reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Cześć dziewczyny :)
Ja już po śniadanku, planów na dzisiejszy dzień brak... ale zaraz sobie pewnie coś wymyśle.
Wracając do tego spirytusu do pępka to idę z tym moim brzuchem do monopolowego tak???? kupuję spiryt wracam do domu i mieszam z wodą i już????





no ja tak zrobię własnie- tzn. wyślę chyba M po ten spiryt :-D a woda pamiętaj przegotowana:-)
 
To i ja witam z rana

Dzieki za wyrozumialosc.

tetina mysle ze masz sporo niz wiecej racji, bo zadna matka nie spedzalaby czasu na forum zaraz po stracie dziecka, to jest po prostu psychicznie niemozliwe. Przynajmniej mnie sie tak wydaje.

ewa81r co do spirytusu to sklep monopolowy alkoholowy :-) ja jak kupowalam to mnie pan podejrzliwym wzrokiem zmierzyl wiec powiedzialam ze do pepka, ale on chyba pomyslal ze na tzw pepkowke :-D. Potem rozcienczyc moga ci w aptece albo sama mozesz

kama gratki dziewuszki ktorej tak chcialas bo jakos zaniklam zanim sie dowiedzialas:zawstydzona/y: ale bardzo sie ciesze :tak::tak::tak:

mruczka twoj avatar jest boski, jak masz takie cudo w domu zazdroszcze jak nie wiem co :baffled:

louise ja mialam dla synka wozek nie czarny ale grafitowy (wiec zlamana czern;-)) i mial wstawke z bezowego paseczka. Wszystko to kwestia gustu, tylko pomysl o sloncu czy ci material nie wyblaknie od niego, bo w ciemnych kolorach lepiej miec wozek z dobrego gatunku materialu zeby sie nie okazal za chwile dwukolorowy
a co do muszek chicco wypuscilo takie urzadzenie na baterie odstraszajace muchy i komary wiec jesli ci sie podoba kolor to kupuj a w nozkach wozeczka urzadzonko i po sprawie muchy nie przyleca. Mam zamiar kupic to cudo bo u nas masa komarow a jakos mam mieszane uczucie co do tych kontaktowych bo mi smierdza :zawstydzona/y:
Przykro mi bardzo ze cie tak uziemilo :-(

vanilka czyli po staremu nawet rozpakowana piwko fajka i dziki seks :-)
jak juz bedziesz korzystac zabierz mnie ze soba, tylko ten seks na razie bym sobie odpuscila :-D

mruczka z tego co sie orientuje to jak juz zaczelas macierzynski nei ma znaczenia ze sie umowa skonczyla macierzynski maasz nadal dopoki ci ustawowo przysluguje pokrywa go ZUS a pracodawca juz nei placi skladaek po urlopie mozesz zaczac prace nowa, na urlopie raczej nei bardzo bo moze byc podejrzane, ale najlepiej sprobuj dowiedziec sie w ZUSie

jedyneczka ponoc lepiej pozno niz wcale :tak: dzieki

dzamena duzo zdrowka dla synka i ciebie

louise trzymam kciuki za golonke :-)

aisim jakbym o sobie czytala a co do butow od ponad miesiaca jestem skazana na crocsy ewentualnie inne japonki bo sie moje "malenkie stopki" w nic zmiescic nie chca :zawstydzona/y:


