reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

marta dzięki za podpowiedź z farbkami:tak:



mnie na koniec dnia strasznie zdenerwowała ta moja Gocha. Po kąpieli chciała si i bardzo szybko nasiusiała, chciałam ją ściągnąc i ubrać pampersa, ale wrzask, bo ma faze na podcieranie sobie samej doopska. No to ja z dzieckiem na rękach do toalety po papier toaletowy i znowu do pokoju... ale było jej za mało i dziki wrzask. Ja sobie myśle, nie będę jej we wszystkim ustępować - ubieramy pampersa. A ta wrzeszczy, wije mi się jak wąż, wyrywa, podrzuca dupcią, ganiam za nią po całym łóżku, wrr... :wściekła/y:

a wszystko przez ten cholerny papier, dałabym mokra chusteczkę - podtarłaby sie jedną i z głowy... ale papier na rolce to jest super zabawa. Czasami domaga się sadzania na nakładkę sedesową, zeby sobie rwać go po kawałku i wrzucać do kibelka...też mi zabawa:baffled:
 
reklama
nef-a nie daje sie jej czyms zagadac?dopiero co moja znajoma w pracy opowiadala ze jej corka chce siadac na wc tylko przez ten papier;)
jejku jak tak czytam o tych nocnikach to sie przyznam ze mnie sie kompletnie nie chce brac za to na powaznie...:zawstydzona/y:No nawet nie wiem kiedy bo ja malo co w domu jestem
 
eijf jakby codziennie robiła takie numery, to bym, ją osobiscie udusiła.
to było pierwszy i mam nadzieję ostatni raz.

chyba, że to się zbliza ten słynny bunt dwulatka, tfu, tfu przez lewe ramię:cool2:
 
Nef-to moze byc ten bunt:)z tym ze po prostu maja i beda miec czasem takie odpaly ale to chyba nie co rusz.U nas tez czasem probuje swoich sil ale jak mowilam wynosze ja z pokoju i moze wrocic jak bedzie sie zachowywac normalnie.Najczesciej nie trwa to dlugo i wraca uspokojona a ja witam ja z usmiechem he he
 
jabłuszko jest super ale drogie(bedzie pomysł na 2 latka na prezencik)
Nef u nas mała ma odpały czasem własnie po południu po dniu spędzonym z nianią.
To normalne - przez 8 godzin była w centrum uwagi, gdzie na każde stęknięcie niania reaguje, a
tu niedobra matka zamiast się bawić ciągle to np. zmywa naczynia lub gotuje obiad :( i wtedy tez u nas ryki i fochy.
Robię podobnie jak Eif Wyprowadzam na korytarz i sadzam na podłodze i ma tam siedzieć aż się uspokoi przychodzi i się przytula, ale cwaniak wczoraj jak kazałam wracac na miejsce to sżła, siadała i potem samą pupą jeżdziła po korytarzu
tak żeby zobaczyć telewizor ze swojego miejsca lub mnie w kuchni ;) - komiczny widok
 
elmoo-no i to jest wlasnie piekne:)ze jak wracaja to juz wszystko gra;)

a mnie wykanczaja sandaly.Niby kupilam malej ale wiem ze nie sa to buty do smiagania dzien w dzien...Ja chce dobre ,skorzane (najlepiej biale) sandalki z pieta,ktore dobrze trzymaja stopke i maja niezbyt twarda podeszwe!(te replay'a maja dosyc twarda...)No i nie jest tak latwo znalezc.Na necie owszem ale ja chce je przymierzyc bo wiem ze rozmiar,rozmiarowi nie rowny i ze to trzeba widziec na wlasne oczy a w odsylanie nie mam czasu sie teraz bawic.Poszlam do naszej wiochy ale tam zbyt wiele nie mieli i ceny najprostszych sandalkow mnie przerazaja.tak ok 80 euro i to nie zeby wow!Grrrr,naprawde zalezy mi zeby znalezc cos wygodnego i odpowiedniego.
Na razie wypatrzylam cos takiego Baby Style Babyschoenen 16355 Sandalen - Stoute Schoenen
albo Baby Style Sandalen 16438 Sandalen - Stoute Schoenen
wolalabym biale (a te pierwsze choc wydaja sie biale sa srebrne) i te nie sa moze najpiekniejsze ale wydaja sie byc takie mniej wiecej jakich szukam.Mam nadzieje ze znajde chwile by tam podskoczyc

