reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Tweenie ja dzisiaj pouśmiecham się do M, bo moja szyjka coś mnie zaczyna wkurzać. Miłego spotkania:-)
Kacperek a Ty masz termin na dzisiaj:tak:
Kasik miłego weekendu!!
Ashika moja też mało ruchliwa od wczoraj, ale wszystko u niej ok.:sorry2:Ciekawe jak się Twój termin sprawdzi:-)
Perła kciuki za wagę Laurki. I pomyśleć, że z nami byś się aż do teraz męczyła:happy:
Vanilka udanej wizyty u fryza:tak:
Olyv do mnie te chmurki!!!!
Butterfly ja też mam takie bóle i mam nadzieję, że odejdą mi wody jak coś, bo po bólach chyba porodu nie rozpoznam...:-(
Tiffi dziękujemy za opis!!!:-)
Oliwia my tu wszystkie przeżywałyśmy nie raz takie kłótnie, spory i wahania nastrojów!!Trzymaj się i pisz o smutkach kiedy chcesz!!:tak:
Emih od niedzieli chłodniej, miłego weekendu:-)
Supcio ja też mam takie strachy co do lewatywy...
 
reklama
Hejka dziewczyny:)
Na razie się melduje, po 10 dniach wreszcie wyszliśmy z Basią do domku...miała żółtaczkę, która się nie chciała wypłukiwać...ale już jest dobrze...nareszcie w domu. Postaram się poczytać wieczorkiem co na forum a teraz idę ogarniać dom po mojej nieobecności i dwójkę dzieci.
Pozdrawiam, miłego dnia.
 
Dziecko ma już prawie 4 kg:szok:
wow piekna waga jakies duze te dzieci sie nam rodza co dluzej siedza nie straszcie nawet ze ja tez ok 4 znowu


Ashika to masz zdrowie do spania:szok:ja jakos nie potrawie sie zdrzemnac w dzień. Masz racje odpoczywaj bo pozniej to nie bedzie nam to dane:-D
zdrowie jak zdrowie nie spalam cala noc to w dzien nadrobilam ;-)


Mruczka i Ashika moja mala sie suwaczkiem nie sugeruje:-(
w ogole te nasze dzieciaczki maja nas gleboko oby tylko w okresie prenatalnym :tak:


Tweenie ja dzisiaj pouśmiecham się do M, bo moja szyjka coś mnie zaczyna wkurzać. Miłego spotkania:-)
Ashika moja też mało ruchliwa od wczoraj, ale wszystko u niej ok.:sorry2:Ciekawe jak się Twój termin sprawdzi:-)
to moze ja przestane sie juz usmiechac i cos z tego wyniknie ;-) bo jak oni mi odstawiaja solidarnosc plemnikow i synek siedzi co by tatus jeszcze chwilke pouzywal :-D
co do terminu to mam powazne watpliwosci chyba ze rodzi sie kolka, ktora mi w bok od lezenia chyba wlazla :zawstydzona/y::-D

wieczorem idę na usg, ciekawe, co tam w trawie piszczy ...:confused:
jejciu tweenie nie wiedzialam ze dziecie w trawie chodujesz coz, moze to nie bajka jak mama mowila siostrze ze ja w kapuscie znalazla :-D

zagladnal do mnie dziadk i pyta "jak zyjesz?" mowie ok nie rodze i dziadek poszedl zawiedziony :-D
 
Witajcie dwupaczki
Ashika niestety nie mogłabym opuścić naszego klubu :-D choc nie powiem o 5 rano obudzily mnie bole podwozia ale juz przeszło dopiero co wstalam a czuje sie jak bym z nocnej zmiany wróciła :-D
Oliwia to hormony tez je mam plakalam ost z braku budyniu w domu :D
Butterfly ja na 3 mam połozna dzisiaj i gdyby nie to . To juz bym dalej w kime poszła ale ostatnio cos wolno sie zbieram ze wszystkim :-/
Mruczka aa ty co sobie wyobrazalas rodzic z ranca i nas zaskoczyc ;-) kurde prawie 4 kg to moje z 5 juz pewnie wazy tyle ost sobie dogadzałam az sie boje
 
Ostatnia edycja:
Hejka dziewczyny:)
Na razie się melduje, po 10 dniach wreszcie wyszliśmy z Basią do domku...miała żółtaczkę, która się nie chciała wypłukiwać...ale już jest dobrze...nareszcie w domu. Postaram się poczytać wieczorkiem co na forum a teraz idę ogarniać dom po mojej nieobecności i dwójkę dzieci.
Pozdrawiam, miłego dnia.
Ancia no wlasnie wczoraj o Tobie myslalam ze cos sie nie odzywasz... fajnie ze juz w domku choc musze Ci powiedziec ze z 1 to pikus ale z 2 (jeszcze malych) dzieci to naprawde nie jest latwo :sorry2:
Tweenie powodzonka na usg!!! a gdzie bedziesz robic?
aaaaaaaaaaaaaaaa LAURKA wazy juz 3003g!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak:
:-):-D:happy::rofl2::blink::laugh2::rolleyes::yes::rolleyes2::wink:
 
Ashika widze ze mamy ten sam termin czyli na jutro, ja juz mam niewyrobke.
Goraco jest jak w Kambodzy, pot po poopie splywa:crazy:. Ja nie wiem jak te arabki maga chodzic w ciazy opatulone w burki:szok:. Wczoraj mowie do mojego ze zaczelam przekupowac mala czekoladka , cukiereczkami a i tak nie chce wyjsc to moj m stwierdzil zebym jej nie dokarmiala lakociami to moze zdecyduje sie wyjsc:-D. Moj wczoraj przemawial do malej ze jak chce wyjsc to w ten weekend bo w nastepny nie ma czasu bo musi ogladnac formule 1 :-D. Tak wogole to bym chciala urodzic do 28 bo 28 moja mama ma powazna operacje serca i nie widzi mi sie rodzic w ten dzien:-(
 
Perla będę robiła u mnie na osiedlu. Teraz już mi nie zależy na tym, ile Mała waży, tylko chcę zobaczyć, jak łożysko wygląda... Bo na poród to się nie zanosi jeszcze ...
 
perla laura GRATKI

ninia witaj ja mam na dzis ;-)


oj cos mi sie wydaje ze troche nas duzo na dzis i jutro a ze dzieciaczki kulturalne to sie w kolejce przepuszczaja i zadne nie wychodzi ;-) :-)
 
reklama
:wściekła/y: dziewczyny kur..ca i nerwica mnie bierze :-( zamartwiam sie cholernie. Moje dziecię wg USG jest w 39 tyg. Ok to nic takiego. Niby ma jeszcze czas. Ale te wyliczenie z OM nie daje mi spokoju:-( bo wtedy byłby juz 42tydzien a mi kazał lekarz czekac jeszcze tydzien do 22 lipca. Umieram ze stresu i nerwow. Czy u niej w brzuszku wszystko dobrze, czy wody nie są zielone... Czy pepowina nie okręcona... I te cholerne ostatnie usg bylo ostatnio aż 7 tygodni temu:-( popadam z paranoję.

Poplakalam sie...
 
Do góry