reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hello
Dzięki dziewczyny za gratki w sprawie domu-no będe miała teraz miejsca , no i ogródek ,a o tym zawsze marzyłam.
Teraz wszytsko odkładamy na remont
Tiffi dom jest z 95 roku ,więc musi przejsc mały remont-trzeba przecyklinowac parkiet,zrobić dwie łazienki i kuchnie.
M wczoraj wydał w h&M 100 zł a kupił małej tyle ubraneki ,że hej trzeba korzystać z wyprzedarzy.
Julka juz dzisiaj była na balkonie godzine, więc przewietrzona jest :D
Mysza Ty chudzino!!!!!!Ile masz wzrostu?ja waze rano 55,5 ,ale jeszcze mi kilo zostało
Młoda mamuska zdrówka dla synka-oby to nie było nic poważnego
Do później -Julka się drze na macie :D
 
reklama
No i kurde komp mi się zawiesil i wszystko co napisałam szlag trafił grrrrrr...... ;/
Ala gada do żyrafy na bujaku, więc jak ochłonęłam zacznę pisać jeszcze raz :p
madzik gratuluję domu, super sprawa i duży metraż
ania pestka to rób zakupy póki M w domu, lepiej teraz niż tuz przed świętami gdzie będzie masa ludzi
ewcik powodzenia w pisaniu pracy
MMmmMM moja ma takie białe dziąsełka od dłuższego czasu ale ząbka ani widku
mloda mamuska zdrówka dla Małego
jedyneczka my dziś też nie wychodzimy bo my musiał jechać pług przed nami żeby wyjechać w ogóle z osiedla wózkiem
emih ja zamówiłam siostrze mukluki, zostały wysłane 6 grudnia pocztą polską bo nie było innej opcji dostawy i jeszcze do dziś nie przyszły... Wczoraj zamówiłam Ali kojec kurierem i ciekawa jestem kiedy przyjdzie
 
Moje słonko pospało 10-11.30 i teraz znów śpi, bidulka obudziła się z zatkanym noskiem:-( I mało mleczka wypiła:-( Dałam wit c a jak Emi przyjdzie wyślę ją po maśc majerankową. M miał wrócić ok.16ej a ich szef wymyślił jeszcze jedno spotkanie grupowe po indywidualnych o 14ej, to pewnie wróci na 19tą:wściekła/y:Juz mnie kur........ca
bierze przez te prace i firmy, rozumiem że trzeba ale czasem trzeba poświęcić te parę groszy dla rodziny:wściekła/y: No dziś nie może nic zrobić jednak:-( Ponosiłam biedulkę a teraz znów śpi:-(

MM ja właśnie też myślę że tyle dziecko przeżywa w ciągu dnia że kumuluje emocje i płacząc je wykrzykuje wieczorem bo nie umie sobie radzić inaczej z nimi. No ale czemu w aucie w środku dnia w drodze na zakupy, przecież to sama frajda:-D

ewcik podgonisz jak jest M;-) My rozłożymy choinkę pewnie tuż przed świętami ale się też długo nacieszymy bo po nowym roku stoi i stoi bo nikomu sie rozebrać nie chce:-D

Niunia zjadła przez sen, uffffff, już się martwiłam:happy:

emih my też mamy z firmą kurierska opóxnienia, przez śniegi bo duże auta nieraz nie mogą przejechać. Oby oczywiście twoje prezenty dotarły:tak:

mysza ja też mogę wcinać więc wcinam bo jak przestanę karmić to pewnie sie rozrosnę od takiej diety jak obecnie:-p

madzik a ja nie mam jak skorzystać z wyprzedaży bo M wiecznie poza domem:dry: Ogródek wspaniała sprawa:-)

Nie wiem czy wyjść z małą na taras przy tym katarku bo nie wiem czy to tylko katarek:baffled: Jak jadła niedawno już jej nic jakby nie blokowało noska ale senna jest marudna i oczka takie szkliste:baffled:
 
dzieńdoberek:-)

przyjechali z komisu i też mnie wk...., bo jakąś śmieszną kase mi zaoferowali, bo -uwaga- jest czerwona!!!, jakby była brązowa np, to co innego, ehhh myślałam, że czasy kalwaryjskich kompletów i tego, kiedy wszyscy mieli w domu brąz i zieleń minęły, ale cóż, okazuje się, ze jestem zbyt ekstrawagancka:-D ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale panowie mało nie zasłabli, jak zobaczyli moje czerwone meble i akwarium na pół ściany- widziałam w ich oczach nieme pytanie ' jak można mieć czerwone meble???':-D ważne, że pozbyłam się nadstanu meblowego; u nas znowu dzisiaj nocka niespokojna- katarek plus ząbki i nie spałysmy od 4 do 6, ale za to potem Lileczka pospała do 11 prawie!!! teraz czekam, aż się obudzi i na krótki spacerek idziemy, a jutro chyba do lekarza z tym katarem tak dla pewności

