reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam:-)
Zaraz zmykam do szkoły. Dziewczyny maja dzis dzien sportu. Odrabiaja za 15 pazdziernika.
Dzis jedziemy do mojej siostry na noc.

Bardzo dziekuje za głosy i przypominamy sie dzisiaj
Nosidełka dla dzieci - typu Mei-Tai - LennyLamb.com

jedyneczka Czyli wyszlo ze zaglosowalas. Mozna tylko raz dziennie.

Ashika Czyzbym znalazla Cie na facebook-u:-D Czy ylko mi sie zdaje?

tiffi i Zuzia ładnie spi na balkonie? Moja to uwielbia spac w wozku ale wozek musi byc w ruchu.

kasik Super ze jest poprawa:-)
 
reklama
tiffi i jak zuza dzis?? albo raczej wczoraj z usypianiem o juz doczytalam :-(


ewelad hm to powinnam sie moze szurnac, bo jakos nic specjalnego nie mamy a jak zobudowa stopek i raczek to pewnie warto chociaz looknac. Masz wesole zycie widze albo odwiedzny albo imprezka. Udanej soboty i laskawej dla glowy niedzieli :tak:


jedyneczka mata wyglada fajnie, mamy karuzele tiny love i jest extra a nad mata wlasnie zaczelam sie zastanawiac, ale boje sie ze zimno bedzie od podlogi i u nas co chwile ktos gdzies sie kreci (dziadkowie) i ciagnie po podlodze :-(
Lozka nie znam, polujemy na loze ale doszlam do wniosku ze nie z ikei bo chcialabym komplet mebli a sypialniane ich mi sie nie widza :-(


mloda mamuska ja jak ostatnio pojechalam do ikei potem tesco i obi to poplynelam z kaska niezle a nic specjalnego nie kupilam :-:)zawstydzona/y:


patipaula bardzo mozliwe skoro taki sam awatar ;-) ja tam glownie gram w farme :-) takie male zboczenie mi zostalo jeszcze moja odrobina rozrywki chociaz m czasami niezadowolony jak ja sadze roslinki zamiast do lozeczka grzecznie :-)



Rano mialam meski napad w lozku :-) 3 facetow i ja jedna szkoda tylko ze kazdy z nich musial miec miejsce a ja w jakies pozycji harmonijkowej wyladowalam bo chwilowo nasze malzenskie "loze" ma 120cm szerokosci ale moja cierpliwosc sie konczy do niego bo sie nie chce rozciagnac :-D
moje dziecie walnelo drzemke w lozeczku samo :szok: po prostu polozylam go dalam smoka od 2 dni jakos chce a on zamknal oczka i kimnal :szok: mialam czas na bb i herbatke i chyba tylko tyle bo zaczyna stekac


Milego dzionka wszystkim
 
hej mamuśki! sloneczko za oknem, więc pewnie tłum mam wyruszy dziś na spacery! mój jeszcze/już śpi, pobudka o 6,30, później o 9.00 no i dalej kima. naprawdę jest kochany, jak tylko ogarnęliśmy kolki i ulewanie, to dziecko miód.
ewelad, miłego biesiadowania! oby jutro tez bylo dobrze.
patipaula, zagłosowane, trzymam kciuki, ioby sę udało! ale wtedy koniecznie zdjęcia z nową chusta!
a u nas nowa zabawka - akwarium! na razie stan developerski - korzeń roślinka i 5 neonków, ale młodemu już ie podoba. zamiast tv będzie!
 
Ostatnia edycja:
hejka,

Hanys dzisiaj o 6/30 walnął kupę i już po spaniu było. Podrzuciłam ją mojej mamie na spacer i poszliśmy w 3/4 (czyli bez Hanki) na basen.

Teraz spać mi się chce.....

Moja Hanka dopóki nie przyjmie w łóżeczku pozycji ukrzyżowanej (M tak na to mówi) to raczej znak, że twardo nie śpi, zazwyczaj wieczorem po kąpieli przyjmuje ukrzyżowaną, to wówczas nawet łomot jej nie przeszkadza, mega luzacko śpi:-)

Dziewczyny, zanosi się duuuuuża zmiana w mojej działalności, trzymajcie kciuki, dam znać w przyszłym tyg jak już będzie pewne.

