reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

My mamy paputki befado i nie jestem zadowolona. Sa ciezkie, szerokie i mimo "oddychającej" podeszwy, Poli noga strasznie się w nich poci. Dlatego chyba sobie nie zafundujemy takich na wiosne.

Jutro pojedziemy do deichmana. a w niedzielę gdzie indziej, jak nie znajdziemy nic tam
 
reklama
Strasznie nie chcialo mi sie rano jechac na zajecia z mala ale sie zebralam w sobie i w ogole w ostatnich dniach smigamy znow na rowerze co ona bardzo lubi.

Zajecia jak zajecia,ok ale bez rewelacji.Jak ona na ogol uwielbia tanczyc, spiewac i pokazywac tak tam przybiera pozycje bardziej bierna i obserwatora...Wiem ze w zlobku pierwsza do takich zabaw no ale moze to dlatego ze tu nikogo nie zna bo uczestnicy sie zmieniaja...Leci tylko jak pani wyciaga pudlo i smieje sie ze to polska krew z niej wychodzi "co tu daja" no i na koncu sie rozbiegala.No ale ok,niech jej bedzie.

Ja kontynuuje zakupy na wakacje a lista wcale mi sie nie skraca bo coraz to nowe rzeczy wymyslam no ale tak juz mam."byl czas przywyknac...".
Ostatnio zamowilam jej ta koronkowa tunike z zary i wymyslilam sobie takie bolerko z krotkim rekawem i dzis zamowilam je w ...polsce .to jakies bolerko od wojcika.nie za bardzo znam te firme ale mam nadzieje ze bedzie ok.Obejrzalam sobie z ciekawosci ich strone i owszem ,maja troche fajnych rzeczy ale bylam zaszokowana ile do zludzenia przypomina ubranka innych firm!Normalnie kopie kilku marek.Mniejsz z tym,wpadla mi w oko spodniczka i teraz nie za bardzo potrafie ja odnalezc.No ale bolerko zamowione i mam nadzieje dojdzie na czas.

Co do butow to zamowilam te biale sandaly zacchicho d'oro bo jak mowilam wydaje mi sie ze spelniaja moje warunki.jutro maja przyjsc i matulu niech beda dobre!
Przy okazji cos jeszcze wpadlo mi w oko...Jak nienawidze crocs'ow bo moim zdaniem maja koszmarny wyglad (taki chodakowy no ale jak zawsze kwestia gustu) tak to wydaje mi sie ok na plaze i kto wie czy jeszcze przed samym wyjazdem sie nie skusze...(tylko inny kolor.zielone ladne ale nie do wielu rzeczy by pasowaly) Crocs™ Keeley Sandal Kids | Comfortabele meisjessandalen | Officiële Crocs website

a tak w ogole to wpadly mi w oko (ale to tak bardziej jako sandal dodatkowy,do ozdoby) .jak kupowalam tamte replay'a to ich nie bylo.zaraz moja mania ze strojow kapielowych przeniesie sie na buty...Replay sandaal / slipper CHASE - Blauw - Coccinelle

no ale zaraz jak wroce z wakacji zajme sie szukaniem wygodnych polbucikow na wiosne:)
 
juz szłam do lekarki to wiedziałam że angina:(

skrzacik, ja własnie przeszłam anginę i szczerze wspólczuję

na mnie nie podziałal pierwszy antybiotyk - brałam Augmentin i 4 dni się męczyłam z nim i tylko gorzej było,
potem dostałam Klarmin 2 x dziennie i już po pierwszej tabl. czułam się nieznacznie lepiej, a po 3 dniach już śladu nawet nie było na migdałach (a miałam je jak sliwki)

jedyny plus tego chorowania to spadek wagi, hehe:-D chyba ze 3 kg.
żadnej diety tylko tak całkowity brak apetytu i ból gardła przy przełykaniu, że najchetniej tylko na ciepłym piciu bym była
:tak:
 
ach, zapomniałam dodać, doszło jabłuszko! więc jak tylko odstawiliśmy Gosię do dziadków, dostała to jabłko do zabawy i nie ma dziecka. Nawet nie bardzo chciała dać buzi na d widzenia, taka była zajęta:-D
 
Nef-najlepiej przymierzyc.rozmiar rozmiarowi nie rowny.Moja ma 21 i 22 a na dlugosc te same...no ale latem to juz raczej 22 glownie

Kropa-dzieki.ogolnie fanka grajaco-swiecaco-mowiacych zabawek nie jestem ale popatrze na zywo czy to cos dla nas.Ma literki wiec malej pewnie by sie podobalo;)nie wiem tylko jaka wersje jezyczna mialabym kupic.

Mala namazala piekna literke A na ipadzie:)Naprawde jej wyszla.Zauwazylam ze wie w ktora strone mazac tym palcem tylko zrobila to bez jego odrywania ale oboje z mezem bylismy swiadkami jak super jej poszlo:)

A teraz mezu poszedl z nia na zakupy ubraniowe (?!).on pojecia nie ma o rozmiarach.Kazalam mu sie za bardzo w ubrania sie nie mieszac tylko body,rajtuzy i takie tam moze nakupic!bardzo sie uciesze bo sie rano wkorzalam ze mi juz dwa nowe zginely.dopiero co kupilam a one 5€ za szt bo ja lubie takie bawelna ze stretchem (dluzej ladne sa).no i jestem ciekawa z czym on tam wroci...Niech zobaczy ile dzuadostwo kosztuje he he bo chyba pojecia nie ma:)
 
sam na zakupy? ho ho, moj ubranek nigdy nie kupowal. a co do kosztow, to wiadoma sprawa.

