reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Lipiec 2010

reklama
mruczka, emih pisała do mammi i to kilkakrotnie ,niestety ona nie odpisała na zadnego smsa ,stwierdziłysmy ze widocznie nie zyczy sobie kontaktu i jak bedzie chciała to napisze albo sie skontaktuje z nami
 
Witam

Ja dzisiaj znów tylko wpadam się przywitać.

Dopiero co ponadrabialam zaleglości i znów zaczynam mieć nowe.
Jeden dzień mnie nie było i prosze nasze grono 2w1 znów się pomniejszyło :-)

Nic uciekam szykować jakiś obiadek, a później musze jechać troche u teściów posiedzieć przy stole...

Miłego popołudnia dziewczyny
 
Ja pościerałam kurze, bo mnie drażniły. Teraz meczyk sobie zapuszczę i tak od jednego do drugiego jakoś zleci dzień. Obiad hmm? a co to takiego? Dzisiaj chyba nie będzie, bo nie chce mi się iść do sklepu. Mam jeszcze czereśnie i truskawki :-D Nawet nie wiem, co bym zjadła. Kupiłam przedwczoraj Mkowi ruskie pierogi, ale ja nie lubię... No więc lipa straszna...
Pooglądam przepisy na necie, może coś taniego i łatwego mnie natchnie... Ale nie lubię gotować dla jednej osoby...
 
jedyneczko ja bron boze tymi opowiesciami o robazkach nie chcialam cie pozbawiac przyjemnosci papusiania nocnego :-) tez pozarlam loda wypilam browka bezalkoholowego i poszlam spac, jak swinka prawdziwa.no leze, leze ale juz mnie zaczyna cos trafiac...wrrrrrrrr. jak mi Stasin kiedys zacznie pyskowac to tak w dupala dostanie!!!!...za to co ja tu przechodze to dozgonna wdziecznosc mi sie nalezy od niego ;-)

iwusia
no to tobie tez zycze pomyslnych wiesc-ja fakt-w miare zadowolona z wizyty...:-)

tiffi czerwcowka to na bank nie zostane-tak jak leki odstawie yo na poczatku lipca by bylo ale gin powiedzial ze w sumie to roznie moze byc. moja bratowa tez brala fenoterol i po odstawianiu 3 tyg przechodzila zeby na koniec urodzic w terminie :-) takze ja licowka z krwi i kosci ;-)
a opoznienia w remontach to niestety standard-cos o tym wiem. nasza ekipka prawie co do dnia-ale 1 dzien byl ;-)

jedyneczka nie rodz jeszcze...:szok:

rusi
a poczekaj na to cc ;-)

kacperek i fasolka ja nie nastepna absolutnie-jeszcze 2 tygodnie minimum zamierzam w dwupaku smiegac. a raczej polegiwac ;-) tez mi sie czasem te wredne posty kasuja-teraz juz zapisuje w trakcie. a czasem pisze w edytorze tekstow jak dlugi tworze :-)

maruska
witaj z powrotem :-) jak milo cie czytac juz w domku i z synusiem u boku. wszystkie zle chwile juz za toba i teraz tylko radosc pierwszych dni wspolnych rodzinnych :tak: i rozumiem co masz na mysli mowiac o wiezieniu...;-) maz kochany ze tak sie zajal Miloszkiem i dal ci sie porzadnie wyspac. brawo :-)

mruczka no to czekaj juz do tego 1 lipca ;-) to juz niedlugo a chociaz jedna lipcowka wiecej to zawsze cos ;-) o tej karuzelce to ja mojemu M nawet nie wspominam...bo tez nie pozwoli kupic

rusia
no z opisu twojego sadzac to na bank byl ten czop sluzowy-i jak jeszcze podbarwiony krwia...ty masz ten termin cesarki na 7 czy 8 lipiec wyznaczony nie? szkoda ze nie macie tam ginow normalnych bo jakbys o tym sluzie powiedziala to moze by ci termin przyspieszyli...

arlecia
nie potrzebnie masz skrupuly...jak kazal dzwonic to dzwon. i fakt: to jego praca

dzamena
trzymaj sie....dalej te skurcze???? no biedna ty...

