reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Cynamonka nie wiem... Jadła prawie godz temu i przed chwilą ją obudziło :/
tweenie, mój ma odruch wymiotny, ale najczesciej zaraz po jedzeniu, jak mu sie odbije to póxniej tak troche nim szarpie, czasem cos zwróci. czasami równiez po jakiejs godzinie, budzi sie z rykiem, bo chce mu sie odbic i wtedy tez po odbiciu moze pawia puścić. leczymy go na refluks.
kochana, popytaj o dobrego pediatre i wybierzcie sie.

jedyneczka, ja tak młodego bujałam, ale rece odpadają. kupiłam uzywaną huśtawke, na początku nie bardzo, teraz już bardzo :-)
 
reklama
jasia b to juz kompletna porazka zeby nie umiec "obslugiwac" dwulatka


tiffi dzien udany super oby czesciej


tweenie wpisz w google skaza bialkowa i atopowe zapalenie skory ale grafika zobaczysz czy podobne moj ma obsypana cala glowke teraz mu na szyjke jeszcze zeszlo. Jesli chcesz znalezc dobrego pediatre to niestety tylko prywatnie i najlepiej po jakichs forach regionalnych bo na NFZ szkoda nerwow i dzieci.
Co do diety to mnie nei wolno rzeczy ciezkostrawnych tlustych i przede wszystkim nic z bialkiem krowim wiec odpada mleko i przetwory z niego mieso wolowe i cielecina z meisa to moge tylko indyka i krolika, ryby tez mozna ale nie surowe


U nas depresyjnie :sad: za cala noc spalam godzine, maly tez niespokojny z m brak slow
 
Ostatnia edycja:
witajcie
Mnie dzisiaj głowa boli i jakoś nie mam humoru
Mała od rana próbuje zrobić kupkę i chyba własnie teraz to następuje-bo stęka głosno i słyszę juz takie odglosy-a niech już zrobi bo dwa dni nie robiła.
Jadę dzisiaj z mamą na zakupy bo siedzenie w domu mnei dobija.
M zaraz ma z pracy przyjsc to zajmię się małą ,a ja posprzątam trochę w mieszkaniu bo już jest niezły syf!!!
Tiffi to super,że M trafił z prezentami i ,że miałas taki udany dzień-należało Ci się :)))
Tweenie a dlaczego małą do neurologa zapisałaś??Z tą skazą to ja się nie znam niestety ,więc nie pomogę !
Ashika oby Ci się nastrój poprawił-ja tez dzisiaj taka do niczego i w nocy nawet nie mogłam spać :(((
Maruśka taki synuś to skarb-tyle mamie pozwala spać-moja nie jest taka łaskawa-budzi się co 3-4 godziny
Ewcik wszystkiego naj z okazji rocznicy-my mamy 3 lata- 8 Wrzesnia
 
hejka

pogoda do doopy więc siedzimy w domku,mały śpi po cycaniu i wietrzy pupcie to mam chwile na bb, pewnie zaraz się obudzi bo on w dzień to nie ma zamiaru długo pospać no ale zawsze coś:tak:

dziewczyny ile Wam kg zostało sprzad ciąży?
mi 4 i stoją w miejscu,no to zamówiłam sobie wczoraj na allegro step do aerobiku i będę skakać w domu z małym na rękach:-D pokój mam duży to jest gdzie a na aerobik nie mam czasu chodzić, kroki i układy pamietam sprzed ciąży jak chodziłam więc będzie co robić w deszczowe dni takie jak dziś

tiffi spóźnione życzenia ale wszystkiego naj naj naj, dużo zdrówka dla Ciebie i malutkiej,wiele miłości i spełnienia marzeń

jedyneczka ten sen to znak.....na trzeciego dzidziusia:tak: ale robisz smaka na bigmaca!!! nie ma nic córci po tym jedzonku? bo też bym się skusiła:-p

myszka ropiejące oczko przemywajzielem świetlika, a masaż oczek rób zawsze od zewnątrz oczka do wewnętrznego kącika pod dolną powieką i możesz też naciskać przy wewnętrznym kąciku oka aby udrożnić kanalik łzowy

ewcik gratulacke rocznicy i wiele miłości życze

jasia B fakt rosól najlepszy na wszystko, szkoda że ja za nim nie przepadam,ledwo raz na tydziń albo dwa zjem w niedziele

ewelad synek też mi pozwala pospać do 10 :-)

tweenie jak Ci radzą dziewczyny odstaw nabiał,albo pare dni zrób diete na chlebku,kurczku,wodzie, trzymam kciuki żeby małej sie poprawiło

madzik udanych zakupów
 
aneta a wiesz, ja wczoraj M bąkałam że żal mi bardzo iż nie mam 20kilku lat bo co jak za kilka lat zatęsknię (a myślę że zatęsknie:-p) za maluszkiem a niestety będę za wiekowa:-( A teraz od razu bym nie chciała z kolei bo pragnę się Nadinka nacieszyć, no nie dogodzisz:-p Nic małej po hamburgerach nie było;-)

