reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hej

mogę do Was dołaczyc??

jestem mama lipcowego Juka....

własnie usypiam swojego gada ale cos niechetnie do teo podchodzi...gada sobie...
 
reklama
witaj :tak: widzę, że kolejna stolnica się znalazła. Gdzie mieszkacie? :-)

Olka mnie nadal zaskakuję, chyba wrócę do mamy :-D na kolację zjadła swoją porcję glutenu i marchewkę i jeszcze musiałam jej dokładkę grzać:szok: w nocy ładnie spała, a teraz na dywanie opowiada jakieś bajki :tak:
w piątek ruszam na podbój częstochowskiego pepco :-D
 
hejka
my już po lekarzu-niestety nie ma naszej pediatrya ta druga, chociąz bardzo ok i fachowa, nie wywołuje nazwiskami wg godzin,tylko normalnie kolejka-efekt taki, że czekaliśmy 1,5 h!!!!! na szczęście D się urwał z pracy i jeździł wózkiem przed przychodnią, a ja pilnowałąm kolejki-osłuchowo ok, więc albo to od zębów ten katar ( w ciągu dnia spoko, nawet odciągać nie musiałam), albo coś się wykluwa dopiero- oby nie!!! także wapno mam podawać, woda morska i kropelki homeopatyczne, poza tym w aptece 150 zeta zostawiłam, ale promocja na oillna- 500ml+150 gratis za 25 zł-wzięłam na zapas:D
kasik no ja jutro też już do pracy, bo dopiero wróciłam, więc nie liczę na wyrozumiałosć dla matki polki
mamaola witaj
 
Dizewczyny, a mam pytanie o gluten. Daję małej niewiele, a wyszło jej na pyszczku uczulenie. Czy komuś coś takiego się działo?
 
Wyszły jej takie mini syfki czerwone, grudkowate, i jakby pokrzywka na brodzie. może trochę od śliny ta pokrzywka.

te syfki mnie zastanawiają bo tego jeszcze nei widzialam
 
Pytam bo moja ma na pleckach...takie plamki malutkie a w środku biała grudka.....
a na buźce to miała taką jakby kaszkę manną...
też nie wiem od czego to ma????
może od kaszy jęczmiennej...którą dodałam jej do obiadku...tylko że dałam pół łyżki...
albo od szpinaku???
sama nie wiem????
 
reklama
Do góry