reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Ashika nie wiem, czy to to samo, ale koleżanki córa też miała krwiaka na głowce i lekarz zalecił maść z arniki
tweenie my też idziemy do poradni rehabilitacyjnej i neurologicznej, ale u nas terminy jednak lepsze, bo ok 2-3 tyg czekania, z tymi terminami porażka, tak jakby nie zdawali sobie sprawy, ze u takiego maluszka każdy dzień jest ważny
tiffi fajne te tapety:-) pielęgniarki na noworodkach tak mówiły-na każde pytanie zmartwionego rodzica jedna odpowiedź: to normalne, więc stwierdziłyśmy z dziwczyną ode mnie z pokoju, że chyba musiałby ręka odpaść dziecku, zeby stwierdziły, ze być może coś jednak nie jest ok:baffled:
 
reklama
Tweenie czy Ty jesteś z Tarchomina? Na konwaliowej jest bardzo dobry neurolog, wysokiej sławy prof. Ma swoją prywatną klinikę i jest stosunkowo niedrogi. Pediatra u Andrzeja też stwierdziła napięcie i bez neurologa się nie obejdzie, więc zapisałam go. Neurolog go obejrzał, zbadał i powiedział, że nic nie widzi, a Andrzej prawidłowo się rozwija. Zresztą bardzo konkretny dr, pokazał mi jak nosić Andrzeja jak go układać, jakie ćwiczenia z nim wykonywać. Następna wizyta za 3 miesiące. Jak będziesz chciała to podam Ci namiar na tą klinikę.

Ściągam pokarm :-D
 
Cześć-ja tak na szybko, bo akurat pokarm odciągam-moja córcia dała mi dziś pospać do 5.30- od 21.30-czyli dobrze licząc spała 8 godzin. Dba o mamę. Krótko też piła, więc muszę odciągnąć pokarm z jednej piersi, bo twarda jak kamień i nie chcę, żeby zrobiły się jakieś zastoje.

Już po- w 10 min ściągnęłam 110 ml :-)

Idę się jeszcze zdrzemnąć-tylko pytanie czy się da, bo nawet nie wiem kiedy, ale starsza wlazła nam dzisiaj do łózka, a ona musi mieć trochę miejsca, bo bardzo się rozpycha.

Miłego dzionka wszystkim:-)
 
Milego dzionka


Maksiu nawet fajnie spal w nocy, ale obsypalo go jeszcze gorzej prawie mi sie plakac chce jak patrze na niego, na szafce juz stoi bebilon a ja bije sie z myslami. Chcialabym go karmic nadal a jak nie wytrzymam tak dlugo ??? Przy zmianie pokarmu moga byc rozne dolegliwosci brzuchowe wolalabym ich uniknac. Szkoda ze nie mam zadnej kolezanki pediatry :sad: i musze w takim razie dokupic butelki i laktator, a to juz kompletnie nie mam pojecia bo jakos nigdy sie nie interesowalam laktatorami :sad: a najgorsze ze ja wcale nie czuje zeby to lekarstwo jakos wymiernie dzialalo:baffled:
 
Witam z rana!!!
Podziwiam, że Wasze dzieciaczki tak długo śpią. Moja się budzi co 3 godziny. Dzisiaj poszła spać o 21:30 i kolejno pobudki o 1:10, później o 4 i o 6:30. Niby nie jest źle, ale i tak jestem jakaś niewyspana. Chyba skumulowało się całe zmęczenie. Muszę zaraz się zbierać do apteki, bo skończyły nam się witaminy, a wczoraj mi to całkowicie z głowy wyleciało.
Nina od rana marudna, sama nie wie, czego chce. Nakarmiona, przebrana, ziewa, ale usnąć za chłolerę.
Jedyna pozycja jaka jeszcze ujdzie, to leżenie na brzuszku, ale ona zaraz się wybudza i zaczyna podnosić głowę. Więc znowu nie ma chwili spokoju, bo trzeba ją obserwować.
Ashika - oj biedna Ty. Ja zakupiłam mleko tak na wszelki wypadek. I straszę eMka, że jak mnie wkurzą, to będzie rozrabiał i karmił. A on do mnie z tekstem, że wtedy będą cierpiały 3 osoby, a teraz tylko jedna -czyt. Ja, bo karmię. :-D
A tak poza tym fajnie, że Mati potrafi się tak fajnie bawić. Najważniejsza jest wyobraźnia i dużo do szczęścia nie trzeba. No może plecak z górnej półki :-D
Jasia B - produkcja u Ciebie niesamowita. A powiedz, pijesz coś na laktację, ile wody wypijasz? Ja w końcu musiałabym sprawdzić ile mam mleka w tych cycach, laktator stoi, ale mój ssak obala 2 cyce. :-)
Angelie- dobrze, że masz możliwość sprowadzenia lekarstw z Polski. Mam nadzieję, że to paskudztwo szybko się zagoi i Alanek będzie happy :-)
Spróbuję się ubrać, ale nie wiem, czy się uda, bo piszę tu z Wami a małą wożę nogą w wózku :-) Ta moja prawa noga już taka wyćwiczona :-D Idę teraz do apteki, bo znowu upalnie będzie.
 