Przyjęłam małą na klatę i czytałam godzinkę ponad a ona spała i niby jeszcze drzemie choć ja odłozyłam. Planowałam do ikea jechać jak M wróci ale ma w piecu napalić więc nie wiem czy się wybiorę bo musiałby ze 2 razy zejśc potem na chwilę dołożyć (chcemy spalić smieci z papieru) i nie wiem czy nie strach małej samej zostawić na te 2 minuty np. w łóżeczku:sorry2:
 
Maruśka miałam Ci pisać, że jeszcze tańsze szczepionki niz na doz.pl są w aptece Lege Artis na Joannitów. :-)
Ewcik wszystkiego najlepszego dla Was:-D

Dzisiaj wystawiłam trochę ciuszków na allegro, bo muszę uzbierać na jesienną wyprawkę dla Małej. Strasznie marudzi jak już się obudzi:-( A ja mam bardzo mało czasu na cokolwiek. Karmię piersią, ale tylko ze względu na te przeciwciała, bo problemy z brzuszkiem są masakryczne:baffled:
 
Cześć Dziewczyny!

Ale gościowy weekend mieliśmy, nic moim Mkiem nie zdążyłam się nacieszyć, bo ciągle ktoś był. W niedzielę mój M miał urodziny, więc w sobotę zaprosiliśmy gości na imprezkę (w sumie 10 osób) - trochę się bałam, jak mała zniesie głośne rozmowy, bo wiadomo, że nie jest cicho, gdy tyle osób zaczyna gadać, śmiać się - ale towarzyska z niej dziewucha, najpierw była z nami, potem poszła spać - co prawda popłakała jeszcze w między czasie trochę, ale ogólnie dobrze zniosła tatusiową imprezę. W niedzielę mieliśmy jeszcze odwiedziny cioci, i tak zleciał weekend.

Tiffi - spóźnione, ale serdeczne życzenia urodzinowe. STO LAT!!! (masz urodziny tak samo jak mój M :)) Bardzo fajny dzień miałaś wczoraj, super!

Ewcik - jak powiedziałam, że moja mała płacze, to znajoma poradziła mi zrobić badanie moczu. Tylko, że u mnie nie płacze ciągle, więc na razie nie robiłam. Ona miała właśnie niunię, która często i duuuużo płakała, zrobili badanie moczu, coś tam wyszło nie tak, dali leki i płacz się skończył. U jej sąsiadki też było tak samo i też po badaniu coś wyszło, a po lekach przeszło. Może warto spróbować? I oczywiście gratki rocznicy!

Tweenie - oj niedobrze, że mała się tak męczy, a Ty razem z nią. Może tak jak pisałam do Ewcik, warto zrobić badanie moczu? A to wzmorzone napięcie to pediatra zauważył, czy już w szpitalu? Mieliście skierowanie do neurologa, czy można się zapisać tak bez skierowania?

Cynamonka - nie zazdroszczę sytacji z Mkiem, bądź dzielna i trzymaj się!

Jedyneczka - Mi też najbardziej pasują wkładki j&j :) belli nie polecam od razu nasiąkają, nuki też lipa, miałam coś jeszcze ale już nie pamiętam co - jednak j&j wygrywa - tylko, że w Auchanie gdzie M robi większe zakupy nie ma ich :(. A moja niestety jak płacze na spacerku, to nie idzie jej uspokoić, bo ona cały czas smoka nie uznaje, więc patrzą się na mnie te ludziska jak na wyrodną jaką matkę, ale ja w d....e ich mam

Maruśka - pozazdrościć synusia, u mnie nocne karmienie cały czas co 3 godziny - kiedy to się wydłuży???

Ashika - poprawy nastroju życzę i wytrwałości. Trzymaj się dzielnie!

Aneta-h
- u mnie po ciąży zostało 0 :) tylko brzuch jeszcze trochę wisi - jednak 15 kg zostawiło swój ślad :( Ale przyszedł już pas, więc będę go nosiła i brzuch dusiła :) To restrykcyjna dieta kolkowa robi swoje i myślę, że jeszcze trochę zrzucę.

Miłego popołudnia dziewczyny!
 
Miałam jeszcze pytać, czy Wasze dzieciaczki czasem pokasłują?

To badanie moczu to nie głupi pomysł. Poproszę lekarkę na szczepieniu o skierowanie.
 
reklama
Do góry