Widze ze przerzucilyscie sie na poranne posty :-) coz ja nadal niespecjalnie sypiam. A jak juz usne to jak wiekszosc z nas co chwila spacerek w wiadomo miejsce :zawstydzona/y: i potwornie mnie bola posladki przy chodzeniu a o obracaniu sie w lozku to nie ma mowy :-( Ktoras pisala o starej babie no to ja tez taka stara baba tlyko jak sie poloze do lozka i chce zmienic jakos pozycje to stara baba z polamana miednica sie robie :zawstydzona/y::wściekła/y: Nie bede jednak pisac juz smutow starczy.
Podczas mojej nieobecnosci duzo wody uplynelo i to bardzo roznej ale nei bede was zameczac. Wszyscy mnei straszyli wczesniejszym porodem, az mi sie udzielilo i tydzien temu myslalam ze mi wody podciekaja (tak sie zaczelo przy Matim) ale okazalo sie ze dalam sie wkrecic znajomym i ze szpitala kazali jechac do domu. Wczoraj bylam na wizycie i okazuje sie ze maly ma 2800 juz i wcale mu sie tak nei spieszy jakby dookola mysleli. Najbardziej byl zawiedziony tatus przyszly bo myslal ze to bedzie juz a tu jeszcze 3 tyg :-D z jego 3 tyg sie smieje z tego ze ja jeszcze 3 tyg mniej mi do smiechu. Odkrylam ostatnio ze jednak z wielkim brzuchem mozna sobie zrobic pedicure ale uwaga !!! moze grozic wylamaniem nog ze stawow biodrowych :baffled: tak sie uparlam ostatnio i zrobilam. Zadne dolegliwosci konczacej sie ciazy nie byly w stanie przebic bolu w stawach :no:

Rozpisalam sie jak glupia przepraszam
 
Ostatnia edycja:
cześć mamuśki

u nas dziś piękne słonko-cieplutko i aż miło :-):tak::cool::happy2:
muszę pojechać na zakupy bo lodówka pustkami świeci:szok:-gdzieś wszystko wymiotło.:happy2:

nastawiłam pralkę i czekam żeby porozwieszać.
młody mi szaleje od rana-jak nakręcony.:szok::baffled::happy2:

i jakoś mdląco mi...co chwila mam nogi na żołądku-:szok:-aż mi sie chce wymiotować :szok::baffled:
młoda gdzieś uciska.....

jutro szoruję na wizytę...ciekawe czy wszystko ok :confused::confused::confused::confused:-mam nadzieję że tak.

wczoraj byliśmy u małego michałka....kurcze ale to kruszynka-taki słodziak
urodził sie duży ponad 4.500kg. ale wcale nie widać że on taki ciężki....:no::-D
mały okruszek.:-)

dziś dzień TATUSIA
muszę z małym wykombinować jakiś drobiazg dla taty.

idę Was poczytać :-);-)

MIŁEGO DZIONKA!!!! :-):tak::-):tak::-):tak:
 
cześć

boziu co za noc,wysikałam się za wszystkie czasy,tak co godzine wstawałam,no ale jak się zjadło prawie pół arbuza wieczorem to co ja się głupia dziwie:baffled:

co do emerytki to ja mam to samo,wszystko boli!!!!

malewa ja sobie dałam podkład pod prześcieradło,tak aby w nocy nie zalać materaca
atabe gratki 40stego tygodnia, ja jutro zaczynam, mam nadzieję że teraz nam pójdzie z górki i zadziałamy w końcu :))
powodzonka na dzisiejszych wizytach dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
iwusia no po prostu zakrecona jestes :-) ja tez ostatnio zrobilam podobny nr. tyle ze juz wybierelam nr do gna i chcialam przepraszac ze zapomnialam o wczorajszej wizycie...oczywiscie to tylko dni mi sie pomylily ;-) urodzimy-przejdzie...mam nadzieje:sorry2:

jedyneczka
zrob no porzadek z ta rodzinka-przeganiaja cie od tego kompa oboje :-) powiedz ze na drugi raz obiadu nie dasz ;-)

ewelad
no tyle czasu nie jesc???? ja bym chyba nie wytrzymala :sorry2: tez nam sie najbardziej spodobal szaro-bialy wozek i taki wybraliscmy-choc nie moge tego czarnego przebolec...i khaki...cappucino tez byl ladny...i ten w kolka pistacjowe....ehhhhh-i znow sie zaczyna....:-) co do tej "czerwcowki"-to ja sienaucylam z przymruzeniem oka podchodzic do takich spraw. najpierw ja obejrzalam ze krotko na forum i od razu mi sie podejrzana wydala. nie wiem moze jestem nieczula ale nie potraktowalam jej powaznie...a nawet gdzyby...laska po takiej stracie na necie siedzi??? ehhhh....

