reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hehe :) wszystkiego dobrego dla Andrzeja i Julki z okazji ukonczenia 6 miesiecy :D nasze malenstwa juz nie sa wcale takie male:D swieta juz tuz tuz a ja niewiem co kupic malej, wogole mam tyle na glowie i nic mi sie nie chce robic :p musze sie wziasc za siebie, pozdrawiam i zycze milego weekendu:)
 
reklama
Witajcie moja mala poszla wczoraj spac o 19 i wstala o 8 rano cala noc adnie spala :)
Teraz sie ladnie bawi spala od 12 do 13:30 spala :p
Teraz pojdzie spac moze o 18 sprobuje ja jakos przedtrzymac aby spala juz do rana bo jak pojdzie spac o 16 to juz niewiem o ktorej pojdziemy spac ;d
 
cześć dziewczynki

no i zlecial mi już drugi tydzień w pracy,czuję się jakbym wogóle nie miała przerwy w pracy,fajnie jest
Michaś grzeczny,najpierw spał 1,5godz po kaszce a teraz się bawi sam w łóżeczku 1,5godz, fajnie bo my mozemy na spokojnie posprzątac a wieczorkiem jakiś filmik sobie zapodamy

mało mnie tu odkąd wróciłam do pracy a ja tak tęsknie za bb i za Wami

gregorka a umie Ola sie zabawić z dzieciaczkami koleżanek? my jak byliśmy na odwiedzinkach u znajomych to Michaś z ich córeczką to zabawki sobie wyrywali nawzajem z rączek,ale się uśmialiśmy

ewcik fajnie że malemu spodobał się leżaczek

ewelad wow jaki długi zimowy spacerek

mysza to musiał być boski masaż

tiffi oby M udało się z lepszą pracą,no i trzymam kciuki za przeprowadzke

jedyneczka napewno mała stęskniona za tatą

supcio mnie też strasznie wypadają włosy,nie pamietam czy karmisz piersia czy butelką,ale jak piersia to można tylko skrzypowitę brać

sylwia d witaj

agatha a jak nocki,lepiej już śpi mała? co do jedzonka to na poczatku małemu dawałm po 1/3 małego słoiczka marchewki czy zupki bo więcej nie chciał i to było miedzy karmieniami,potem 1/2 a jak już mu zasmakowało to wcina cały słoiczek i ten cały jest już zamiast jednego karmienia, jak ja jestem w pracy miedzy 8-15 to mały dostaje kaszke,potem zupke lub obiadek i jak wracam to cycka zaraz,chyba że nie wytrzymie to jeszcze butelke dostanie
 
Ja mam przerwę cyc i bb.Net będzie, ale nie wiem, czy już tzn w tym tygodniu. Pakuję rzeczy z kuchni, Mała zjadła zupkę i płacz pół słoiczka to za mało - żarłok jeden. Poszła na balkon a ja pakowanie, pakowanie. M jedzie z domu, zakupi coś do jedzenia, potem jeszcze dwa kursy i nocka tam - trzymajcie kciuki bym jakoś ogarnęła sytuację i odnalazła potrzebne rzeczy do kąpania.
Poza tym wkurzyła się, pamiętacie pisałam że zdecydowałam się zrobić prezent dla biednego dziecka no i szukałam tych bakuganów znalazłam zamówiłam przez allegro. Gość miał mało komentarzy to zamówiłam za pobraniem, tym bardziej że na przelew dłużej byłoby czekać. Chciałam kurierem ale pisał że wysyłał poczta i było ok i szybko no i do dziś nie ma, weszłam na allegro i gość ma zawieszone konto i aukcja była zamknięta przez pracownika Allegro. No i dobrze że nie wysłałam kasy przelewem, ale z drugiej strony zmarnowałam tydzień, a zostało niewiele czasu by dokonać zakupu, więc chyba pozostaje sklep, albo allegro +kurier, albo sama nie wiem.
Dobra koniec cycania i koniec przerwy - do roboty
Pozdrawiam Was i życzę miłego weekendu
 
Byliśmy na spacerku. Mały zasnął i śpi do tej pory. Nie chciał dziś jeść zupy. Strasznie płakał i przystawiłam do cyca to uspokoił się. Miałąm zostać na noc u mamy ale chyba pojadę do domu i wrócę jutro rano. Trochę się boję spać na moim łóżku z małym, bo jest wąskie. Po świetach kupię mu łóżeczko turystyczne to będę zostawać, bo M będzie teraz częściej wyjeżdżał do Wrocławia.
Zaproponowałam mu, że może przeprowadzimy się na jakiś czas tam, szczególnie, że mamy mieszkanie, ale M nie chce.