o jeszcze takie znalazlam i to biale!wlasnie o takie mi chodzi.pieta,biale,dobra podeszwa.maja tylko rozmiar 21 ale pani mi wymierzyla i sprawdze buty i stope malej .kurcze mam nadzieje ze beda dobre bo na dodatek te sa przecenione a w nowej kolekcji maja te same za 90 e...
http://www.stappers-shop.nl/Webwinkel-Product-4611139/Zecchino-doro-sandaal-wit-zilver.html
 
Ostatnia edycja:
jak wygodne itp to na pewno ecco by się sprawdzily. sama mam takowe i uwielbiam w nich chodzic.

a wlasciwie dlaczego cchesz z piętą zakrytą? jak bedzie naprawdę gorąco, to chyba lepsze takie otwarte?

z tych wszystkich co wkleilas, to chyba mi się pierwsze najbardziej podobają.

Ja będe szukac pewnie w deichmanie elefanten sandaly, a na wiosnę wygodne adidaski z geoxu planuję i drugie jakies buty moze bardziej do sukienki z deichmana tez

o, tu widzę wlasnie cos, co mnie ienteresuje http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/marki/elefanten.cat
 
marta, ja sandałki i trampki chyba kupię z Befado, mieliśmy w ubiegłym roku i były super. Bardzo przewiewne, nawet w podeszwie mają specjalne dziurki. Może takie wezmę:
Befado - Sklep internetowy
A tak w ogóle to cała letnia kolekcja:
Befado - Sklep internetowy

Dla dziewczynek mają też fajne trampko-balerinki :) No i ceny przyzwoite. Na allegro można kupić za 62 zł :)
 
Ostatnia edycja:
marta ja myslę o elefantenkach na wiosnę i na lato, ale nie wiem jak z modelami, bo niektóre sa do 21, a Gosia już teraz ma 22.

kropa u nas trampki befado za szerokie, ale sandałki pewnie zmierzę (a nóż będa dobre) bo przydałyby sie takie zwykłe do ganiania po podwórku czy do piaskownicy.


a my znowu spakowani. Gosi opowiadam, że jedzie do babci i dziadzi na ferie, to się cieszy, że na sasi jedzie (sanki):-D Pozdrawiam
 
reklama
Hello,
Nie nadrabiam was bo sił nie mam, przeczytałam tylko jedną stronę wstecz. U mnie dwa dni z życiorysu, wczoraj 40 st gorączki, juz szłam do lekarki to wiedziałam że angina:( Gardło całe białe;( Dopadło mnie jak nie wiem, dzisiaj chwilowo rano 38 potem spadło a teraz znowu, oby już mi taka wysoka ta temp nie urosła. Zet wczoraj zwolnił się z pracy chociaż trochę, a dzisiaj mama przyjechała a teraz poszli na spacer z tatusiem. Ale Mała kochana, ja leże a ona bawi się sama, podchodzi do łozka i wyciąga rączki mama tuli...a mi łza się w oku kręci ale nie chcę jej dotykać! Moje biedactwo oby nie złapała tej anginy!
Kropa fajne te sandałki Befado, my na ichnich paputkach lecimy, musze gdzies zmierzyc w Bartku a na necie jak co zamówic, bo teraz ma papucie 22 ale sandałki to pewnie najwczesniej od czerwca wiec jeszcze poczekam:) bo nozka moze sie zmienic, a sandalki raczej na goła stopę lub ewentualnie cienka rajstopkę! Więc za szybko nie ma co kupowac jeszcze!
Nef miłych wojaży podziwiam że tak Młodą zostawiasz:)
 
Do góry