Ja cagle kupuje soczki czy pieluszki, jak B raz pojdzie, to jest zadziwiony, ze stowe wydal. dzisiaj go wlasnie wyslalam na zakupy pieluszkowo- soczkowe.

po poludniu pojedziemy chyba po buty, bo pada kurcze i spac się chce. trochę z Polą polazilam w deszczu, przerzucala kamyczki pod krzaczkami trochę , pol godziny wytrzymala, potem spac.

Jak się rozbieralysmy, zobaczyla kasię do dywanu w kotlowni. pytam ją, czy chce isc bajkę ogląac, a ona mowi, ze nie, ze sprzątac.

Dobre dziecko z niej rosnie:)

trochę postprzatala, trochę bajki i mam ją z glowy:)
 
Hej
U nas od rana Zuzka się wścieka...i rzuca...Ciągle coś chce, czego nie może, jak nie dostanie to odstawia wrzaski. a to się w coś uderzy i wyje i tak w kółko...Teraz śpi.

Skrzacik- zdrówka dużo:-)Też nie dawno umierałam a w dodatku nie doleczyłam i nadal odczuwam trochę te zapalenie oskrzeli. Do tego katar....Oby do wiosny!:-)

Nef już pewnie w drodze...ech, takiej to dobrze:-)

Co do butków, to Ci powiem Eijf, że żadne mnie nie zachwyciły...a zazwyczaj bardzo mi się podoba to co wybierasz:-)

Teraz cool club buciki wprowadził. Widziałam na stronce. Z r. 22 to raczej kapciuszkowe takie...

My mamy teraz stópkę 13 cm, więc +1 cm i wychodzi, że musimy z wkładką wew 14 cm brać, czyli właśnie 22. choć oczywiście od firmy zależy. Na razie ma takie jesienne 22 z 5-10-15 z zamszu i futerkiem więc do końca marca (nie spodziewam się mega ciepłych dni) będziemy w tych. A potem chcę jakieś półbutki zakryte, lekko odkryte albo jakieś addidaski i może tenisówki, ale to pewnie bliżej lata. No i sandałki.
Też będę szukać czegoś w Daichmanie. W tamtym roku mieliśmy i były ok.

Dziś M zostawił szklankę mleka na podłodze, a Zu podeszłam zrobiła łyka i odstawiła...Nawet się nie oblała. a zazwyczaj dość mocno przechyla swój kubek, tyle, że nie kapek. Może jesteśmy na dobrej drodze do picia ze szklanki?

Ostatnio tak się uśmiechała do Pani w kiosku (zresztą bywa tak z babcią codziennie i pokazuje różne rzeczy i każe sobie mówić co to jest ("to je?"), że dostała lizaka...Jejku, jaka szczęśliwa była jak jej dałam. a jak nie mogłam otworzyć, to ona do mnie mówi- noziem (nożem):-D A na drugi dzień jak przyszłam babcia Zuzia już od progu ją poinformowała- Ziuzia lizaczek, od Pani! Pychota:-D
 
reklama
Marta-no ja tez sie przestraszylam.Nie,z wyborem ubran to ja nie potrzebuje jego pomocy;)Chodzilo mu pewnie bardziej o sprawy bielizniane co jest mi bardzo na reke bo akurat tego kupowac nie lubie.Odciagnelam go tez od pomyslu kupna rozowego plecaczka

Joaszka-agenta z tej twojej malej.
pewnie rzeczywiscie ma juz rozmiar 22.moja ma bardziej 12-12,5 wiec butki musza byc w srodku 13-13,5 i to raczej 21 ale czasem ma 22.
Ubranka jak ubranka ale co do butow to ja juz dawno zauwazylam ze mamy tu z dziewczynami calkiem inny gust:)zreszta mnie teraz tez np podobaly sie rozne butki zary ale raz ze nie ma ich w sklepie a dwa nie ufam jakosci tych butow.Jako uzupelnienie jakiegos tam ubranka to ok ale nie do codziennego uzycia.

W kazdym razie paczka z sandalkami przyszla i jestem ogromnie ciekawa!nie ma mnie w domu

Aha,gadalysmy ostatnio o c&a wiec weszlam na szybko_Obkupic bym sie tam nie obkupila ale kilka rzeczy fajnych tak na szybko widzialam.Wzielam getry o pieknym kolorze z biologicznej bawelny i wykonczone koronka.Na razie na probe.Jak beda dobre to wroce po inne kolory.Byl tez bardzo ladny bialy sweterek ale ja mojej dopiero co dwa biale kupilam...No a w innym typowo naszym sklepie kupilam na probe getry ktore cieniuskie sa (cos jak cienkie rajstopy tylko grubsze he he),idealne na lato.3/4 i wykonczone zmarszczeniem i kokardka.Tu to samo,jesli dobre to wroce po inne kolory

Wieczorem moj mnie do kina wyciaga.Oj jak dawno nie bylam!Z lekka mnie glowa boli ale co tam,kawe strzele,ogarne sie i mozemy isc jesli o mnie chodzi
 
Ostatnia edycja:
Do góry