Jedyneczka
, ja nigdy nie paliłam, ale z dietą zdrową to na bakier:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Mloda mamuśka, ja mam z kasą identyczne przemyślenia, idzie jak woda po prostu, a naprawdę nie kupujemy nadzwyczajnych rzeczy i nie rozbijamy się za bardzo.

agatka, niech teściowa się cieszy, że zaproszona

Tiffi, na allegro ustawiaj snajpera, po co masz wyczekiwać na koniec aukcji i się stresować nie potrzebnie.
 
Hejka .

M z Jula pojechali na basen, Nadik zasnął więc mam 10-15 minut na bb:-D Wczoraj padła o 22ej i obudziła sie jak zawsze o 3ej ale nie odłożyłam jej do łóżeczka bo oczęta otwarte i będzie gadać:-p I padłam pierwsza a obudziłyśmy się o 8.30:shocked2: Chyba wyeksmituję z łóżka M i będziemy się z małą wysypiać wreszcie:-D

młoda mamuśka no tak tak, nie żartuję z tym solarium:-p Nie ma przeciwwskazań tylko piesi należy osłonić dla ich dobra.

agatka
to dobrze żę wyjaśnione z chrzcinami. Ciekawe co im się sni faktycznie, moja też wali miny albo banan albo podkówka a czasem aż zakwili to ja wtedy głaskam bo mi jej żal:sorry2:

tiffi rozumiem Cię bo dla mnie ten czas od 22ej jak zaśnie to czas na rozmowę z M i lekturkę.

pati o to dobrze:-) dziś też już dałam;-)

ashika my wzięliśmi ikea bo forma i pokrowiec ściągany nam się widział jako praktyczny do salonu/sypialni ale sypialniane zestawy też mi się inne widzą niż ichniejsze, nie wiem czy ym na zamówienie nie robiła bo znajomi mają i jest mega ogromniaste i wygodne, takie rodzinne z amerykańskich filmów:-D matę będę kładła na dywan i rożek rozłożony - wreszcie się rożek przyda bo jest nówka nie śmigana:-D No nie dobre łóżeczko, takie nieelastyczne:-p Ja próbowałam dziś z łóżeczkiem bo mała zaspana i tak płakała/piszczała na sen ale M zaraz żeby na kolankach ją uśpić bo on nie może słuchać jak kwili nawet, no wrażliwiec straszny. A wczoraj mówi że on jak by był kobietą to by chyba z nią spał bo taka słodka i samiutka w tym łóżeczku i jemu jej żal:shocked2: ja na to że na naszym łóżku krzywym to się boję ale możemy fotel kupić rozkładany do dużego i będziemy tam spały ale on że nie, że wie że to nie rozsądne tak uczyć itd. Ale myśli o porządniejszej kanapie:-D Ma normalnie hopla na jej punkcie:-)

Emi kumpela zadzwoniła i obudziła małą więc już na kolankach:dry: jak wstanie idziemy na spaceros bo b. ładnie. Muszę dziś łepetynę zafarbować bo wyglądam jak pół d...y zza krzaka:dry:
 
dzieńdoberek:-)

zaraz wpada koleżanka z małżem i dziciaczkiem, a do tego już nie tylko remont u sąsiada z góry, ale sąsiedzi obok wymieniają drzwi, takze mamy jazgotliwą sobotę:-)

agatha no ja żałuję, ale schodów nie posiadam:-) mojej doopie dobrze by zrobiły takie przebieżki:-D
jedyneczka ja miałam z ikea wyrko sultan, ale to w formie materaca na stelażu i było superrrr, a teraz śpimy na sofie rozkładanej i jest kicha, więc zbieram się do zakupu nowego, bo tak trzeszczy, że sąsiedzi słyszą, jak się z boku na bok obracam, że już o innych ekscesach nie wspomnę:-D
agatka moja się ciągle chichra przez sen, ale obstawiam, że po prostu puszcza bąki cichacze i stąd ten błogostan:-)
patipaula zagłosowane
Maruśka akwarium tv rządzi:-D

a ja dostałam @:szok: już zapomniałam, jak to jst, ale nie tęskniłam:-)
 
ewelad też nie tęsknie za@ ale łatwiej byłoby mi uważać:-p:-D Nasze wyrko na szczęście nie trzeszczy i tak naprawdę ten spad do środka wcześniej mi odpowiadał bo M chciał nie chciał musiał się do mnie tulić:-D Ale teraz z malutką źle bo zjeżdża i w jedną stronę ma główkę przez ten spad a drugiej strony spad jeszcze gorszy:dry:
Poprosiłam wczoraj psiapsiółkę na chrzestną i szczęśliwie z radością się zgodziła:-) Jest wróżką z zamiłowania - ma w Katowicach wzięty salon, strasznie kochana i barwna osóbka więc chrzestna będzie na 102:-)

