reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

o vanilka czesc babo!!!!!!!!!! steskniłysmy sie za Toba ,opowiadaj -jak malutki?,jak Gabrys zareagował na braciszka,jak sie czujesz itd
atabe ja byłam grzeczna no moze nie do konca ale sie staram
 
reklama
dzamenka ty grzeczna:-p;-) chyba nie uwierzę:-D a tak serio to udało się którejś namówić M na sex? bo mój ucieka :szok:
 
Ostatnia edycja:
mysza mam nadzieję, że humor ci się poprawi, no czasem jakoś dopadają nas gorsze dni, ale twój M pewnie się wystraszył że nie odbierałaś telefonu
gregorka to fajne gratisy, myślę, że warto się wybrać. Jak ostatnio byłam na innych targach to pisałam, że porażka na maksa
ewelad pamięć wybiórcza ale za to jakie istotne informacje zapamiętał :-D
vanilka witaj witaj mamuśku, ale szybko jak po cesarce a ty już w domu??? Mamy już 6 dzieciaczków lipcowych. Jeszcze raz ogromne gratulacje

Byłam z M po telefon przerzuciłam kartę i stwierdziłam że nie mam weny na zaadoptowanie go do moich warunków i wróciłam do starego. M ma jakiś kiepski ból głowy, że ruszać się bardzo nie może, a myślałam, że trochę poprasuje. Musze zapytać samą siebie czy jestem jeszcze w stanie coś poprasować. Jutro mam plan taki, żeby pojechać na te targi i chyba coś zjemy na mieście, a potem zobaczę ten nasz kominek.
Dziewczyny mam pytanie czy wszystkie kupujecie laktatory i czy któraś z was kupuje sterylizator?
 
o vanilka czesc babo!!!!!!!!!! steskniłysmy sie za Toba ,opowiadaj -jak malutki?,jak Gabrys zareagował na braciszka,jak sie czujesz itd
atabe ja byłam grzeczna no moze nie do konca ale sie staram

Nic nie mow ,jak narazie wszystko na wariata robie :-p
Dobrze ,ze maly najedzony i kima wiec ok :tak:
A Gabi ciagle mama,mama ,mama hehehe wszystko ja mam robic bo on mowi ze tesknil za mna :tak:a ja nie wiem w co lapy wsadzic i jeszcze z cycow mi leci aaaaaa
 
Vanilka - ale fajnie, że jesteś już w domciu
Tiffi - ciekawa jestem Twoich wrażeń co do tych targów, my byliśmy w miarę z rana, ok 11, to jeszcze nie było dużo ludzi, ale potem jak wracaliśmy to już niezły był tłum i ludzi i samochodów... My też planujemy jutro zjeść coś na mieście :)
Ewelad - no popatrz, w Warszawie pomimo, że targi były płatne to było dziś full ludzi...
 
hej mamuśki
my właśnie po imprezce...zrobiliśmy sobie grila takiego małego
przyjechał mój kuzyn z żoną -która też ma na lipca termin (dwa dni po mnie ,czyli na 24-ego)
miło było.

dziewczyny -czytałam że macie problem z piersiami

mamy karmiące.
-u mnie działało super liście z kapusty wyjęte z lodówki-lekko stłuczone tłuczkiem do kotletów (żeby ten sok puściły)
i okłady na piersi do momentu kiedy liść zrobił sie ciepły.
to zmiana na drugi.
ten przepis podała mi położna -która do mnie przyjezdzała na patronaż do młodego.
przestrzegała mnie tez że po CC-może nie być od razu mleka a potem może być go za dużo....
żeby masowac sobie piersi mimo bólu i żeby ściągac pokarm żeby zatorów sobie nei narobić
bo wtedy gorączka nawet do 40*C. i wtedy trzeba brać antybiotyk.(ja taki zator przechodziłam 2 razy)-koszmar i straszny ból.
może sie któreś z Was to przyda???? (ten kapuściany przepis)

kurcze a ja znów głodna jestem....:zawstydzona/y::-)
 
Vanilka witaj-ale szybciutko się uwinęłaś z tym porodem i powrotem:-D no i najwazniejsze, że jesteś szczęśliwa- to napawa optymizmem:-) gratulacje raz jeszcze!!!
tweenie no to lipa z tym wyrkiem:-( z drugiej strony dobrze, że teraz wyszło-jeszcze możesz coś zrobić- zwrócić to wyrko, wymienić czy coś
atabe ale widzę, że jednak nie taki strachliwy ten Twój M, jak jednak do domu wrócił wczoraj:-)
tiffi ja laktator odkupuję od koleżanki nieśmigany:-) ręczny TT, nie wiem, czy będę w ogóle potrzebować, ale wolę mieć, bo podobno czasami już w szpitalu się przydaje, asterylizatora nie kupuję-na start gar i gorąca woda, najwyżej później kupię, obczaję te, czy w moim parowarze nie da rady-niby nie ma tego w opcjach, ale wejść wejdą, wiec poeksperymentuję

ja nie mam doświadczenia, ale u nas na SR doradca lakatycjny mówiła, żeby nie masować piersi!!! a kapucha dokł tak jak kasiamaj napisała
 
Ostatnia edycja:
ja nie kupuje laktatora ,nigdy nie miałam i raczej miec nie bede ,sterylizatora tez nie bo wszystko szło do gara
na dzien dzisiejszy mam az jednego dyda i to wsio
mój M dzis zrobił postepy w remoncie i w pół dnia połozył cała kuchnie w płytkach,chyba sie przejoł ze nie zdazy,co do seksu musze nad tym popracowac :-D
 
reklama
ewelad ano wrócił w końcu do domu, ale zmęczony:-D kurcze też mam parowar, al chodzi Ci o taki do gotowania? myślisz, ze możemy w nim sterylizować:-D?
Vanilka dawałaś już butle;-)??
 
Do góry