Tiffi a dziecko napisało co chce? W tamtym roku ksiądz powiesił karteczki na choinkę i kto chciał to podchodził i zrywał karteczkę. Na każdej karteczce dziecko napisało co chciało by dostac pod choinkę. Mi trafił się chłopiec, który chciał zimowe buty. Dobrze, że rozmiar był podany. W tym roku przegapiłam, bo nie było mnie w Kościel na początku grudnia.
 
Ostatnia edycja:
Byłam dziś z Alunią na spacerze w centrum handlowym i był Mikołaj :) moja córcia ma z nim zdjęcie, wstawiłam na odpowiedni wątek :D Wcale sie go nie bała, jak zaczął do niej gadać to zaczęła się śmiać do niego :D
Kupiłam też Niuni w Pepco na święta komplecik, super okazja : sukieneczka, bluzeczka i opaska na główkę za 29.99 zł :) Wzięłam specjalnie rozmiarówkę na 9-12 miesięcy a w domu okazało się, że opaska jest chyba za mała ;/ wypiorę i zobaczę jeszcze jutro.
Właśnie mam farbę na głowie i siedzę w łazience żeby nie śmierdziec po całym domu a M zajmuje się Alunią :*
 
Cześć.

Ale dziś masakra była w M1, na parkingi tylne pracownicze kierowali:eek: Oczywiście obkupiłam dziewczyny a sobie nie zdążyłam:-p:-D

agatka ojoj takiego grzańca to bym przyjęła:-D Łoj nie szkoda Ci było tych klejnotów rodowych:-D Nadia się tej nocy budziła 4 razy ale ja tylko cycka wyciągam więc luz:-pChoć wiem że już powinnam pomału ją uczyć że w nocy nie jemy i w inny sposób pomagać jej zasnąć, choćby tą wodę podać albo smoczka no ale że wolę w spokoju pospać , na razie nic nie robię:-p Nadia dalej też ma katar, woda morska i frida jak się uda:-p

atabe
przy ząbkowaniu faktycznie czytałam może być gorączka. No u nas wirusowe to było widocznie bo ząbka niet:-p W "moim" rossmanie gufno jest:dry: Mnie Nadia tez tak budzi targając za moje resztki włosów:-D Rozumiem Cię, też się kisze w domu i k....cy dostaję jak M jedzie na kolejne spotkanie firmowe z napitkiem i noclegiem i ten komentarz jego że to żadna przyjemność:dry: I że musi:dry: No chciałabym tak "musieć":-p:-D Ja czekam na śpiworek (we wtorek ma być) bo pomyłkowo przysłali do sklepu nie ten kolor i może też się skusimy już na spacerówkę też:tak: Ja nie wiem ile tego mleczka mm trzeba dawać bo my na cycu jeszcze i je różnie, raz 7 raz 10 razy na dobę cyca + obiadek(1/2).

ewelad ha ha ja niedługo będę mogła się czesać grzebykiem Nadii:-D Czytałaś może "Okiem psa"? Super książka, polecam jak nie czytałaś, mnie bardzo rozjaśniła w głowie jeśli chodzi o psia psyche:-) Przy wychowaniu M tez się sprawdzi:-D Mój na waleta to tylko jak sami w domu byliśmy (czyli bardzo rzadko:-p)no a teraz już wcale bo z małą w łóżku nie pasuje:-D

