reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

magdzia welcome back:-) gratki mieszkanka, duże?? a czemu Twój M tyle się z Małą nie widział??

Marcepan już niby śpi, ciekawe, jak długo heh..
 
reklama
madzik i agatka no to gratki 4 mieszka Waszych szkarbków:-)
jedyneczka ale obiadek mniaaaaam:-)
magdzia wielki powrót-witamy!!!!!!
tiffi ja mam kołysanki Turnau-Umer, ale dopiero raz słuchałyśmy, raczej 4funtv preferujemy póki co:-D

teściówka była i już poszła:-) prezent dla Lilki to dresik-sama bym takiego nie kupiła, ale mogło być gorzej:-D
 
cześć !
Moja siostra ma też 3 miesięczną córkę i zaczyna już fajnie gaworzyć .Planują chrzcić 31 .X .Ja jako chrzestna planuję zakupić ciuszki w skiepie internetowym www.chrzest.sklep.pl zobacz może coś doradzisz bo moje dziciaki są już większe i nie jestem na topie .
Dzięki
 
Mamy niecałe 42 metry, mieszkanko ciasne ale własne ;] M nie widzial sie z nami tyle bo ja bylam u rodzicow, 150 km od rumi gdzie teraz mieszkamy i duzo pracowal zeby mozna bylo cos kupic i urzadzic troche mieszkanie, a ze nie mamy prawka i samochodu to zeby do nas przyjechal musial miec conajmniej 3 dni wolne - przez pociagi - a w ciagu tych 3 dni byly tylko polowe z nami ;/
Mała sie obudzila, wykapalam ja, nakarmilam i zasnela.Tez jestem ciekawa jak dlugo ;p
ewelad dzięki za przywitanie ;)
tiffi ja mam to samo, moj M dzis w pracy od rana na 24 h, moja Mała w dzien nie chce spac a ja dzis zjadlam przez caly dzien zupke chinska ;/ teraz moze cos przekasze jak zasnela
 
Ostatnia edycja:
magdzia my też mamy malutkie mieszkanko, 43m, czyli takie, jak Wasze tyle, że nasze będzie dopiero za 30 lat, bo na tyle mamy kredyt:dry:
 
magdzia no to faktycznie szybciej będziecie mieć spokojne sumienie i własne mieszkanko:-D

ok laski, idę spać za chwilkę. Do jutra:-)
 
reklama
Ja tez juz spadam bo padam na pyszczek, Mała mi dala dzis popalic, do jutra Lipcówki, jesli uda mi sie wejsc bo mam do zalatwienia meldunki w UM i zapisy w przychodni, no i chyba mam zarezerwowane odwiedziny 3 kolezanek ze studiow ;p
Miłych wieczorkow Mamuski ;]
 
Do góry