reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Jesli bardzo ci dokucza to proponuje nos-pe,jak nie masz to moze ktos szybciutko wysle ci z Polski lub moze mozesz kupic w polskim sklepie.Pozdrawiam.
 
Cześć.
Wpadłam się przywitać i bardzo serdecznie Wam pogratulować. Jejku jak to minęło, pamiętam rok temu moje dwie kreseczki i każdy miesiąc ciązy, jakby to było wczoraj. A dziś moja kruszynka ma już ponad 4 miesiące. Urodzona 2 lipca 2009 o 14.05.
zyczę Wam spokojnych 9 miesięcy, zrelaksowanych i bez żadnych niespodzianek niekomfortowych. Powodzenia lipcóweczki.
a prosos..Dzieciaczki z lipca są superowe.
 
hej królewny
ja już po wizycie
nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale cóz jeśli w złym to wybaczcie

beta HCG 4028 mlU/ml
pęcherzyk ciążowy: ilość 1,widoczny, średnica - 9 mm

"rozbieżność między datą om a wielkością GS." nie wiem o co w tym chodzi co to jest GS?
kolejna wizyta 19.11
 
dziewczyny u mnei kiepsko dzis, brzuch mnei boli jak na okres, i znowu było chyba z 3 kropelki krwi takiej czerwonej zywej :-:)-:)-:)-:)-( nie wiem jak dam rade do czwartku, rycze caly czas bo juz nei wiem jak to dalej bedzie... :-(
 
natucha? a kiedy masz wizytę u lekarza? Chyba jednak powinnas się skontaktowac jeśli tak się tym martwisz i często (po kilka kropel, ale jednak) krwawisz (choć może i ciągle sę zarodek zagnieżdza?):-)
KASKA0201- GS tp rozmiar pęcherzyka (być moż jest większy niż wynikaloby z okresu ciąży wyliczonego z OM i dzidzia jest troszkę starsza i wcześniej się urodzi? albo odwrotnie, że mniejsza i młodsza?)
 
Ostatnia edycja:
Natucha jezeli bardzo Cie boli i do tego pojawia sie krew to dla wlasnego spokoju mozesz jechac na pogotowie na ginekologie.Lekarz tam musi Cie zbadac.

Ja 2 miesiace temu myslalam, ze jestem w ciazy- okres mi sie spoznial, test pokazal bardzo, bardzo slabiutka druga kreske.Gdzies po tygodniu od testu dostalam najpierw plamienia pojechalam na pogotowie na gin.Okazalo sie, ze w ogole nie bylam w ciazy, a te plamienia to po prostu@;-)Ale lekarz byl bardzo mily i wyrozumialy, wcale nie odczulam, ze zawracalam mu tylko glowe.
Skoro Ty na pewno jestes w ciazy, to ma obowiazek Cie zbadac i ewentualnie pomoc.
Pozdrawiam i wierze, ze wszystko bedzie dobrze.
 
reklama
a za mna kolejny dosc ciezki dzien...

najpierw szkola, po z mala do lekarza i ...podejrzenie swinskiej grypy.............
Lekarz pobrala wydzieline z gardla do badnia i w czwartek powinnam wiedziec co i jak...poki co dostala antybiotyk penicillin

Powiedzialam mojej GP(lekarz ogolny) ze rano mialam plamke brazowego sluzu...powiedzia, bym niczego nie bagatelizowala i pojechala do szpitala- bylam - zmierzono mi cisnienie, Pani zajrzala mi do uszu:-D...pozniej badanie moczu i krwi(dzis jutro beda wyniki- ma dzwnic) a za 2 dni na kolejne badanie i pozniej na usg...

dzis juz padam, a mala przespala caly dzien i teraz o dziwo bryka (a antybiotyk podalam jej zaledwie 2 h temu):eek:
 
Do góry