reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Vanilka:
Ja za kazdym razem jak zostawialam malego z babcia to i tak myslalam i brakowalo mi Go ....ale troszke luzu w zyciu nie zaszkodzi ...a teraz siedze w domu o kilku lat jak taka stara dewota :-D:-D:-D
Wiesz, najgorsze, że ja sobie dokładnie z Tego zdaję sprawę i bardzo chciałabym luzu i wszystkim go doradzam, tylko jak przyszło co do czego, mimo mego wyciszenia i dobrych chęci- nie potrafiłam odciąć pępowiny... Wiem, jestem żałosna... :baffled: A też czuję się jak stara dewota :sorry2:
A babci niestety nawet sztuk 1 nie mam pod ręką: jedna 200km, a druga jeszcze hen hen dalej... :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ashika pewnie.Nie ma co żyć przeszłością.Ważne jest to co jest teraz i co będzie, a tego co było i tak już nie zmienimy.A synek do zerówki chodzi,czy do 1 klasy?Niektórzy puszczali jż wcześniej do szkoły.

emih Wcale nie jesteś żałosna.ja tak miałam z córcią.Ona już chciała się usamodzielniać,a ja długo ją trzymałam pępowinką właśnie;-)Spała ze mna do ukonczenia 4 roku życia mimo,że miała własne łóżko.Wszędzie razem,do przedszkola nie chodziła.Zdarzało się,że gdzieś sama wychodziłam,ale wieczorem jak ona już spała.Takie nierozłączki byłyśmy.Nawet śmiałam się,że z moim obecnym M randki w większości we 3 mieliśmy,bo mała zawsze z mamą.W końcu z bólem serca w wieku 5 lat wysłałam ją do przedszkola i to nam trochę pomogło.Musieliśmy mieć z M trochę czasu dla siebie bo to niezdrowe dla związku już się robiło.Z synkiem jest inaczej bo odkąd skończył 3 miesiące pracowałam,więc już tak silnej więzi nie ma.:-(
 
Witam wszystkie dziewczyny w nowym 2010r. :-)
Ja dopiero teraz dotarłam do kompa, a imprezowanie na prywatce zakonczyłam ok. 1.30 było ogołnie fajnie gdyby nie to, że miałam mdłości i ząb mądrości mi się wyrzyna!!! :zawstydzona/y: zaniedługo sama urodze dziecko a jeszcze ząbkowanie przechodzę :-( dzisiaj nadal boli :no:
Generalnie leżakuję i zbieram siły bo oczywiście nie pospalam za dobrze tejnocy ... może dzisiaj będzie lepiej:tak:
chyba zepsuł mi sie suwaczek bo juz 14 tydzień się zacząl a on od nowa odlicza 12 :o)))
 
Ostatnia edycja:
co tu tak spokojnie??;-) Chyba wszystkie odsypiaja nocke:-D
A ja niedawno czulam pierwszy silny ruch dzidziusia:-) M odrazu mi sie kladl na brzuch i chcial tez poczuc to mu tlumacze ze najpierw ja czuje a on za pare tygodni, ale sie uparl i nasluchiwal no ale niestety wiecej sie nie powtorzylo. Juz chcial przynosic stetoskop i nasluchiwac:-D:-D

Rybka a suwaczek mi tez zle pokazuje, jest tydzien do tylu, bo u nas jutro zacznie sie 15 tydzien.

Juz zmienilam , poprostu dalam miesiaczke tydzien wczensiej;-)
 
Ostatnia edycja:
Ashika pewnie.Nie ma co żyć przeszłością.Ważne jest to co jest teraz i co będzie, a tego co było i tak już nie zmienimy.A synek do zerówki chodzi,czy do 1 klasy?Niektórzy puszczali jż wcześniej do szkoły.

Nie puscilam go jeszcze do pierwszej klasy jakos mi nie pasowalo, jest w zerowce w przedszkolu jakbym wiedziala jakie chece beda z programem nauczania pewnie bym zapisala do 1 klasy.
A co do reszty to masz kompletna racje:tak:
 
reklama
Do góry