reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ja też idę na wizytę teraz w piątek i mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze, mimo, iż to piątek trzynastego:-D u mnie to będzie 7tydz.i 3 dzień od okresu i mam nadzieję, że teraz już wszystko zobacze;-)

U mnie 6t5d i też liczę ze serduszko będzie już biło!!
A co do 13 w piątek hmmm staram sie nie wierzyć w takie przesądy!!
Trzymam kciuki za Ciebie, a Ty trzymaj za mnie!!!:-)
 
reklama
dziewczyny pomorzcie bo tak sie troche zamartwam skoro w 6 tygodniu mozna uslyszec serduszko fasolinki to dlaczego ja go nie slyszalam tylko widzialam mala kropeczke na monitorze.
ja tak strasznie sie boje.


Kama nic się nie martw to wszytko zależy do USG. Jedno bardziej nowoczesne drugie mniej!! Napewno wszytko jest w jak najlepszym porządku!!:-)
 
U mnie 6t5d i też liczę ze serduszko będzie już biło!!
A co do 13 w piątek hmmm staram sie nie wierzyć w takie przesądy!!
Trzymam kciuki za Ciebie, a Ty trzymaj za mnie!!!:-)

Dobrze, będe trzymać kciuki:-) na którą idziesz?? bo ja chyba na 12 o ile dobrze pamiętam. A wiesz u mnie to też może nie być jeszcze 7t.3d. tak naprawde, bo miałąm nieregularne cykle:wściekła/y:
 
Witajcie:-) Jej jak ten czas leci:tak: Dopiero był wątek lipiec 2009 a tu już 2010. :-) Życzę wszystkiego dobrego dla was wszystkich:-) Niech wasze maluszki rosną zdrowo:tak:Ani się obejrzycie a już będzie bliżej niż dalej:tak:Pozdrawiam cieplutko:-)
 
nutella no jestem w szoku, bo dopiero teraz przeczytałam,że będziesz miała bliźniaki :) GRATULACJE OGROMNE!!!:-DPiękne zdjęcie!!!
Pisałaś do mnie kiedyś,że mamy dużo wspólnego tzn. dzień owulacji, plamienie...i beta podobnie przyrosła . Wiesz co napiszę Ci jeszcze coś, pisałaś ,że pojawiła się u Ciebie krwawienie, wiesz,że u mnie odrobinkę znów wczoraj się pojawiło, czyli w tym samym dniu cyklu znowu co Tobie:eek: Twoja beta była 251, za trzy dni 983, moja 186, a po trzech dniach aż 1004miu/ml. No nie wiem dużo tych podobieństw, u mnie i u mojego M. w rodzinie bliźniaki były. Nie wiem co mam o tym myśleć , w czwartek się dowiem. Chociaż tak myślę,że z moją małą też mi beta szybko przyrastała, więc może ja tak poprostu mam :).
No nie wiem jak ja bym sobie radę dała z trójką...:szok:
Pozdrawiam :)
 
Dobrze, będe trzymać kciuki:-) na którą idziesz?? bo ja chyba na 12 o ile dobrze pamiętam. A wiesz u mnie to też może nie być jeszcze 7t.3d. tak naprawde, bo miałąm nieregularne cykle:wściekła/y:

Ide na 8:00 rano!! Ale przy nieregularnych cyklach to coś koło tego wyjdzie chyba i tak i tak 3 dni do przodu czy do tyłu nie mają chyba tak duzego zanczenia!! A termin porodu prędzej czy póxniej wyjdzie też z USG!
 
Kurcze, czuje się coraz gorzej. Martwi mnie, że mam dreszcze, a nie mam gorączki...:-(Już sobie wmawiam, że to mogą być objawy tego, że coś nie tak z moim Maleństwem:-(
 
Dziewczyny,

Czy ktoras z Was tez tak boli brzuch jak mnie? Caly czas czuje bol w podbrzuszu raz lekki raz mocny,ale daje mi sie we znaki.Nie wiem czy to normalne,przy pierwszej ciazy tak nie mialam.Na wizyte pojde dopiero za miesiac,bo niestety nie mieszkam w Polsce.Co radzicie?
 
Kurcze, czuje się coraz gorzej. Martwi mnie, że mam dreszcze, a nie mam gorączki...:-(Już sobie wmawiam, że to mogą być objawy tego, że coś nie tak z moim Maleństwem:-(

ty zamiast sie zamartwiac to pakuj sie lepiej do lozka z kubkiem goracej herbatki z cytrynka:tak:


a mnie dzisiaj tak strasznie niedobrze feee:no:
 
reklama
Dziewczyny,

Czy ktoras z Was tez tak boli brzuch jak mnie? Caly czas czuje bol w podbrzuszu raz lekki raz mocny,ale daje mi sie we znaki.Nie wiem czy to normalne,przy pierwszej ciazy tak nie mialam.Na wizyte pojde dopiero za miesiac,bo niestety nie mieszkam w Polsce.Co radzicie?

jest to taki bol jak na okres??boli cie caly czas czy tylko momentami?boli bo macica sie rozciaga.
mnie czasem ten bol az do plecow promieniuje i smieje sie ze moja macica to juz bardziej chyba rozciagac sie nie moze:eek:
 
Do góry