tiffi zakupię chyba taką szczoteczkę też:tak:
Ewcik dobrze prawisz z choinką, jesteś kolejna , którs mnie zmobilizowała, wiec w weekend akcja choinka:-) a dziękujemy, dobrze się Lila ma-poza katarkiem-mam nadzieję, że to od ząbków jak dziewczyny piszą i szybko minie, a Marcelek grzeczniejszy troszkę pierdzioszek??? już sie martwić o Ciebie zaczynałam, a Ty M w domu masz i pracę do napisania- oby poszło szybciutko, ja się gramoliłam, a jak przysiadłam, to w 2 tyg napisałam
agatha no jw napisałm, komis też mnie wk..., ale już mi obojętne, byle mi z oczu to zniknęło:-) ja też kupiłam kleik ryżowy, ale jeszcze nie dawałam, a masz nawilżacz? może byś sobie zapodała i do tego jakieś olejki i lepej byś spała??? albo na poduszkę kapnąc parę kropelek olejku???
jedyneczka podrasowanie choinki poleagło na naprostowaniu-bo krzywa była, i wypróbowaniu 20 ostawień pod róznymi kątami, aby chaszcz preznetował się w miarę:-D zdrówka dla Nadisi, u nas tez katarek, ale pójdziemy na spacerek krótki, a jutro do pediatry
Mysza to ty jesteś normalnie tapmadyl!!!:-) ja raczej waga ciężka:zawstydzona/y:
kurczę, nie straszcie z tymi kurierami, bo ja na leżaczek czekam dla Lili:crazy:
 
widzę, że ząbkowanie na tapecie.
U nas sprawdza się coś takiego Nuby Szczoteczka do zębów, szczoteczki 3szt, MK (1354803055) - Aukcje internetowe Allegro Co prawda, Mała sama jeszcze niewiele sobie tym zrobi, ale jak jej trzymam albo drapię, niebo w gębie. Jak wyciągam to jest ryk dopiero, że chce jeszcze...
Co do Camili - znajomi czekają teraz na kolejną dostawę zębów i mówili, że maści nic nie działają na ich córę, a dopiero po tych kropelkach szybciutko się uspokoiła. Ale każde dziecko inaczej reaguje... Ja wysmarowałam Oli dziąsła tą maścią, to zaraz dostała wysypki na brodzie i przy ustach :/

u nas kolejna noc do dupy. W dodatku Oli w nosie chlupocze. Wielkiego kataru nie ma, reszta też wygląda ok, więc zobaczymy co to z tego będzie. Jutro i tak mamy kontrolę u pediatry, więc od razu sprawdzimy. Gorzej, bo w sobotę mamy pierwsze zajęcia na basenie.

A dziś idziemy do neurologa na kontrolę.
 
jakbym kiedyś coś wspominała o drugim dziecku to wybijcie mi to z głowy.......................................
padam na pysk, od 5 spała 22 minuty w sumie....

i ogólnie mam dość bo nie chce ani kaszki ani kleiku- jak jej dam to wyje jak oparzona....na szczęście zjada troszkę zupek- dziś dynia z ziemniaczkami, ale próbowałam podać szpinak z ziemniakami to zawołała "gu" w sensie, ze ***** to jest;-)

ewelad fajnie, ze sofa wyjechała- ciekawe co by powiedzieli na moją fioletową :-D
jedyneczka biedactwa znów same tak długo będziecie...współczuję naprawdę wiem jaki to ból. U nas M już na miejscu ma pracę- <wczoraj zaczął> i uwaga- ma chodzić na 7 do 15 :szok: jeśli tak będzie ;-)
Mysza ty chudzino nie znam Cię :-p
emih wpadaj częściej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a co z Vanilką?????
 
Hejka,

My dziś w domu, po raz pierwszy od dawna pasuję ze spacerem, bo mroźno podobno.

Jedyneczka - choinka nasza zywa, u mnie w domu zawsze byla sztyczna, ale odkad z Mkiem razem jestesmy, to zawsze zywa; musze Ci bardzo podziekowac za rady dotyczące usypiania, na razie w lozeczku nie wychodzi, ale jak sie do Oli przytule na duzym łózku to zasypia ładnie; oj katarek czytam - moze to zapowiedz zabków

Tiffi
- wszystko super z tym domem, ale mnie to interesuje, czy będziecie mieli tam od razu internet, bo forum i my nie damy rady bez Ciebie

atabe
- u nas był płacz ząbkowy przy wyżynaniu dwóch jedynek, jak już się pojawiły na dobre to płacz się skończył, teraz jest ok, pewnie do następnych zębów (na razie chyba Ola ma w tej kwestii przerwę); ale fajne godziny pracy Mka, tak długo będzie z Wami popołudniami

madzik - gratki domu

ewelad - co za facet, mam nadzieję, że maila ostrego otrzymał, o komis tez nie najlepiej, ale grunt, ze masz juz z głowy

Ewcik - powodzenia w pisaniu pracy, dobrze, że M ma wolne; u nas też jest już choinka z tych samych względów, na święta zawsze wyjeżdżamy do rodziców, więc chcemy się nią nacieszyć, i dlatego przeważnie już 2 tygodnie przed świetami mamy choinkę ubraną :)

agatha - to dużo zdrowia!!!

emih - to prawda z tymi kurierami, ja na kilka przesyłek też czekałam ok tygodnia!

