reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Jezeli sie krepujesz to mozesz zapytac lekarza i wtedy zawolac tatusia:-), ale chyba juz normalnie przez brzuch bedziesz miala;-)
 
reklama
mammi, ja czytałam i oglądałam. film taki se, ale książką mnie wciągnęła, wprawiała w dobry humor, ma taki pozytywny klimat. Przeczytałam też pozostałe części (miłość i powroty nad rozlewisko), jesli spodoba ci się dom, to polecam kolejne.

Vanilka, mamy chatkę. Jakieś mieszkanie w centrum corku, 2 sypialnie i salon, Chłopak mieszka tam z kolegą.

Witam nowe mamuśki :-)

A jeśli chodzi o kolację - bułeczki hamborgerowe zapieczone w piekarniku z roztopionym serem, sałatą, ketchupem i prażoną cebulą - pyyycha!
 
Witam nowe lipcóweczki :happy2:

Oczekiwanie 52 kg? Ładna waga ;-) Ja mam troszkę więcej rano 56 wieczorem dochodzi do 60 :-D Teraz jem chipsy kebabowe więc brzucha wywaliło.

Maruśka co do wyjazdu, trzeba ryzykować. Wyobraź sobie, że moi rodzice pojechali w wieku 50 lat, bez języka do Belfastu, i żyją lepiej niż dotychczas, socjal, dobra praca. Fakt mają zawód, więc jest im łatwiej, bo pracują w zakładzie krawieckim, ale i tak ich podziwiam za odwagę.Mama wszędzie chodzi ze słownikiem, nawet do urzędów i wszystko jest w stanie sobie załatwić. ;-)
M poleciał na fajkę, zaraz jakiegoś filma zapuśći.
 
:szok: teraz doczytałam Cork jak mi się marzy to miasto. Oglądałam na necie domy na sprzedaż w tym mieście. Normalnie szał. Ale cena też bardzo wysoka. Ale te klimaty konie, duże trawniki przeed domem, fajny styl budowania. Esh znowu się rozmarzyłam :-D
 
Maruśka mnie też już wciągnęła.Faktycznie w fajnym stylu jest napisana:tak:

Zmykam bo M ciągnie już do łóżeczka;-):-DDobrej nocki dziewczynki
 
reklama
ja też jestem...nudze się znowu;-) M wróci w nocy a ja sama ze sobąjuż nie wytrzymuje- POTRZEBUJE TOWARZYSTWA
 
Do góry