Witam :)
Julka pospala od 21 potem obudzila się o 3 i 6 ,ale nie jest źle-raczej wyspana jestem.
My dzisiaj idziemy na grilla i na imprezkę do znajomych ,a mała będzie u tesciowej :))Tesciowa chetna do opieki ,więc luz,a my się wybawimy.
Zaraz chyba pojdziemy na spacerek bo fajna pogoda jest ,więc trzeba korzystac.
Jakies pustki ostatnio na BB-ja obiecuje ,że po weekendzie będe częsciej, bo teraz to jeszcze dochodzę do ładu po tym wyjezdzie do Brennej-pranie,prasowanie i takie tam....
Miłego weekndu zyczę wszystkim.
 
madzik a no pustki jakos sie porobily, mnie za chwile czeka "odrabianie" choroby


rozmawialam z polozna ta moja przyjaciolka i wysypki po antybiotyku nie powinien miec, tym bardziej ze to tylko glowka a po lekach mialby na calym ciele i ze najpredzej go przegrzalam jak sama nie czulam temperatury tylko zimno mi bylo ciagle i dlatego zbieglo sie to w czasie z braniem lekow albo ta chol..na skaza ale to juz sila wyzsza wiec karmimy dalej i czekamy
 
Ashika mam nadzieję, że jednka nie będzie konieczne odstawienie od piersi Maksia no i że Tobie się polepszy, po antybiotyku chyba już powinno być lepiej, a tu nic?
Mysza to zmieniaj nogę, bo będziesz mieć pęcinki nieproporcjonalne i skarpety Ci będą z tej niewyrobionej spadać, a zima idzie:-D
Angelie zdrówka dla Syncia
madzik udanej imprezki, a teściowa dobra kobita:-)

my pospałyśmy po karmieniu o 6 aż do 9:-) teraz Liliputa kima, a ja sie opieprzam, miałam sprzątać, ale w pon koleżanki z pracy przychodzą, wieć wtedy posprzątma, co sie będę dwa razy męczyć:-) jesteśmy dzisiaj same, bo D wybył na strzelankę 200 km od Krakowa, więc wstał czubek o 4.30:-D na obiad kopytka z garmażerki, więc dzień leniwca dzisiaj, popołudniu idziemy z małą do kuzynki-rozewrwiemy się, a co:-)
miłej soboty wszystkim!!!

acha, w realu są pampersy 2 paczki za 95 zł chyba czy jakoś tak, ja póki co nie kupuję od porodu, bo goście znoszą pampki dzielnie, więc mamy zapasy:-)
 
Mysza to zmieniaj nogę, bo będziesz mieć pęcinki nieproporcjonalne i skarpety Ci będą z tej niewyrobionej spadać, a zima idzie:-D
acha, w realu są pampersy 2 paczki za 95 zł chyba czy jakoś tak, ja póki co nie kupuję od porodu, bo goście znoszą pampki dzielnie, więc mamy zapasy:-)

Masz rację - Muszę opatentować jakiś sposób na drugą nogę :-)
Przyślij tych Gości do mnie, bo splajtuję :-D Jeśli o nas chodzi mogą być te najzwyklejsze tescowskie albo Dada.
 
reklama
Mysza no ja też grymaśna nie jestem, ale jak ktoś pyta, co kupić, to wygląda to tak: ależ nie trzeba naprawdę, wystarczy, że przyjdziecie/ale powiedz co by się przydało/no dobrze-pampersy, najlepiej rozmiar 2 labo 3:-D taka jestem bezczelna:-D
 
Do góry