reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

hejos,
ja wczoraj byłam na babskim wyjściu:) a zet usypiał mała po raz pierwszy sam, ale dał radę, dzisiaj na imieninki Babci:)
Eijf Basia też się cała trzesię jak Zet wraca z pracy, piszczy etc. Córeczki tatusia:p Ja juz mam koszulkę z napisem "My love belong to dady:p" ale jeszcze za duza ciutkę:p
Ewcik nie wiem jak z tymi bucikami, jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, bo Basia na razie po 4 chodzi, powoli wstaje o meblach:) Ale wydaje mi się, że zanim ona ruszy po chodniku to jeszcze trochę:) bo najpierw musi dobrze opanowac ta sztukę w domku!
Dostaliśmy zdjęcia od fotografki naszej;) Zakochałam się:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
skrzat-zdjecia przecudowne sa:)ja sie zastanawiam w co mala ubrac ale jak widac w samym body tez sa atrakcyjne.w tutu tez planuje tylko musze je zakupic:)szkoda ze ta twoja kolezanka daleko mieszka bo ja z dolnoslaskiego
szkoda ze te w spodniczce sie nie otwieraja:(
 
Witam się i ja
Ale pięknie się zrobiło nad moim postem.
Skrzat- zdjęcia są boskie. Ja też się zakochałam. Ma talent babeczka, no i Basia ładnie pozuje ;-) Fajnie, że się wczoraj gdzieś wyrwałaś. U mnie byłyby problem. Powiedziałam już M, że musi częściej usypiać Ninę. Ma z tym problem, bo na butli mu zaśnie, a potem jest przeraźliwy płacz, bo musi przyjść mama. Normalnie jestem w szoku, bo myślałam, że ogólnie chodzi jej o bliskość, a ona tak do mnie rwie.
Ewcik- zazdroszczę nocy. U nas było pięknie przez jakieś 2 noce. A teraz wybudza się i popłakuje. Chce, żebym ją brała na kolana i tuliła i zaraz zasypia. Ale jak odłożę, to znowu się wybudzi. Kurcze, fajne uczucie, jak dzieciaczek stawia pierwsze kroki. Ja się nie umiem doczekać raczkowania Ninki. Już potrafi się przemieszczać i trzeba ją pilnować, ale sposób ma taki: usiądzie, przejdzie do leżenia, usiądzie, położy się, i takim sposobem dostanie się w każde miejsca, ale nie umie z niego wrócić :-D
eijf- zazdroszczę pogody. U nas przez moment było ciepło, a teraz niby nie jest źle, ale słonka brak i wieje bardzo zimny wiatr. Ja też bym kupiła Nince jakieś ubranka, ale nie mam kasy. Muszę też poczekać, bo mama przywiezie na początku kwietnia ciuszki, ale mówi, że kupuje już powyżej roku. Także nie ominą mnie bieżące zakupy. Wszystkie body są tak upierdzielone z jedzenia, że nie da się ich doprać. A my chodzimy na rehabilitację i potrzebowałabym jakieś wyjściowe...
sasanka- u nas w ciucholandach dosłownie nie ma nic sensownego. Muszę się wybrać do centrum, bo tam się jeszcze coś upoluje, ale ceny nie schodzą poniżej 45 zł/kg. Także dla mnie to bardzo drogo. Tu w ciuchach wszystko poplamione i poniszczone. Wstyd takie wywieszać. Akurat bee+ mi się b. podoba, no, ale ja się zakochałam w moim wózeczku na pasach i przy drugim dziecku też sprawię mu ten komfort jazdy:-)
tweenie- my się wczoraj też foliowałyśmy, ale my już w parasolce śmigamy, bo Nina w gondoli siada i się za bardzo kręci. Ostatnio przeszła do raczków, i modliłam się żeby już wrócić do domu, bo się bałam że wyleci. Musi oczywiście patrzeć, jak się kółka kręcą, dlatego to już było niebezpieczne. W parasolce poprzypinana, wszystko widzi, więc nie jest źle.


poza tym dodaja ze wiek w ktorym dziecko zaczyna chodzic nie ma nic wspolnego z inteligencja:)

hahahaha domyślam się, bo mój M zaczął jak miał 8 m-cy, a szału w głowie nie ma :-D
 
Dzięki dziewczyny:) ps. zdjęcia już usunełam, ja co na pw:)

Eijf nasza fotograf czasem jeździ, do nas do Poznania przyjechała;) A co do ubioru to body rządzą albo nagusek, też się zastanawiałam, ale chyba tak naturalnie ubrana najsłodsza;)
 
Ostatnia edycja:
Skrzat - bo ja chyba czytałam, że ta babeczka jest z Warszawy? Boskie, po prostu obłęd ;-)Długo trwała ta sesja? Widzę, że dużo przebierania, jak Basia to zniosła, bo na fociach uśmiechnięta?
 
