reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

ashika ale masz skurcze?
ewelad to chyba ty mi ostatnio dawałas linka odnosnie tych kropelek sab simlex albo tweenie
macie go jeszcze?agatha ja tez chce juz jechac ale zdecydowanie blizej do madurowicza
cos chciałam jeszcze napisac ale zapomniałam
oczywiscie Stasiu trzymam za Ciebie kciuki
jedyneczka ja tez wiecznie sie smaruje ,gole co by ładnie w miare wygladac a pewno bedzie tak ze jak bede miała jechac to pojade upocona ze strachu i bólu,a zobaczymy czy twój m bedzie taki opanowany jak sie zacznie i wybije godz zero,a z ta zyrafa to masz racje bo louiska pisała ze taka sama kupiła i pojechała rodzic ,ide jutro na łowy
 
reklama
ewelad dzięki kochana za wspaniałomyślność:-D

zrobiłam paznokcie-czuję się, jakbym przebiegła maraton:zawstydzona/y:
 
czesc dziewczyny:-)podczytuje Was dzisiaj caly dzien, ale dopiero teraz znalazlam chwilke zeby cos naskrobac...
przede wszystkim gratuluje wszystkim swiezo upieczonym mamusiom:tak:najwieksza niespodzianke zrobila nam oczywiscie lousie, bo obiecywala, ze poczeka na swoja kolej;-)trzymaj sie kochana dzielnie!!i niech Stasiu szybko do zdrowka wraca!!
kasiamaj tez za chwile urodzi-oczywiscie trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok!!
wychodzi na to ze to ja zamkne liste lipcowek, bo termin mam dopiero na 22:-(a Wy juz w kolejce ustawione;-)no i widac, ze coniektore dziewczyny juz mocno zdeterminowane:-D
 
Vanilka jeszcze piwkiem kusisz ahhh :cool:
u rąk paznokietki jeszcze udało się zrobić ale u stóp już mi się nie chciało... musiałabym jogę najpierw poćwiczyć..
A mi się brzuch wypina z prawj bardziej i równocześnie z lewej trochę mniej i niesymetrycznie czy to znaczy że mały źle ułożony:szok:


 
mammi moją w szpitalu karmili butlą pierwszy raz a potem wzięłam na cyca i od razu w kapturkach silikonowych no i dało radę, choć początki nie były łatwe. Próbuj kochana
dzamena ściskam kciuki żeby się udało dorwać M i żeby poskutkowało ;-)
Ja dzisiaj szukałam sab simplexu i trochę już wiem ze słoniem jest czeski lub francuski mozna go kupić nawet za 15zł, niemiecki sprzedawany jest po 45zł widziałam w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy
ewa a w jakim czasie co jaki czas są robione te szczepionki??
elspeth o to jesteś pierwsza która na rota tak a pneumo się zastanawia, popytałam trochę znajomych i jedno albo szczepią na wszystko, albo na nic a jak jedno z dwojga to pneumo
ewelad masz rację jak patrze na małą to od razu jakoś lepiej, ale czasem mam takie myśli, że pewnie coś schrzanię, że nie będę dobrą matką itp. ja wiem że to takie głupie,ale po prostu taki czas
Kochana ale masz dziś pyszności, wszystko co uwielbiam i jeść tego nie mogę
mruczka ta kuzynka tak gada z zazdrości, sama nie może zajść w ciążę to broni się jak może, chociażby tym że podkreśla jak to nieładnie być w ciąży. No niezbyt to ładne z jej strony, ale myślę, że ona sobie z tym nie radzi
louise gratulacje ogromne i witamy na świecie Stasinka. Stasinku trzymaj się dzielnie
maruśka trzymaj się dzielnie, moja nie ma tak długich przerw ale dziś jakoś tak się wierciła, prężyła i nie mogła usnąć
tweenie normalnie znachorka jakaś, trzeba było zapytać kiedy urodzisz?? A czy kupiłaś koszulę do karmienia z żyrafa, bo ja własnie jedną miałam z żyrafą a drugą z miśkami
kasik kupowałaś niemiecki sab czy inny i gdzie kupowałaś??
kasiamaj to trzymam kciuki za cc
jedyneczka to słabe wieści o Stasinku, ale mam nadzieję, ze będzie dobrze, moja była młodsza od Stsinka i dała radę

Dziewczyny ja sobie co noc obiecuję że pośpię w dzień jak mała śpi i jakoś mi nie wychodzi. Poza tym zjadłam dziś maliny, a potem patrzę na moją rozpiskę że nie wolno przy karmieniu no i się przyłamałam, że jak małej zaszkodzi to moja wina, no i dziś będzie sądna noc. Trzymajcie kciuki by nie odchorowała głupoty mamuśki.
 
tiffi kochana, nie podchodź tak do tych malin, na pewno Malutkiej nic nie będzie:tak: poza tym trzeba próbować, człowiek uczy się na błędach, a jeśli Małej nie zaszkodzi to będziesz miała kolejny produkt, który możesz jeść w diecie kobiety karmiącej:tak:
 
Vanilka jeszcze piwkiem kusisz ahhh :cool:
u rąk paznokietki jeszcze udało się zrobić ale u stóp już mi się nie chciało... musiałabym jogę najpierw poćwiczyć..
A mi się brzuch wypina z prawj bardziej i równocześnie z lewej trochę mniej i niesymetrycznie czy to znaczy że mały źle ułożony:szok:


ewa gdyby po ksztalcie brzucha mozna bylo stwierdzic, czy dziecko jest niewlasciwie ulozone, to nie musialabysmy chodzic na usg;-)spokojnie;-)
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było i widzę, że już prawie wszystkie lipcówki rozpakowane, co więcej, połowa to czerwcówki :szok:, chciałam złożyć wszystkim mamusiom i dzidziusiom serdeczne gratulacje, niech Wam się słoneczka zdrowo chowają :tak:, ja jak na razie w dwupacku, ale brzuszek coraz "cięższy", szczególnie w upały :dry:. W czwartek idę do ginki ciekawe czy przepowie szybszy poród czy będę się toczyć do końca? ;-) Urodzę chyba jako ostatnia :confused:. Trzymajcie się ciepło i nie zapomnijcie o Nas :zawstydzona/y:, buźka dla Was.
 
reklama
Do góry