Mysza - ale z Ciebie chudzina, tzn. tapmadl

pati - jak czytam, jak córki bawią Ci Małą, to też chciałabym taką różnicę wieku, ale z tiffi dogadałyśmy się, że 4 latka, bo mamy się tu znów spotkać

MM - nie pamiętam jak było z dziąsłami

tweenie - powodzenia na wizycie, daj znać po. A jak biznes plan, gotowy??

A my dziś cały dzień same, bo M ma piwko pracowe :( no ale nigdzie nie wychodzi, więc się zgodziłam łaskawie na wypad.
A wiecie jak miło, nasza niania znaleziona ogłoszenia (od stycznia przychodzić będzie) normalnie przed chwilą dzwoniła do mnie i pyta, jak się czujemy, jak Ola żyje (to już drugi raz dzwoniła, taka dobra i opiekuńcza się wydaje...)
 
widzę, że ząbkowanie na tapecie.
U nas sprawdza się coś takiego Nuby Szczoteczka do zębów, szczoteczki 3szt, MK (1354803055) - Aukcje internetowe Allegro Co prawda, Mała sama jeszcze niewiele sobie tym zrobi, ale jak jej trzymam albo drapię, niebo w gębie. Jak wyciągam to jest ryk dopiero, że chce jeszcze...
Co do Camili - znajomi czekają teraz na kolejną dostawę zębów i mówili, że maści nic nie działają na ich córę, a dopiero po tych kropelkach szybciutko się uspokoiła. Ale każde dziecko inaczej reaguje... Ja wysmarowałam Oli dziąsła tą maścią, to zaraz dostała wysypki na brodzie i przy ustach :/

u nas kolejna noc do dupy. W dodatku Oli w nosie chlupocze. Wielkiego kataru nie ma, reszta też wygląda ok, więc zobaczymy co to z tego będzie. Jutro i tak mamy kontrolę u pediatry, więc od razu sprawdzimy. Gorzej, bo w sobotę mamy pierwsze zajęcia na basenie.

A dziś idziemy do neurologa na kontrolę.

tweenie, my z katarkiem na basen chodzimy :) I jak do tej pory nic się nie stało, zresztą dobrze że poszliśmy, bo pediatra na szczepieniu potem stwierdzila, ze osłuchowo czysty (chociaż pokasłuje czasem, ale jak ma karat to podobno normalne) i powiedziała, ze katar może być "na zęby" - śluzówka baaardzo opuchnięta, ślina leci do kolan, więc i katar moze być :)
 
gregorka żebym to ja miała jeszcze czas na to... W nocy damesa wstaje co 5 minut, dziś na rehabilitację musiałyśmy biegać. Ale plan coraz bardziej kształtów nabiera ;)
Pisałaś kiedyś, że Ola nie może laktozy. Dlaczego? Nasza ma skazę białkową i podejrzewali też uczulenie na laktozę właśnie. Dostaliśmy specjalne mleko bez niej, ale była tragedia po niej, Mała nie mogła się wypróżnić. Teraz pijemy Nan Ha i jest ok, nie ma wysypki itp
 
reklama
hej kochane

Ja dzis poszalałam troche na zakupkach, w hm duzo przecen wiec laski jak tylko mozecie to leccie zobaczyc. Sobie co prawda nic nie kupiłam tylko dzieciaczkom cały wór :-)
Powoli dolka lapalam siedzac w domku. Ja to jestem z tych co za dlugo w domu z tyłkiem nie usiedzi .

Gregorka wydaje sie bardzo mila ta twoja opiekunka. Oby nic sie nie zmienilo. Gregorka 4 lata czy 5 to super roznica miedzy dziecmi. ja tak mam i jest super. Kornelka jest bardzo opiekuncza i bardzo mocno kocha braciszka, duzo pomaga i nigdy nie byla o niego zazdrosna.

jedyneczka u mnie tez choinka zywa. Zawsze jodla kalkasa. Ale przeginaja z cenami. Szok juz bym chciala ja ubrac. U mnie ozdoby sa bialutkie. Jest duzo aniolkow robionych na szydelku a choinka duza ok 2 m

atabe ok przypomne ci :-) dzieciatkla czasami daja nam popalic. Ale co zrobic to sa i tak najkochansze istoty na swiecie. Zycze malutkiej wiecej snu i zeby ładnie jadla

ewcik powodzonka w pisaniu pracy. Wrrr mi juz by sie nie chcialo :-)

kochane co kupujecie dla maluszka na swieta? jakie prezenty??
 
Ostatnia edycja:
Do góry