mruczka niestety nie wiem jak z ta umowa...szkoda ze miluszka sie nie odzywa bo ona byla niezastapiona w tych sprawach...:tak:

jedyneczka no tak mi powiedziala laska w szpitalu o tej czkawce u maluszkow-ze jak za czesto to serduszko oslabia...jej mial 7-8 razy dziennie. tez pierwsze slysze.
no mam nadzeje ze razem bedziemy wszystkie sie motywowac :-) a ja ci powiem ze czasem wole takie plebejskie zarelko od wymyslnych dan :tak: :-) np zurek i bigos to bym sobie chetnie zjadla. o tej golonce wymarzonej nie wspominajac :-)
ten szary z bialym to kolor 017.
tez sie chyba wezme za siebie jak zdaze-na bank samoopalacz i wlosy :-)

tetina no sexik najlepszy przyspieszacz porodu ;-) a z kompem to moze faktycznie wina karty sieciowej

tiffi
oby ci szybciutko kiepski nastroj minal. a specjalistka od farb to chyba nasza jedyneczka jest. nawet malowala sama :-) jak cie czytam o tym rmoncie to mi sie przypomina to wszystko-to wybieranie i wycieczki do sklepow remontowych...fajne to bylo z perspektywy czasu. ja do castoramy b lubilam jezdzic. nawet na stoisku ze srubkami itd stawalam i mowilam jak tu ladnie i tak fajnie pachnie :-D
nie dziwie sie ze wkurzylas sie lazienka...wlasnie mialam pisac ze moze lepiej ty jedz i pogadaj z nimi zamiast M ;-) ale z 2 strony to ty nie powinnas sie teraz tym zajmowac tylko spokoj miec...

rusia
no takie pocieszenia o kilogramach zarobionych w ciazy to ja zawsze chetnie przyjme ;-)

malewa
nie obraze sie za robaczki w truskawkach-tez sprawdzam zawsze. ogolnie wszystko sprawdzam bo nienawidze insektow i robali. nawet liscie od kapusty pekinskiej. fasolke myje kazda z osobna tak samo jak kazdy lisc szpinaku, szczawiu, botwinki, salaty :-) takie moje zboczenie.
posty mi nie zajma calej strony bo powyzej 1000 znakow nie chce ich przyjmowac :-D:-D:-D hihihi-fajna mialas kochana pore na pisanie-odespij choc troche bo pewnie padasz. a objawy masz identyczne jak u mnie...:tak: ja mysle ze to chyba juz normalne przed porodem :confused:

dzamena
biedactwo akurat teraz sie do ciebie chorobsko przyplatalo...w najmniej odpowiednim momencie...a zreszta kiedy jest ten odopowiedni...:no:zdrowka i staraj sie teraz nie urodzic

atabe
trzymam kciuki zeby ktg cos wykazalo i zebys na porod juz zostala ;-)

malewa ja wlasnie czekam na przescieradla jednorazowe i podklady-dzis powinny przyjsc. tez nie chce zniszczyc lozka :no::no: z ta mysla zakupilam tego sporo

aisim biedactwo-przytulam wirtualnie. no co ci moge powiedziec-to juz koncoweczka i i niedlgo humor sie poprawi...a te objawy to masz takie jak tuz przed porodem wiecglowa do gory-juz niedlugo...

agatha
trzymam kciuki zebys juz dzis bez pessara i z odstawionymi lekami wrocila :-) daj znac po wizycie koniecznie :-)

tweenie powodzenia na wizycie

atabe
jak dzis bedzie te swoje hocki klocki odstawial Stasin znowu to mu powiem. co za niecierpliwe dziecie. to nie jego kolej teraz ;-) (i mama chce golonke!)

