reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

no dziewczyny ja juz po lekarzu,synek chory ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk takze jest fajnie siedzi własnie w maseczce i chyba mnie nie nawidzi za sam fakt nebulizacji.dobrze ze zobaczyłam ze mi sie duphaston konczy wiec miałam szczescie i złapałam akurat moja gin jak wychodziła do domu a ta sie wróciła i mi przepisała poprostu złota kobitka.tak to bym musiała kombinowac bo ja mam dopiero we wtorek wizyte i ona tez dopiero bedzie we wtorek.
 
reklama
Ale jestem wkurzona!!
bylam w przychodni po skierowane na badania a ten ze moge je zrobic odplatnie, skoro stac mnie na prywatnego ginekologa:/ i ewentualnie moge zapisac sie na wizyte do panstwowego ginekologa ( czekanie 1 miesiac na wizyte) wtedy on zleci mi te badania za darmo
Słuchajcie, czy fakt, że jestem w ciąży powoduje , ze moge wejsc wczesniej bez czekania tego miesiąca na wizyte??
GEPERTY Lactacyd femina uzywam wlasnie, ale sprobuje tego lacibiosu. Swedziec nic mnie nie swedzi tylko tak jakos mokro tam. :-)
Zgubiłam jeszcze klucze od pracy, głupio mi oznajmić szefowej o tym fakcie :D:D bo kluczy sa tyllko 3 pary, nie do dorabiania :]
 
no dziewczyny ja juz po lekarzu,synek chory ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk takze jest fajnie siedzi własnie w maseczce i chyba mnie nie nawidzi za sam fakt nebulizacji.dobrze ze zobaczyłam ze mi sie duphaston konczy wiec miałam szczescie i złapałam akurat moja gin jak wychodziła do domu a ta sie wróciła i mi przepisała poprostu złota kobitka.tak to bym musiała kombinowac bo ja mam dopiero we wtorek wizyte i ona tez dopiero bedzie we wtorek.

Oj to niezaciekawie, oby jak najszybciej wyzdrowiał i się nie meczył.Pania doktor rzeczywiscie masz super.
 
tiffi lewatywe robia po to zebys przy partych nie zrobiła im i sobie niespodzianki.dlatego wole miec lewatywe i sie wyczyscic przed porodem bo tak to bym myslała czy sobie wstydu nie narobie,ogólnie to pewnie lekarze akurat maja to gdzies ale ja wole miec ten komfort ze bede parła i nie bedzie tych niespodzianek
mammi to dobrze ze maluszek zdrowy, ciesze sie bardzo.
aghata to my normalnie prawie obok siebie ale ja na Bałutach mieszkam od 2 lat bo tak to na retkini.ja dzis szybki obiad ziemniaki z koperkiem,jajko sadzone i maslanka a do tego marchewka zasmazana
 
Gzik  –  wielkopolska potrawa czyli biały ser rozrobiony ze śmietaną (niektórzy zamiast śmietany stosują mleko lub jogurt), wymieszany ze szczypiorkiem i rzodkiewką (bywają też inne dodatki, np. cebula lub jajko). Gzik podawany jest najczęściej razem z ziemniakami w mundurkach, jako danie pod wspólną, gwarową nazwą: pyry z gzikiem.

Smacznego
to u nas jada sie taki "gzik" z pieczywkiem na sniadanie i mowi sie na to poprostu twarozek... i pycha jest to fakt! ale z ziemniakami? :szok:
no tak ale u Was to na 1 miejscu "pyry" ;-)
 
O ludzie, dopiero weszłam w jakiegoś linka i tam wyświetlil sie wózek podwójny z allegro :> Kto z nas spodziewa się bliźniaków:> :-)
 
Ale jestem wkurzona!!
bylam w przychodni po skierowane na badania a ten ze moge je zrobic odplatnie, skoro stac mnie na prywatnego ginekologa:/ i ewentualnie moge zapisac sie na wizyte do panstwowego ginekologa ( czekanie 1 miesiac na wizyte) wtedy on zleci mi te badania za darmo
Słuchajcie, czy fakt, że jestem w ciąży powoduje , ze moge wejsc wczesniej bez czekania tego miesiąca na wizyte??
GEPERTY Lactacyd femina uzywam wlasnie, ale sprobuje tego lacibiosu. Swedziec nic mnie nie swedzi tylko tak jakos mokro tam. :-)
Zgubiłam jeszcze klucze od pracy, głupio mi oznajmić szefowej o tym fakcie :D:D bo kluczy sa tyllko 3 pary, nie do dorabiania :]

Zdaje mi sie ze jednak nie:no: A termin moze by Ci wyznaczyli szybszy jak im byś powiedziała o ciąży-ale to tylko od nich zalerzy.
 
no dziewczyny ja juz po lekarzu,synek chory ma zapalenie oskrzeli i antybiotyk takze jest fajnie siedzi własnie w maseczce i chyba mnie nie nawidzi za sam fakt nebulizacji.dobrze ze zobaczyłam ze mi sie duphaston konczy wiec miałam szczescie i złapałam akurat moja gin jak wychodziła do domu a ta sie wróciła i mi przepisała poprostu złota kobitka.tak to bym musiała kombinowac bo ja mam dopiero we wtorek wizyte i ona tez dopiero bedzie we wtorek.
to dobrze ze szybko zareagowalas bo zapalenie oskrzeli blyskawicznie przechodzi w zapalenie pluc.wspolczuje malemu bo wiem jaki to jest niemily bol w klatce piersiowej-nawet zakaslac sie czlowiek boi.biedne te dzieciaczki :baffled:
atabe dalas czadu z ta kapusta....:-D:-D:-D podziwiam
supcio raczej sie nastaw na prywatne badania no chyba zeby akurat sie zgodzili dac ci skierowanie w przychodni. ale jak juz masz jako prowadzacego wpisanego w karte ciazy lekarza prywatnego, to watpie chyba, ze powiesz w przychodni ze zmieniasz lekarza. i lepiej powiedz szefowej o kluczach bo jak okradna zaklad to bedziesz sie musiala gesciej tlumaczyc w najlepszym razie a w najgorszym odpowiadac finansowo
 
reklama
Aneta- ja właśnie miałam pisać, że odezwę się do Aisim, a tu proszę- w końcu się nam pojawiła dziewczyna! :-D

Aisim- bez przesady z tym nadrabianiem- to jest a- możliwe. U nas ok, nadchodzą pierwsze wieści o płci, drzemy się z naszymi M o różne różności i codziennie wymieniamy się przepisami na obiad kusząc się na zmianę- to tak w wielkim skrócie.. A, Kama musi leżeć- łożysko przodujące :tak: I nie wiem czy to już jak zniknęłaś czy wcześniej- pojawiły nam się tu dwie bardzo aktywne lipcóweczki: Louise i jedyneczka (jesli o kimś zapomniałam- bardzo przepraszam....)


jest tutaj jeszcze jedna kama????bo ja nie mam zadnego lozyska przodujacego u mnie wsio dobrze i smigam jak maly samochodzik:tak::tak::tak:
 
Do góry