agatha to niedobrze z katarem, oby przeszło do świąt. No Nadia by nie zdzierżyła takich manewrów:-D Ja daję po cycusiu słoiczek , tak po ok. 20-30 minutach. Bo jak bardzo głodna to zła i tylko cycek jej w głowie:-p Ale ona zjada 1/3, 1/2 słoiczka, jak zacznie zjadać cały to pewnie automatycznie wydłuży się przerwa miedzy słoiczkiem a następnym cycaniem i później po cycaniu zacznę podawać żeby jej nie rozdęło:-D No i właśnie, szkoda mi jeszcze zastępować/ujmować karmień cycusiem:-p
Prze tyle czasu myślałabym jeszcze mleczko jednak choć raz + słoiczek i herbatka. Bo np. u nas raz je co 1h a raz co 3h, jak jej się zachce bo to wciąż karmienie na żądanie a słoiczek niecały zjada więc nie ma jeszcze jakiegoś rytmu żę np. karmię cycusiem, za 2h obiadek, potem herbatka potem deserek . Więc zostawiałabym od wypadku mleczko. W Nce wybierasz pakiety tematyczne, wychodzi nam taniej niżby cyfra ale np. nie ma polsatu no i bez jakiegoś kanału filmowego bo wówczas by pewnie na jedno wyszło:sorry2: Myślelismy o cyfrze ze względu na filmy właśnie ale uznalismy że i tak nie mamy czasu oglądać i nie bardzo tez jest jak bo mała w naszym pokoju śpi:sorry2:A rodzice M maja cyfrę długo już i co rok rezygnują i dostają dodatkowe kanały za free:-p Więc myślę negocjujcie cyfrę a nuż widelec.;-) Ja dziś colą się rozpasam:-D

agatka z okazji 6ego wszystkiego naj dla Andrzejka:tak: Kiepska miałaś nockę faktycznie. Moja wogóle spokojna jak M w domu, im więcej ludzi tym lepiej tylko M potem mówi -co ty opowiadasz że ona nie grzeczna, przecież grzeczniutka jest jak nie wiem:-p

tiffi no obiad trzeba było sobie darować kobieto w tym szale przeprowadzki:-) Ale Zuzia ma pojemność:-D Jak się rozsiądziesz w nowych pieleszach pisz jak się mieszka:-)

mysza ciekawe czemu te pobudki:eek: My jeszcze nie mamy ani jednego prezentu:-p

sylwia co ty dziecku dajesz że tak pięknie śpi, przyznaj się bo od żadnej której dziecię tak sypia nie mogę informacji wyciągnąć:-D

aneta
Michas kochany chłopczyk, będzie żona miała dobrego męża:-D Fajnie że tak się wdrozyłaś bez problemu w rytm pracy. Ale ty wogóle tak energetyczna jesteś dziewczyna, ja to leń:-D

tiffi ale kiszka się zrobiła z tym prezentem, musiał chop coś przeskrobać, dobrze że nie przesłałaś kaski faktycznie:dry:
 
Boze dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tego ze wasze dzieci tak spia, mi Ignacjo w dzien spi 2-3 razy po 45 minut a w nocy budzi sie co godzinke-co pol czasem.... i tak mam juz od ponad miesiaca albo i dluzej...Dzien w dzien. Na oczach mam since jak makijaz permanentny.
Kurde powiedzcie mi jak to jest ze moj wozek po sniegu nie jezdzi...aaaa raz sprobowalam i zza brame bloku nie wyjechalam jak juz wracac sie musilam bo po sniegu nie ciagnie.... a mam chccio trio living.
Aneta-h tak karpie cyśkiem dlatego nic za bardzi nawet nie mam jak brac na te kłaki wypadaące, a teraz jeszcze dieta bezmlecza itd to ani bialka nie ma ani witamin.
 
reklama
heloł:-)

nocka ok, ale dzień nie bardzo-marudna Liluchna, chyba mix w postaci kataru i zębów to za dużo-wyrko nie, kołyska nie, leżenie nie, huśtawka nie, leżaczek był ok do czasu , aż został obesrany-suszy się, ale takiej masakry koopowej dawno nie było:-) spacerek był, chociaz baaardzo zimno, tatus zakupił choinkę, my ubrałysmy i już cieszy me oczy:tak:

wszystkiego najlepsiejszego dla naszych 6 msc bobasów!!! Andrzejka, Alicji i Juleczki!!!

agatka lepszej nocki życzę:tak:
tiffi walcz tam dzielnie i czekamy na meldunek z nowych apartamentów:-) i zapamiętaj, co Ci się przyśni!!!
Mysza Tobie także snu życzę dzisiaj:-)
jedyneczka właśnie szukam tej książki, bo słyszałam, że dobra jest, spróbujemy sami najpierw, jak nie wyjdzie, poszukamy specjalisty psiego:tak: od dzisiaj tabsy piesowi dajemy owinięte w szynkę-wet kazała, bo inaczej nie ma szans:-) i obcinanie psiaka wczoraj było i wyczesywanie 1,5 godzinne-tak to jest z tymi 'dzieciami':-D
anetka super czytać, że w pracy ok i tak fajnie Wam to idzie:-)
 
Do góry