nei dadza;-) Kto tam wie hehe.
 
Do góry