reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam:happy::happy:
Melduje sie PODWOJNA SZCZESLIWA MUMUSIA :-):-):-):-):-)
Niedwano co wrocilismy za szpitala musze ogarnac sie troszke i nadrobie jak sytuacja wyglada :-)

Wszystkim rozpakowanym mamusiom GRATULEJSZYN OGROMNE !!!!!!!!!!!!!!!!!
WIEM O JEDNEJ MADZIK :-):-):-)
 
reklama
wow Vanilka wy już w domku????:szok: szok... jak się czujesz kochana??? wielkie buziaki dla Ciebie i Dawidka:-)

Maly kima obok w kolysce ,pelno maskotek juz ma obok od braciszka hihihihi mam chwile na lapka :)
noo tutaj wypuszczaja na 3-cia dobe:)jak wsio ok .
czuje sie super !!cc tutaj to calkiem inna bajka jak w pl ..super!!

cycki pelne mleka juz masakra jak boli |!!
teraz trzeba sobie dzien ustawic i bedzie okey.
ogolnie to czuje sie taka szczesliwa ,spelniona ,ze mam dwojke dzieci !!):):):):)

dziekuje kochane za gratulacje!!!!!!!!!!!!
 
no to czekamy na foteczki :-) e-ciotki muszą wszystko wiedzieć i wszystko widzieć :-D

i wszystko pomacać :-D

Vanilka super, że już w domu jesteś:tak:

Witam się :)
rano byliśmy z M odebrać materac do łóżeczka Małej i szlag chce mnie trafić, bo nie pasuje... Materac ma wymiary, jakie miał mieć, ale okazuje się, że wymiary łóżeczka są od czapy. Kupiliśmy łóżeczko 140x70 i na długość jest ok, a szerokość wewnątrz to 66 zamiast 70cm. Napisałam do sprzedającego, co on na to, ale przecież nie będę materaca kroić, a mniejszych nie ma.... wrrrr :wściekła/y:
 
nic nam nie pokazała:-(

dziewczynki, ja się pożegnam na dziś-idę obczaić, co w tv leci;-) vanilka spokojnej pierwszej nocki w domu życzę:-) buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej! o hej Vanilka!
mama była wlaśnie odjechała. Idę was poczytać- mam nadzieję ze byłyście grzeczne:-D
 
Do góry