reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Byłam z Szymonkiem u pediatry i jest zdrowy:happy2::happy2::happy2:
Płucka i oskrzela są czyste:-)Pani dokor pozwoliła nam nawet jechać z małym na parę dni w góry:tak:

perla ja jałam polędwicę łososiową jakiś miesiąc temu.:zawstydzona/y:Nie wiedziałam,że nie mogę:zawstydzona/y:Kurka to moja 4 ciąża, acały czas się czegoś uczę...Nie za wiele jej zjadłam,ale jednak.Czym to grozi?Toxo?

kasik próbowałam wejść na sronę int.tej firmy z kosmetykami,ale jest niedostępna:confused:


super ze Szymonek zdrowy:tak:
jedziecie w góry?
 
atabe przepraszam,że dopiero teraz.Fajnie,że z Twoim tatą lepiej.Mądrze zrobiłaś moim zdaniem,że zecydowałaś się na usunięcie tego pieprzyka.
Moja sąsiadka ma córkę w wieku 11 lat.Z małego znamienia zrobił się jej guz na rączce.Rósł i nikt nie reagował:szok:Wczoraj miała go wycinanego,a rozrósł się już bardzo.Podobno zrobił się b.duży.A lekarz tak opier.....jej matkę,że zaniedbała dziecko,że ta sie popłakała.Powiedział jej,że nie wolno takich spraw lekcewazyć bo to może stać się grozne.
 
mammi super że maly zdrowy !!!
u mnie też gdzika czasem jest ale tak jakos się przyjeło że raczej w piątki i do tego jeszcze szczypiorek
 
atabe przepraszam,że dopiero teraz.Fajnie,że z Twoim tatą lepiej.Mądrze zrobiłaś moim zdaniem,że zecydowałaś się na usunięcie tego pieprzyka.
Moja sąsiadka ma córkę w wieku 11 lat.Z małego znamienia zrobił się jej guz na rączce.Rósł i nikt nie reagował:szok:Wczoraj miała go wycinanego,a rozrósł się już bardzo.Podobno zrobił się b.duży.A lekarz tak opier.....jej matkę,że zaniedbała dziecko,że ta sie popłakała.Powiedział jej,że nie wolno takich spraw lekcewazyć bo to może stać się grozne.

o ja biedna mała....mi też własnie coś pod nim zaczeło rosnąć, więc nie warto było zwlekać, teraz poczekam na wyniki...najbardziej się bałam o to by zabieg nie wpłynął źle na dzidzie, ale mam nadzieje, ze wszystko ok.
 
Gzik  –  wielkopolska potrawa czyli biały ser rozrobiony ze śmietaną (niektórzy zamiast śmietany stosują mleko lub jogurt), wymieszany ze szczypiorkiem i rzodkiewką (bywają też inne dodatki, np. cebula lub jajko). Gzik podawany jest najczęściej razem z ziemniakami w mundurkach, jako danie pod wspólną, gwarową nazwą: pyry z gzikiem.

Smacznego
 
reklama
Niby człowiek dorosły na takie rzeczy mruży oko, a mogą tylko z tego powodu jakies komplikacje się pojawic. JA dziś posłałam moją mamę do lekarza- a taki prezent na dzień babci :-D Noga jej czerwieniała, jakimis krwiakami obchodziła, lekceważyła, zsiniało i... podejrzenie boleriozy :baffled:
Atabe- bądźmy dobrej mysli :tak: Dobrze że się zdecydowałaś na ten zabieg. A byłaś w znieczuleniu? (w ogólnym? długo?)

Mammi- ciesze się że z synkiem lepiej i też ponawiam pytanie: to zdecydujecie się pojechać w góry?

Ps. Nie chcę wychodzić z domu, jestem z córą sama a ona ciągle narzeka na gardło. Daję jej tamtum-verde ale nic... Są jeszcze jakieś sposoby? Gorączki- brak...
 
Do góry