reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dziewczynki pragne zawiadomić że o 6 rano przyszedł na świat synek naszej supcio,waży 3700 i 53 cm długi ,supcio miała cc bo małemu gineło tetno ale wszystko jak widać dobrze sie skończyło
gratuluje
 
reklama
Ale milutki lekarz był na Izbie Przyjęć. Przebadali mnie- ktg, usg i ginekologicznie:-) więc- rozwarcie takie jakie bylo 9 lipca na wizycie u mojego gina- 1,5cm.
Skurcze na ktg byly. Ale nie porodowe. Usg prawidłowe. Niunia wazy okolo 3200g, główka w obwodzie 32cm, kość udowa 7,5cm:-) duża dziewczynka... ;-) czop mi odszedł w wannie przed wizyta na izbie przyjęć.Ale wyobraźcie sobie ze on byl jak białko kurze!! Żadnej konsystencji stałej, wodnista wrecz. No i lekko różowo, ale Ogolnie przezroczysty:-) więc jestem otwarta ale lekko:-) mam czekac na skurcze co 5 minut przez 3 godziny, odejście wód lub krwawienia... No to chyba tyle:-D he he czekamy:-) potem wejdę na forum na kompie:-p
 
Supcio WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!
Butterfly no ja też myślałam, ze doczytam , ze już po albo akcja w pełnym rozkwicie, ale dobrze że pojechłaś, wszystko posprawdzane i będziesz spokojniejsza, pozostaje czekać:-)


ja już po 3 godzinnej wizycie w szpitalu-ktg ok, przepływy i usg także-książkowe podobno, ale rozwarcie bez zmian oczywiście i skurczy brak- czekamy wciąż, jutro znowu ktg i cała reszta, a w pn podobno już patologia-ale zobaczymy, ja dzisiaj spadek nastroju zdecydowany:-(
 
tiffi jestem przestepczynia urodzinowa czyli rok 80 co by latwo lata liczyc ;-)


butterfly lec trzymam kciuki o juz widze ze wracasz ale i tak trzymam :tak:


supcio G R A T U L A C J E
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)​


beatka nie wszyscy ja po terminie i nic


niunia a co stesknilas sie za mna? :-)


ewelad a tak sie zastanawialam gdzies ty juz wiem, chyba biore przyklad z ciebie albo raczej moje dziecko z twojego


ktg ok troche leniwe ale upaly pewnie znowu zanikal,a co do badania wszystko gotwe rozwarcie jest na luzny palec :-D dolaczam do klubu i tez zastanawiam sie jaki ten palec :tak: glowka niziutko tylko szyja dluga, ale dostalam na to recepte polozna co mnie badala na porodowce mowi : "puknac sie z mezem raz a konkretnie i szyja bedzie zgladzona" :-D:-D:-D nie wiem tylko co na to moj m, bo gdyby szyja byla zgladzona to bym dostala kroplowke i juz dzis byloby po,a tak to nici smieje sie ze czeka az babcia wroci do domu a mama wraca 23
Pisze pozno bo brat m mial wypadek na prostej wpakowal mu sie pod auto motocyklista i trup ale wina motocyklisty :-(
 
Ashika ja ponownie dostałam tę samą receptę co Ty- podlewam mojego D piwkiem , a później walczymy, no cóż, jak mus to mus:-D
 
kama jaką herbatkę dajesz małej, to jakiś przykaz od lekarza?
buterfly trzymam kciuki czekam na wieści, jesteś z powrotem???
mysza moja podczas wycierania płacze a w wannie jej się podoba
supcio gratulacje ogromne
ashika bardzo dobry rocznik (hihi mój także)

Kurcze ale mam atrakcje siedzę w domu, mała albo śpi albo je, albo marudzi bo jej gorąco. M pojechał na jakieś zakupy i do domu.
Mam szybkie pytanie do mamusiek rozpakowanych lub posiadających już dzieciaczka, czy jak kąpiecie dzieci to grzejecie wodę, czy lejecie kranówkę???
 
Ale milutki lekarz był na Izbie Przyjęć. Przebadali mnie- ktg, usg i ginekologicznie:-) więc- rozwarcie takie jakie bylo 9 lipca na wizycie u mojego gina- 1,5cm.
Skurcze na ktg byly. Ale nie porodowe. Usg prawidłowe. Niunia wazy okolo 3200g, główka w obwodzie 32cm, kość udowa 7,5cm:-) duża dziewczynka... ;-) czop mi odszedł w wannie przed wizyta na izbie przyjęć.Ale wyobraźcie sobie ze on byl jak białko kurze!! Żadnej konsystencji stałej, wodnista wrecz. No i lekko różowo, ale Ogolnie przezroczysty:-) więc jestem otwarta ale lekko:-) mam czekac na skurcze co 5 minut przez 3 godziny, odejście wód lub krwawienia... No to chyba tyle:-D he he czekamy:-) potem wejdę na forum na kompie:-p

A juz myslalam ze tulisz Zuzaczka w ramionach:-). Jak dobrze pamietam to bedziesz rodzic w Zdrojach ?. A czy ten mily lekarz nie nazywal sie Celewicz? :-)

A u mnie cisza, termin na dzisiaj a oznak zadnych nie ma:no:. Ech czekam dalejjjjjjj :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry