reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Ja też juz na nogach-spać nie mogłam coś
Dzisiaj mam wizytę więc stres oczywiście jest-trzymjcie kciuki!!
Vanilka pomyśl ,że jutro będzie po wszystkim :))
Tweenie powodzonka na Ktg!!-u mnei lekarz mówił,ze dopiero przed porodem mi zrobią Ktg
 
reklama
hej i ja sie witam
dziś u mnie trochę lepiej -może dlatego że sie wyspałam....
jutro idę na wizytę więc może coś już ustalę...z moim ginem
skurcze nadal mam ale już nie takie mocne i nie tak często.

dziś będę sobie pakowała torbę-żeby już była na wszelki wypadek-a nie potem tak na wariata.

miłego dnia laseczki idę Was trochę poczytać.

jeśli chodzi o karmienie-to ja też jetem za cycem-synka karmiłam rok i 3 mies.
 
czesc dziewczynki :-)
melduje sie z rana. lapka mi nie odebrali dzis wiec mam neta :tak: ja wczoraj po tym jak do was napisalam dostalam znow skurczy i to w godzine po lekach. takich dosc regularnych bo co 4 minuty. i tak przez ponad godzine. w miedzyczasie sluchajac waszych rad poszlam pod prysznic. i rowniez w miedzyczasie gdzies po godzinie od czasu jak sie zaczely skurcze znow ten sluz mi odchodzil. ale wiecej o wiele niz ostatnio :szok::szok::szok::szok: ehhhh...ja na bank nie doczekam tego 37 tygodnia. po okolo 2 godzinach sie zrobily rzadsze ale brzuch twardnial juz do czasu jak nie zasnelam czyli do 22.30.
idewas poczytac i nadrobic tez reszte. milego dnia :-)
 
louise-trzymaj się kochana...a co to za śluz??? kurcze pytam bo mnie ostatnio też sie tak przytrafiło...skurcze mam zwłaszcza w nocy jak na boku leżę -jutro idę do gina zobaczymy jak moja szyjka...mnie to powiedział żebym choc do końca 36 tyg wytrzymała...ale sama nie wiem czy dam radę-te tabsy co mi przepisał działają na chwilkę i znów to samo...a jak u Ciebie z tętnem???
bo ten fenoterol przyśpiesza...mimo że biorę ten staweran to jednak mam wyzsze troszeczkę.
 
witajcie z rana:-) coś też spać nie mogę od 7-dziwne hmmm
Vanilka jutro wielki dzień :-) trzymam kciuki już od dzisiaj-niewiarygodne to:-)
louise kochana, ale masz przejścia- nie będę móić, żebyś leżała i się nie stresowała, bo leżysz, a nie stresować się ciężko- po prostu trzymam kciuki i wysyłam same dobre myśli do Ciebie i Stasia- obyście jak najdłużej zostali w tym 'stanie skupienia' podwójnym
Malewa no ranny z Ciebie ptaszek-wbrew swojej woli, co najgorsze:-)
madzik trzymam kciuki jak zawsze za wizytę:-)
tweenie także kciukasy zaciśnięte!!!
 
hello:-)

melduję się z rańca;-)

madzik, tweenie powodzenia na wizytkach i ktg:-)

kurna, od wczoraj pobolewa mnie brzuch tak, jak na okres.. a tak w ogóle, to po czym poznać, że skurcze to skurcze? pytanie do dziewczyn, które już mają dzieci.. bo ja wiem tylko z naukowego punktu widzenia, a nie z praktycznego:-D
 
czesc kobitki!
Wczoraj już nie dotarłam, bo się z M popsztykałąm i tak nie wkurzył, że wszystkiego mi się odechciało.Zamknęłam się w sypialni i czytałam gazetę. U nas to chyba on jest w ciązy a nie ja ;-(

Co do karmienia piersią, to tez się na nie nastawiam, ale jak nie wyjdzie to trudno. Nie mam zamiaru żeby się mała stresowała i ja przy niej. Tyle dzieci się na butli wychowało i żyją. Ogólnie to tak do końca też nie mam przekonania do tego karmienia, jak dzamena mam wrażliwe piersi, ale czas pokaże. Co do karmienia w miejscu publicznym to w życiu, osopbiście uważąm to za sprawę indywidualną, ale nie wyobrażam wystawiać cyca przed innymi.
Nigdy nie zapomnę sytuacji jak 2 lata temu byłam w Krakowie i w knajpie przy kawie przy stoliku obok siedziałą laska z 4 miesięcznym dzieckiem z kumpelą i wywaliła cyca do karmienia, a cały lokal na to patrzył. Osobiście wydało mi się to niezbyt samczne, ale każdy ma swoje poglądy.

Atabe - super że wyniki lepsze. Jak bedziesz dalej łykac te piguły to pewnei jeszcze sie poprawią.
Loise - dobrze że Ci kompa nie zabrali, ale odpoczywaj bo chyba się jeszcze jakaś choroba wokół Ciebie kręci. Trzymaj się kochana.
Emih - a Ty uważaj przy tej przeprowadzce i nie przesadzaj za bardzo!!
Vanillka - jutro wielki dzień!! Ale Ci zazdroszczę!!
Tiffi - z tym bros na komary to jak się nie mylę piszą że to jest od 6 miesiąca życia lub od roku. Wyczytałam wczoraj chyba w M jak mama nowym że takie specyfiki typu płytki i płyny to dopiero najwcześniej od pól roku życia. Na początek zalecają tylko moskitiery i te urządzenia ultradźwiękowe.
Kama - a jak u Ciebie po zakupach!!?? Jesteś jeszcze w dwupaku??
Dzamena a Ty nogi dalej zaciśnięte??
Vanillka - Ewald - moja teściowa też dzwoniła w poniedziałek, nagle się obudziła i zainteresowanie udaje, Całą ciąże prawie się nie interesowałą a teraz dobrą "mamunię udaje". Nigdy za nią nie przepadałam i nawet tego przed nią nie ukrywam. Na szczęście jest daleko bo mieszka w Madrycie więc dupy nie będzie zawracać, ale w sierpniu przylatuje!! niestety ;-((

Powodzenia na wizytach dziweczyny dla Madzik i Tweenie no i dla innych jak któas ma , a zapomniałam o niej!!
Mam jeszcze pytanko odnośnie witaminy K I D jak to niby podawać? Trzeba czy nie ??
 
Cześć słonka, wszystkie całe?:-D

cynamonka moja koleżanka tak karmiła 2 lata synka bo nie mogła się zmusić do odstawienia a synuś był w mamę wpatrzony jak w obraz jeszcze długo po, sama mówiła na niego mamincycek:-p:-D Ale wyrósł na fajowego ciepłego chłopaka:-) No o takie mądrości ludowe też bym pierze darła:dry:

mruczka niezła klątwa:-D

mysza a zamów zamów, mnie nawet poprawia samopoczucie jak coś choć stoi na półce i daje wrażenie jak bardzo dbam o siebie:-D A tych obrotów zaczynam się obawiać i nawet jak spie to niemal pomlaskuje z zadowolenia żeby rozkosz była pełniejsza bo niebawem się skończy:-p

ewelad nawet nie wiem ile kosztują naklejki:no: A np. wyciąć jakieś koła z fajnej tapety i zrobić taką własną aranżacje jakiej nikt nie ma:-p

malewa ja też od 5 dumam w wyrku a wstałam o 8ej:eek: Chyba człowiek taki czujny bo trzeba sprawdzać która rodzi:-D To na darmo twój wysiłek jak zapaskudzą:sorry:

Vanilka
juz naprawde nie długo Ci zostało:-D

madzik trzymam kciukasy oczywiście:tak:

louise wytrzymasz ile dasz rade a każdy dzień cenny, juz i tak świetnie Ci idzie od tych akcji wiele dni upłynęło i Staś podrósł, dostał też sterydy więc poleguj pieknie jak do tej pory ale nie martw się bo już jest duzym chłopczykiem;-)

ewcik ja odczuwam to tak że :brzuch twardnieje, skóra na nim się jakby naciągała i naprężała co czuć jak mocne ciągnięcie od wewnątrz, takie odrętwienie do tego bo jak wtedy dotykam brzunia to on bez czucia po zewnętrznej stronie ale to ciągnięcie od wewnątrz nieco bolesne:-p Teraz to luzik ale przy Emi jak mi się takie własnie zaczęły to juz byłam posrana a teraz naumiałam się oddychać i mi to pomaga, mam nadzieję że jak przyjdzie co do czego nie zapomne jak leci z tym oddychaniem ze strachu:-D

Wypisałam wszystko co mi jeszcze trzeba i kilka rzeczy znalazłam na allegro na śląsku więc wieczorem zakupie i M podjedzie odebrać, ale jadę teraz tak: domówić parasolke do wózka bo zapomniałam:-p zobacze tez jakie pościele mają bo jest w tym sklepie fajny system premiowania, potem ikea po parę rzeczy, potem auchan, porównam ceny z tymi z allegro i ewentualnie coś zakupię, apteka i rossman i nigdzie więcej się nie ruszam:-D
 
Witam się i ja:-) dzisiaj noc super i synek dał mi pospać do 7, a i tak leżeliśmy do 8...:-D:-D:-D
louise oj biedactwo, masz na prawdę stresującą tą końcówkę ciąży, trzymam kciuki żeby było lepiej już tylko:tak:
kasiamaj widzę, że u Ciebie też przygody, oby jutrzejsza wizyta przyniosła same dobre wieści:tak:
madzik tweenie powodzenia na wizytach
ewcik ja pierwsze skurcze porównywałam do okresowych...ja zawsze miałam bolące miesiączki ze skurczami (bywało, że w szpitalu lądowałam)i ten ból był dla mnie bardzo podobny.
 
reklama
jedyneczka no to rzeczywiscie plany masz skromne na dzisiaj:-D ja tez się w miasto wybieram, bo chyba od siedzenia w domu- całe 2 dni!-mi się w głowie przewraca:-) a z tymi wzorami z tapety to pomyślę-dzięi za pomysł, ale dam sobie kilka dni, bo póki co jestem na tę ścianę obrażona:-D
aisim moja teściowa ma zrywy zainteresowania moją osobą, a parę razy się zdarzyło, że poczułam się jak inkubatorek, więc słodko:-D
 
Do góry