ashika jak milo cie znow czytac :-) :tak: mam nzdeieje ze nastroje u ciebie lepsze przy koncowce. tez kupie to urzadzenie chicco.
co do pedicure-tez zrobilam ale juz nie pomalowalam i wiem co masz na mysli mowiac o wyginaniu :-) ciesze sie ze obylo sie bez wczesniejszego porodu-brawo :-)

kasiamaj
ja wczoraj o malo kibelka nie przyliczylam, bo juz mnie tak skopal ten maly ze powaznie zaczelo mi byc niedobrze. na bank mam pelno siniakow od srodka i mi sie cofa...wierzgacz jeden, no!!!!!:cool2:
 
czytam o tych waszych apetytach i zastanawiam sie jak wam sie to udaje :szok: ja nei moge patrzec na jedzenie, jak zjem juz to zaraz mdli i kibelek albo zgaga jakas sie ostatnio przyplatala :zawstydzona/y: a m ciagle tylko pilnuje jadlas? alez sie trzeba naklamac ostatnio :zawstydzona/y: bo gin kazal 10 dkg przynajmniej miesa albo ryb :baffled: a mnie nic nie podchodzi kompletnie sniadanie jakos jestem w stanie zmeczyc i tyle. Nawet jak zlapie smaka na cos to jak juz mam w rekach ze tak powiem to odkladam bo juz mi sie nie chce. Podziwiam wszystkie z apetytem

Powodzenia na wizytach
 
:happy2:
Witajcie
tygrys spi najedzony :tak:a ja teraz mam meeega rzeczy do zrobienia ...mleko sciagnac ,toalete zaliczyc ,sniadanie jakies zapodac ,drugie dziecko zbudzic ubrac ,sniadanie zrobic ,ogarnac chalupe ,potem tygrys wstanie i szykowanie do wyjscia godzinne .........no wiec mniejwiecej tak to do poludnia u mnie teraz wyglada :tak:Ale najpierw coooo musialam wejsc na BB:-):-D

Nie bede Wam pisac ze wchodza tutaj oczekuje ze ktoras prezy sie na porodowce bo i tak czytam ze presje macie ze strony znajomyc itd..wiem jakie to ****o..we!!!

ashika Witaj zgubo :-pAle sie ciesze zes wrocila :-)brak Ciebie tutaj bylo baaardzo !!!rozgosc sie po raz drugi :-)No i masz racje nic sie nie zmienilo ..dalej marze o piwie,faji no i doszedl dziki sex :tak:

atabe ale fajnie sie Ciebie czyta !!Na koniec taka optymistka sie zrobilas ,rozweselona !!Nie ma kto juz Ci narzekac na gg :-Dnarzekac zawsze na cos mozna tylko cholera czasu brak na to gg :baffled:
gratki 40tc teraz to juz tylko dni Was dziela :tak:ale fajnie ehhh :happy2:

madzik jak sobie radzisz??

u nas goraco ..chce dzisiaj isc do sklepu kupic jakies spodnie ,bluzke bo nic nie mam ..a tak goraco ....
 
Vanilka hahaha ja optymistka- to już chyba faktycznie końcówka tej ciąży skoro tak się zmieniłam:-p :-D no własnie nie ma mi kto narzekać na brzucha i inne rzeczy na gg -pospieszyłaś się za bardzo :-p ale Ciebie się fajnie czyta- tyyyyle energii i zapału!!!
Ashika mnie od wczoraj znowu mdli :eek:

dziewczyny powodzenia na wizytach

a gdzie się emih zapodziała??
 
reklama
Vanilka hahaha ja optymistka- to już chyba faktycznie końcówka tej ciąży skoro tak się zmieniłam:-p :-D no własnie nie ma mi kto narzekać na brzucha i inne rzeczy na gg -pospieszyłaś się za bardzo :-p ale Ciebie się fajnie czyta- tyyyyle energii i zapału!!!
Ashika mnie od wczoraj znowu mdli :eek:

dziewczyny powodzenia na wizytach

a gdzie się emih zapodziała??

no chyba Cie juz troszke znam :-pi widze zmiane !:tak:
no energi mam bo cala ciaze sie wylezalam na lozku :-D
Ty tez lezalas wiec bedziesz miala potem motorek w poopie :happy2::tak:

dobra spadam do toalety i to mleko odciagac .
Do potem laski :tak:
 
Do góry