Drukuję sobie kołysanki, będę się uczyć:-D dziś mała się przy jednej zaśmiała tak od serca w głos pierwszy raz a właściwie zapiszczała z uciechy, oczywiście odnotowałam skrupulatnie ten fakt w kajeciku:-D
 
ashika no Zuza usnęła późno, ale dzisiaj nadrobiłyśmy odsypianie rano - męczy mnie to wieczorne usypianie, ale co zrobić. A ty miałaś męski nalot :-)
maruśka oj fajny ten twój synio, tak pięknie śpi
agatha no to daj znać koniecznie co to za zmiana. Hmmm nie znam funkcji snajpera,muszę się temu przyjrzeć
jedyneczka przydałby mi się taki wieczorny czas bo niedługo z M nie będziemy w ogóle ze sobą rozmawiać i w ogóle ze sobą przebywać
Ja mam płytkę kołysanki mini mini, bardzo fajne, do tego są dołączone słowa wiec można pośpiewać i melodia delikatna i słowa fajne, polecam
Fajnie, że zapisujesz takie rzeczy ja wiele przegapiłam, a szkoda :-(

U nas noc ok, mała budziła się o 4.30 potem 7 potem przed 9 i wzięłam ją do łóżka i obudziłyśmy się 11.15. M pojechał wcześniej do domu, ma przyjechać na obiad a potem mamy razem pojechać do domu weźmiemy wózek i mam nadzieję, że mała pośpi. Póki co mała usnęła na moim ramieniu spała 15min więc stwierdziłam odłożę ją i oczywiście oczy jak 5zł. Bardzo boli mnie bark, chyba nadwyrężyłam. Mała nawet poleży trochę - podoba jej się grzechotka tiny love kwiatek no i to, że mama obok siedzi. Dzisiaj ma dzień bliskości z mamą, oby mama była blisko. Wylicytowałam fajny kombinezon za 12 zł wiec się cieszę, mała będzie miała na teraz.
 
hej hej :)
U nas lepiej-katar mniejszy u Julki ,bylismy wszyscy na spacerze i w Macu-teraz płacze ,jaka gruba jestem ,a jem to świnstwo......
Dzisiaj przychodzą do mnie 3 koleżanki -a M idzie na kawalerski-niech się bawi ,za tydzien ja mam wychodne :)))
Julka dzisiaj cały dzień śpi-jaki spokoj w domu jest :))))
Tak sobie myśle,że nie mam butów na jesień ,więc jutro uderzę do sklepu.
Tiffi moja też ma taką grzechotkę kwiatek z Tiny i ją uwielbia-jej ulubiona zabawka,moja mama jej kupiła
Jedyneczka ja tez coś muszę zrobić z włosami bo mam jakieś takie brzydkie-wydaje mi się,że zaczęły mi tez wypadać.
Ewelad ja miałam juz dwie @ ,więc szybko mi wrociły bleeeeeeeeeeeee.....Miłej imprezki dzisiaj-i oby kaca jutro nie było hihi
Ja mam kołysanki Turnau i Umer-fajne :)))
Agatha to trzymam kciuki i daj znać co to za zmiana!!
Agatka to super,że chrziny już załatwione-problem z głowy
Kasik baw się dobrze i wytancz się kochana-super ,że z Bartusiem duzo lepiej-zdolnaicha,że takie szybkie postępy
 
reklama
My po spacerku, chodziłam szybko i daleko żeby zrzucić bigmaca i hamburgera które wcięłam przed wyjściem:-p Cóż jednak z tego skoro przez to już zgłodniałam:-D A i wyhaczyłam proboszcza po drodze i załatwiłam chrzest, chyba za 3 tygodnie zrobimy. Żadnego problemu choć opinię ma nasz proboszcz fatalną:baffled:

tiffi to faktycznie za grosze:tak: ja chciałam kurteczkę używaną kupić a M mój że absolutnie używanych nie kupuj:baffled: to nie, niech daje na nowe, dla mnie problem:-pmnie tak czasem łopatki cierpną jak ją długo noszę:baffled:
 
Do góry