Cześć dziewczyny,
u nas nocka super, chyba po tym Pulneo Radzik tak śpi - w dzień spał trzy razy wczoraj, z ostatniej drzemki musiałam go budzić, bo spał do 20-ej, a o 21.30 już padał. Za to nie chce jeść, mleka wypija tyle, co pił jak był noworodkiem :( Schudł i wczoraj wypełzł ze spodni dżinsowych :( Straszę go, że jak się nie ogarnie, to będzie karmienie dożylne, ale nic na niego nie działa, pyskuje tylko matce ;)

hahahaha domyślam się, bo mój M zaczął jak miał 8 m-cy, a szału w głowie nie ma :-D
Mysza, bo to chyba odwrotna zależność jest :D Im dłużej dzieci raczkują, tym podobno mają lepiej rozwinięte półkule mózgowe :)
skrzat, super zdjęcia! Ile cię kosztowała taka sesja?
mysza, 45 zł/kilogram??? Kurczę, to taniej wychodzi pięciopak bodziaków w Tesco czy Mothercare, jak są promocje :( Ja dopieram ciuszki Radka z użyciem Ace Delikatne (takie zielone) - Radkowi nic po tym nie jest, a ciuszki nie tracą koloru i dopierają sie nawet jagody. No i wszystko piorę na 50 stopni.
 
skrzat ja też się zakochałam w fotkach Basi:tak: przecudne są.. ile Was kosztowała ta sesja, jeśli mogę spytać??

Marcello właśnie glebę zaliczył, bo wstał przy narożniku i złapał się za kabel od laptopa, w efekcie poleciał do tyłu:baffled:
 
Dziewczyny co do sesji to ceny Wam nie powiem, bo to nasz przyjaciółka i my na innych zasadach, wyslijcie maila do Magdy to na pewno Wam odpisze;) Link raz jeszcze Fotografia ślubna Warszawa Na stronce też inne zdjęcia. Magda zdjęcia dopieszcza jak chodzi o obróbkę jest po szkole fotografii:) Więc polecam zawsze w mailu możecie napisać że z polecenia Skrzata (będzie wiedziała o co chodzi) Sesję robiliśmy u nas w Poznaniu na kanapie:p Basia zniosła ok, wyobraźcie sobie trzech dorosłych świrów zabawiających jedno dziecko wydając najróżniejsze odgłosy:p Jak Basia była zmęczona to robiliśmy przerwę, ale generalnie ok:) Przebierania ciutkę było ale postawilismy głowne na body:p Czapki się Basi nie podobały:> Jeszcze czekamy na kilka fotek wspólnych:)
 
skrzat ale mega zdjęcia!!!! to żeś zrobiła reklamę koleżance.. ;-) najchętniej zdecydowałabym się na sesję już teraz z tymże trochę krach w domowym budżecie bo jestem w trakcie kupowania parasolki (właściwie już kupiłam tylko mam problem z Paypalem) no i w planach mam zakup taniej lustrzanki, bo zepsuł się nam aparat no i dylemat.. czy płacić za sesję czy spróbować zrobić ją sama po zakupie aparatu.. ale amator chyba nie zrobi tego tak ładnie.. :zawstydzona/y:

dziewczyny głupio mi że tak zniknęłam na długi długi czas i teraz się odzywam jak gdyby nigdy nic ale jakoś nie mam głowy do forum w ogóle.. chciałam tylko zapytać bo umieram z ciekawości, czy Wasze dzieciaczki już stają? bo nasz Krzysztof odkąd skończył 8 miesięcy staje non stop, sam, i nikt go do tego nie zmusza, w ogóle ciężko by siedział w łóżeczku bo od razu fik i na dwie nogi :-D boję się czy mu nie pokrzywi nóżek ale toż do łóżka go nie przywiążę..
 
reklama
skrzat-sliczniutkie.mnie sie w sumie te najprostsze podobaja np ze smoczkiem.

no ale dziewczyny powiem wam ze takich zdjec i fotografow jest mnostwo.wystarczy poszukac.moja znajoma robila synkowi i powiem wam ze baardzo podobne.nawet w podobnej czapce,biale tlo itd.moze ta sama szkola;) z tym ze dziewczyny ktore i tak sa z warszawy to oczywiscie latwiej isc do sprawdzonego fotografa.ciekawe co nam z naszych wyjdzie i czy mala sie da bo czasem potrafi sie bac obcych.

mloda mamuska-moja nie wstaje.poki co niech raczkuje ale przeciez jak sie dziecko samo do tego rwie to nie bedziesz go na sile sadzala.to naturalne i nie nalezy hamowac.

my juz po wycieczce do kliniki i miasta ogolnie.dalam rade z dwoma niemowalakami.naprawde nie bylo zle.migiem nakarmione,zapakowane do maxi cosi potem czulam sie jak pudzian niosac dwa do samochodu.dziewczyny grzeczne z tym ze moja nieustannie zdzierala czapke z glowy az w koncu machnelam reka bo pogoda piekna tylko bardziej o slonce mi chodzilo.druga natomiast ciagle buta sciagala i przezuwala ale poza tym dziecko aniol.zdazylam jeszcze odebrac koszulke dla malej,kupic mleko i sloiczki,wyczekac sie z nimi pol godz w aptece i teraz juz spacyfikowane w lozku sa.
 
Do góry