reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam.

ewelad ażem sama ciekawa co teściowa twoja kupiła, to może być jakiś hit:-D Może z nudów Lila tak pojadła:-D

mysza ale miałaś nockę:-p moja chyba musi się po gościach szlajać bo śpi wtedy jak aniołek, dziś od 22ej do 7.30 z jednym karmieniem o 3.30:shocked2: Więc jutro ją przez real przecioram:-D Ja się wczoraj ogoliłam na nogach bo mi dużo płynu pod prysznic schodziło:-D Mój też w sobotę piwko i wczoraj u teściów ale mu pozwoliłam bo wtedy jest łatwiejszy:-D

ewcik jacie ale ciacho jadłaś:szok::-D Nie tak źle z tym spaniem , moja jak padnie o 20ej to też dojada ok. 22-23ej a potem je 3cia ,5ta i 8ma pobudka a Emi tak standardowo jadała więc dla mnie to norma;-) Oby wsio oki na usg;-)

Próbuję małą uśpić bo muszę dokończyć porządki po sobotnich gościach, już w dużym pomyłam podłogi rano a potem resztę muszę:-p I pazury małej obciąć bo ma jak kret:-D
 
reklama
Hej
U nas wieczór fatalny, Andrzej nie daje się usypiać. Gada, śmieje się. Nic na niego nie działa. Karuzela tylko go rozbudza. Włączyłam wczoraj muzykę poważną ale nic z tego gadał i śmiał się.
Noc super od 22.00-5.05 i sama go obudziłam bo miałam cyce jak kamienie. Pospał do 8.00 i teraz znów zasnął.
Jak mały wstanie to pójdziemy na spacer, a teraz może poprasuję.
Do zobaczenia później
 
jedyneczka nie ma to jak grzeczne dziecko :-) Lady GaGa no nieźle, to może tak jak piszesz za rok będzie lepiej z tym kółkiem
agatka no tak jak wyczuwasz to idą, choć ciekawe ile będą szły. daj znać jak już wyjdzie. U mnie też malej nogi wystają trochę, ale dlatego że ma tą wkładkę, jak wyjmiesz będzie ok
mysza a podsmażasz mięso mielone na patelni, bo ja mam chęć na takie, ale jakoś do tej pory unikałam takiego smażonego. Jak u ciebie wykupili mniejsze rajstopki to u mnie też hi hi
Ale ty jesteś łskawa żona piwko dla męża
kacperek tak jak pisałam czasem tak jest że dziecko nie chce z jednej piersi wtedy można ściągać i dawać z butelki
ewcik tak jak pisałam u nas też eksperyment nie udany w sensie dawania mm wieczorem i dłuższego spania, ale mała przyzwyczaiła się i na wieczór chce dużo pić.
agatha będzie dobrze zobaczysz, tak jak pisałam ja też chorowałam na tą chorobę i uwierz za moich czasów cudem było wyleczenie, a teraz spokojnie i żadnych śladów nie zostawia
madzik to normalne czasem tak się zdarza że dziecko przybierze mniej, ja też tak miałam że mało w ciągu tygodnia, ale musisz to policzyć ile w ciągu miesiąca przybrała
ewelad ja czasem mam obawy jak mała wsunie dużo jedzenia

Hej niedziela minęła jak z bicza strzelił. Wstaliśmy późno,potem do kościoła i na obiad na miasto. Mała była grzeczna i tylko patrzyła jak było kolorowo. Zajrzeliśmy do domu - musiałam podziwiać fakt, że mój mąż zdolna bestia tak ładnie parkiet położył. No i dzień minął. Wieczorem standardowo mała marudna, spać wcześniej nie chciała. Obaliła dwa cycyki potem był płacz a M mówi, może daj jej jeść, wiec mówię że godzinę temu jadła i znów:szok: a on na to to co ja mam jej zrobić, a ja mówię a co ja ma jej zrobić. No i skończyło się danie cyca na pomemlanie i dani butli wypiła 90ml może ona jest taki głodomór wieczorny. Usnęła koło 24-ej obudziła się standardowo koło 4-ej ale stwierdziłam, że może ona nie jest głodna i poczekam bo nie płacze. No i obudziłam się o 7-ej wtedy już chciała jeść, także ją przetrzymałam. Kurcze poniedziałek ja znów sama, pogoda całkiem ok, ale zimno a na spacer chyba trzeba będzie wyruszyć
 
Hejka!:-)
Ja nie wiem na jak długo... U nas problem wielki. Bartka czyści od paru dni, nie wiadomo dlaczego. Dziś byłam u lekarza, nie został zaszczepiony z tego powodu. Zmienili mi mleko, dali leki, kazali na razie odrzucić stare i żelazo. No i mamy dietkę, czyli kleik ryżowy. Chyba za wcześnie podałam słoiczki. Pani kazłą się nie spieszyć, poczekać nawet jeszcze ze 2 tyg. Mówi, że dzieci różnie ragują i ona jest zwolenniczką jak najpóźniejszego podania. Jak ukł. pokarmowy nie jest jeszcze odpowiednio rozwinięty, to i tak dobrze nie przyswaja skł. pokarmowych i wszystko jest wydalane, a żołądek ma o wiele większy wysiłek. Może coś w tym jest...:baffled:
Od paru dni jeszcze nie mam neta, tzn. mam chwilowo - firma radiowa znowu leci w kulki...:wściekła/y:
Sory, że tak tylko o sobie, ale ciężko z marudnym chorym dzieciaczkiem. Może uda mi się Was jakoś nadrobić. Póki co miłego dnia...
 
Cze dziewczynki! :-)
Ja ostatnio tylko z doskoku, troche podczytuje , ale na rozpisywanie sie na ogolnym niestety czasu brak :zawstydzona/y: duzo roboty ostatnio, troche wystawialismy rzeczy po dzieciach na ebayu, mielismy wizytacje z agencji i z urzedu w zwiazku z tym chol..... grzybem :baffled:
Kris jest bardzo absorbujacy, L od tygodnia zaczela jesc w nocy 2 razy :-( M ma maraton w pracy, juz 8 dzien ciurkiem pracuje i dopiero ma wolne w piatek bo bede miala zakladana ta spiralke :sorry2:
w czwatek mamy ostatnie szczepienia Laurki i nastepne gdzies za pol roku :tak: no nie liczac 3 dawki szczepionki przeciw zoltaczce w styczniu w PL :sorry2:
milego dzionka laseczki! :tak:
 
heloł:-)
my już po rehabilitacji, spacerku i zakupach:-) ailka po wczorajszym obżarstwie pospała do 7.30:szok: zaraz będę smażyć kurze cycki:-)

Mysza Twoje zachowanie wobec M uważam za wspaniałomyślne:-)
Ewcik jak M taki decyzyjny w kwestii karmienia, to kopsnij mu lakatator na pobudzenie i zaproponuj przejęcie nocnego karmienia;-)
jedyneczka ja też aplanowałam manicure u Lili, bo w wyniku aniedbań w tej materii na czole pojawiła się szrama:zawstydzona/y: moje pazurki zresztą nie lepsze, więc może w tym kosmetycznym ciągu i swoje ogarnę:-)
tiffi no widzisz ja też miałam obawy, ale póki co nic mojemu łakomczuchowi nie jest- czekam na kupę w celu ostatecznego potwierdzenia:-) no to fajnie, może Zuzia się przestawia już na całonocne spanie:tak:
kasik no to fatalnie:-(zdrówka dla Bartulka:tak:
perla no to nie masz czasu na nudę:sorry2:
 
Witajcie
Julka dzisiaj kończy 4 miesięce!!
My juz po spacerku,ale tylko na godzine byliśmy ,bo się rozpadało :((Okropna ta pogoda się robi -glowa mi dzisiaj pęka
Dzisiaj zważylam małą , bo wymieniłam baterie i waży 50 gram więcej niż wczoraj ,więc póki co nie będe się denerwować-a do lekarza idziemy za tydzien na ostatnie szczepienie :))
Kasik zdrówka dla Bartusia!!a na jakie mleko zmieniliście???
 
Byłyśmy na spacerku, troszkę mżyło ale nie było tragicznie.

agatka oj na co ty narzekasz jak był w dobrym nastroju do 22ej:-p :-DA nocka u was bomba:tak:

tiffi dostał M nagrodę za piękny parkiet czy tylko dobre słowo?:-D Może Zuzia z tych co się najedzą na noc i będzie niebawem dłużej spała ;-)

kasik zdrówka dla Bartusia, pewnie to faktycznie nowe pokarmy i szybko mu się poprawi;-)

ewelad ja dziś oporządziłam pazurki u rąk i jednej nogi bo tyle zdołałam nim się obudziła:-D

perla nie dziwię się że nie masz czasu:sorry2: ? spiralke jednak bo miałaś zastrzyk chyba? coś nie tak było?

madzik gratki 4go miecha;-)
 
cześć

my z Michasiem dziś znów w łóżeczku do 10,potem poszlismy do koleżanki na godzinke i ledwo wyszliśmy to zaczęło padac,jak ja nie lubie jesieni:no:
w sobote poimprezowaliśmy do 23.30, fajnie było, oblaliśmy nowe mieszkanko znajomych,ja karmi oczywiście, mały był z nami i był bardzo grzeczny

wieczorkiem idę do mojego ginekologa na kontrole po dwóch opakowaniach tabletek,wszystko oki wiec pewnie dostane kolejne recepty

agatka natalia faktycznie niskie ceny w tej aptece,a jak sie cos zamówi to mozna odebrac osobiscie w aptece w swoim mieście czy tylko na wysyłke mają?

madzik gratki,jak ten czas leci

kasik zdrówka dla synka
 
reklama
Jedyneczka mialam zastrzyk, ale moje libido spadlo do totalnego 0 :zawstydzona/y:a waga mimo ograniczania sie i odmawiania sobie smakolykow stanela w miejscu i ani drgnie... :no: a ze w UK antykoncepcja jest za darmo (w PL to spory wydatek) po poczytaniu w necie opinii zdecydowalam sie na spiralke hormonalna "Mirena" z kilku wzgledow min. ze hormony z niej wydzielane nie wydostaja sie poza macice, @ sa lekkie albo wogole zanikaja, 5 lat spokoju, nie trzeba pamietac o codziennym braniu jak przy tabletkach, gum nie znosze, plastry, inplanty by mnie pewnie draznily, a wiecej dzieci nie planuje... :sorry2:
Kasik zdrowka dla Bartusia! :tak: moja L dostanie 1 nowosc pokarmowa czyli marcheweczke pewnie na Swieta :-D
Agatha szybkiego pokonania choroby dla Majeczki :tak:
 
Do góry