reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
butterfly ja dwójki nie straciłam z przodu
Ja wrócilam od połoznej skurcze dalej mam lekkie i znow ta sama spiewka co ostatnio do piatku powinnam urodzić juz mnie to bawić zaczyna ale na kazdego przychodzi kiedys pora :) ej czy któraś z was miała taki śluz podbarwiony lekko krwia taki pudrowy róz ?? bo nie wiem co myśleć a tutaj wszystko dla nich normalne :wściekła/y:
 
Jeżeli chodzi o No-spę to ponoć zmiękcza szyjkę więc też ma swoje działanie na przyspieszenie porodu tak jakby. Mojej sister położna doradziła no-spę forte dwa razy dziennie w okolicy terminu przez 2-3 dni i faktycznie urodziła dokładnie w terminie, 1,5 dnia po wzięciu pierwszej tabletki :-D Ja też wezmę ale po obronie i bliżej końca lipca :-D
 
tiffi - wiem kochana, że tu mieszkasz ;-) tak chodzi mi o park przy kościele. 18-ego będzie kabaret w amfiteatrze, więc chyba się wybierzemy już z małą w wózeczku.
Ale jestem padnięta... mam nadzieję, że te upały się skończą i jakiejś energii dostanę... chodzę zdołowana i zmęczona. Cały czas sobie obiecuję, że trochę w dzień odeśpię, a chodzę i szukam zajęcia. Wieczorami to już do niczego się nie nadaję...
 
Dziekuje wszystkim za zyczenia zdrowka dla corci:-). M poszedl na kurs prawa jazdy a ja sobie siedze przed kompem. Za darmo ma- w pracy zapisal sie na kurs finansowany ze srodkow unijnych. Zaraz ide zagonic te moje dziewuchy do mycia i do inhalacji.

mammi bravo bardzo dobrze tesciowej powiedzialas

Mruczka wcale bym sie nie zdziwila jesli mala czeka tylko na to aby siostra wyzdrowiala:-D

Butterfly88 co do wieku to ja odpowiem tak jak Ashika -w tym roku 2 zmienila mi sie na 3:-)

niunia456 szyjka sie rozwiera i stad ten sluz podbarwiony na rozowo
 
butterfly ja dwójki nie straciłam z przodu
Ja wrócilam od połoznej skurcze dalej mam lekkie i znow ta sama spiewka co ostatnio do piatku powinnam urodzić juz mnie to bawić zaczyna ale na kazdego przychodzi kiedys pora :) ej czy któraś z was miała taki śluz podbarwiony lekko krwia taki pudrowy róz ?? bo nie wiem co myśleć a tutaj wszystko dla nich normalne :wściekła/y:

Ech kochana, mysle ze do jutra urodzisz, chyba ci czop odchodzi :-) i szyjka otwiera:-)
 
reklama
Jedyneczka gratulacje wielkie.;-) tiffi bardzo fajnie czytalo sie twoja opowieść z porodówki...masz talent do pisania. u nas tez trochę popadalo ale zrobilo sie przez to jeszcze bardziej duszno i parni iż przed deszczem. Nie chce was martwić ale czy widzialyscie prognozy pogody na przyszły tydzień???? Ja juz po cichu liczyłam, że bedzie padalo czy chociaz troche się ochlodzi...a tu nawet może byc chyba jeszcze bardziej goraco....:szok: oby tylko wiatrak sie nie zepsuł. w poniedziałek kłade się do szpitala, ciekawa jestem czy można tam ze swim wiatrakim sie położyc, bo jak ostatnio byłam na ktg w szpitalu to bardzo duszno tam jest:baffled: Mam pomysła...a może wybierzemy siię jutro pod grunwald coby nasze dzieciaczki szybciej się wykluły???
 
Do góry