aisim
co do bucikow to ja kupilam b ladne z cyrkoniami na czarnych paskach japoneczki z inblu i taka ozdobna podeszwa ze wzorkiem-bylam w nich na poprawinach-w miare eleganckie i wygodne-nie straszyly w kazdym razie :tak: kolo 50 zl i sie przydaja caly czas

jedyneczka
a to spioch z tego twojego M. trzeba bylo na spiacego przy nim pogmerac troche i jakby sie juz rozkrecil to moze przy nie do konca przytomnosci udaloby sie go zgwalcic-przynajmniej by sie nia bal ze cos malej zrobi :-D:-D:-D

kama no ja nie wiem co z tymi facetami...:no: moj niby mowi ze sie wszystkim zajmie w odopowiednim czasi ale jak to bedzie to kto wie. u nas narazie to ja bardziej wystraszona a on bardziej logicznie i ze spokojem do tego podchodzi

myszka
ja tez pospalam ze hej dzisiaj :tak: obys miala racje z tymi spacerkami niedlugo :-)

anetk
a co ty jeszcze chcesz sprzatac jak juz masz wszystko na si zrobione??? no chyba ze w celach przyspieszajacych :-)

ewelad
to chociaz u ciebie jakies znajome z terminowymi porodami...ja wszedzie co slysze to wszystkie przed czasem...

mysza
no dla jednej to na bank nie bedziesz gotowac...dla dwoch, kochana dla dwoch :-)

ide sie umyc nareszcie bo leze jak ten brudas. M pojechal na zakupy. ma dokupic gar do sterylizacji-nie kupuje sterylizatora, pampersy, patyczki chusteczki i juz prawie ze koniec. natomiast wozek trzeba kupic wczesniej i jestem w ciemnej doopie bo chwilowo nie bylo go w planach a my juz sie z kasy wywalilismy...na szczescie bacia Stasia wyrazila chec pomocy wiec sie uspokoilam....bo od wczoraj mam korbe porodowa
 
Hej dziewczynki!! Pogoda za oknem jako tako zimno to napewno bo bylam na balkonie patrzec.
Moja mala dzisiaj wariuje tez tak sie rozpycha ze hej. A wogole to jakas do kitu jestem wszystko mnie boli nogi brzuch chce mi sie wymiotowac ale oczywiscie na tym sie skonczy moje pachwiny itd. Jak tak ma byc do lipca to ja wymiekam.
Liuse to i witaj w klubie bo i ja tez zapewne w lipcu urodze synka to 10 dni przenosilam wiec wszytsko mozliwe no chyba ze cod sie stanie heheh. a uz masz jakis na oku jesli chodzi o wozeczek??
Jedyneczko na watku wozkowy wklje ci dwa linki i zobaczysz sobie rozwazam nad tymi dwoma.
Maruska witaj spowrotem w domku. Napewno jeszcze chwila i maly bedzie cycal juz z cycka a nie z butli ale wazne ze masz ten pokarm i mozesz odciagac:) a to duzy plus.

Oki dziewczynki uciekam oboadek robic bo ziemniaczki dochodza do siebie. Pozniej wpadne znowu no i musze kilka zakupow na allegro zrobic.
 
A no tak, już pamiętam. Szkoda:eek:
Luise a nie można w zwykłym garnku wygotować?
Mysza ja też nie lubię tylko dla siebie, zadowoliłabym się owockami:-)

Mój M sprząta od rana. Miał do 15 skończyć, ale tak dokładnie pucuje, że mu do wieczora zejdzie pewno. A ja siedzę i się nudzę...:happy:
 
ewelad na dobre mi to wyjdzie, narobie dziur, potem pójde do piaskownicy, naniose piachu, zrobie cement, zagipsuje dziury, pomaluje i zaś powycieram, gin kazał się ruszać:-D

myszka zrób sobie racuszki:-p

louise nie no,teraz już takie porządki sobotnie jak nie ma tego syfu poremontowego to szybko się robi, ale fajnie Ci sprawnie psozły te zakupy dla Stasinka

szkoda że mammi i ashika nie cchą się odezwać
 
reklama
kacperek i fasolka no mam upatrzony wozeczek dorjan. 3 w 1. juz od dawna. ale teraz znow mi moj brat zachwala bardzo x-landera. no nie ukrywam ze cena zagra tu decydujaca role bo x-landery sa drogie. troche mi kolorki nie pasuja w tych dorjanach ale przezyje bo w sumie jest z czego wybrac...

mruczka mozna w zwyklym garnku wygotowac. wlasnie taki najzwyklejszy kupujemy ale czytalam ze ma on byc tylko i wylacznie na te rzeczy dzieckowe a te co mamy w domu to mi sa wszystkie potrzebne (a nawet bym jeszcze dokupila ;-)). wiec kupujemy po prostu zwykly najtanszy duzy gar

anetka rozwalasz mnie tymi planami budowlanymi :-D:-D:-D:-D fajnie by to wygladalo: pani z konkretnym brzuszkiem dzwigajaca piach i cement hihihi


a M jeszcze nie wrocil...dzwonil tylko ze w łachmanie nie ma pampkow 1 tych 2-5 kilo a sa tylko 3-6. niestety jak Stasin taki maly to musza byc 1, choc te 3-6 byly w bardzo dobrej cenie...szkodano nic-rossman jeszcze jest. nudzi mi sie...
 
Do góry