reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2010

reklama
tweenie ty jedz do tego szpitala i niech ci odbija to na ksero bo masz prawo miec wglad we wszystkie swoje badania tylko za to sie płaci i u nas jest tak ze masz odbiór po 2 dniach ale to te zalezy ,alb o chociaz zadzwon i zapytaj,powedz ze twoja gin musi miec to do wglądu a jak nie beda chcieli w co watpie bo to twoja historia i płacisz a to ,to powiedz ze poprosisz na pismie dlaczego nie chca ci tego wydac z podpisem oczywiscie ordynatora ,u mnie to zawsze działa bo nie chca miec problemów
jedyneczka mój M to taki troszke niewyzyty wiec nie wiem czy to miłosc czy kochanie :-Dale zawsze lepiej w ta strone
co do gotowania to nie ma co sie nadwyrezac bo i tak nie zauwaza ze stoimy po pare godz upocone przy garach
moje dziecko własnie złamało sobie zeba bo szalał i spadł z łózka ,dobrze ze to mleczne ,nie dosc tego to chyba ten kawałek połknoł
atabe ciekawe co u niej ? tez sie dziewczyna nameczy,emih tez sie nie odzywa ,co to sie dzis dzieje trzeba chyba liste obecnosci zrobic bo tera jak cisza to zaraz mysle ze ju porody
widze ze znów was dziewczynki wywołałam ,a wystarczyło ze pogadałam minute z mamą przez fona
 
Ostatnia edycja:
Atabe mam nadzieję,że wyniki się poprawią , będe trzymała kciukasy jutro!!! a jaki bierzesz antybiotyk?
Kama co za sen hehe-petardy :)Usmiałam się!!
Ewelad moj piesek-Misia też tak sie w nocy bała burzy,ze ją całą noc musiałam przytyulać bidulinkę....ona teraz odsypia , a ja coś zasnąc nie mogę.
Na dzisiaj mam zupę jarzynową-zreszta apetytu u mnie brak-tylko pic mi sie chce cały czas.....
Dziewczyny dłuzy mi sie juz ostatnio-czekam do środy do tej wizyty bo wtedy będe znała konkrety i się będę mogła nastawić
 
dzamenka jestem i nawet pytałam o twój czop;-)
madzik biorę keflex 0,5 gr 3 razy dziennie, ale słabo mi się robi trochę po nim....
 
cześć

widze że już ostro skrobiecie od rana kochaniutkie, a ja wstałam o 11, dawno już tak długo nie spałam:-)

lece Was nadrobić
 
atabe no własnie doczytałam ale wiesz musiałam dziecie ratowac co by wszystkich zebów nie zjadł
u mnie szyjka kłuje ,brzuch mnie boli tak własnie okresowo i tego czopa to ja mam chyba w zapasie bo cały czas mi leci ale nie plamie ,tyle ze mam takie parcie na pechez ze normalnie jak wstaje z pozycji siedzacej to sie boje zeby mi po nogach nie poleciało
ja tez troche dzis w strachu bo wstałam z nogami opuchnietymi a to nie za dobrze jak tak od rana juz sa takie tym bardziej ze upału brak
kamuś oooooooooo kur.. to ja jednak podziekuje ,juz sobie ten smród od tych kapiszonów wyobraziłam i ten ulatujacy dymek,za dopalacze dzieki wole naturalnie :-D juz nawet niech sie one pare godz rozwieraja a kapiszony odstąpie
 
czesc laski :-)
ja jak zwykle od 2 czerwca leze-matko kochana to juz 2 tygodnie. a czeka mnie drugi raz tyle plus jeszcze tydzien. ale co robic. plus tego jest taki ze juz prawie wszystko mam pozamawiane i wypatrzone dla siebie i dzidziolka. znaczy powiedzmy ze 70%. z nudow tym sie zajmuje a M tylko pyta czy to juz wszystko a jak odpowiadam ze prawie i jeszcze tylko.........(odpowiednie wstawic) to sie lapie za glowe. nie rozumiem o co mu chodzi :-) wyliczylam ze oprocz wozka to zmiescimy sie w tysiaku a dopiero 600 poszlo wiec jeszcze 400 na ruchy mam :-). i tak dobrze ze pelno rzeczy dostalismy i babcie kupuja bo tak to w zyciu by na 1000 sie nie skonczylo. wiec niech nie marudzi....
ja wczoraj przygod sluzowych ciag dalszy wiec niestety nie ludze sie ze wytrzymam do 40 tygodnia. no chyba zeby... w sumie to mnie juz nic chyba nie zdziwi...mialam zamawiac moskitiere nad lozeczko juniora ale w koncu stwierdzilismy ze bez sensu bo bedzie mu duszno i ciezko oddychac i kurz sie zbiera i zamowilam tylko moskitiery do okien do samodzielnego montazu wiec mam nadzieje ze te gryzace ku....wy nie bede nas nekac.

brejka, tiffi, cynamonka ten krem avene z filtrem mineralnym 50, o ktorym pisalam mozna wlasnie od 1 dnia zycia stosowac podobno. kupilabym go ale nie wiem jakie ceny. jak do 80 dych to kupie. jak drozej to niestety postanowilam ze mnie nie stac

mysza imponujesz mi :-) zrobic lasagne i to jeszcze dobre to nie takie hop siup ;-) u mnie takimi rzeczami M sie para. rowniez calzone b pracochlonne dobrze mu idzie :-)
a textem kumpla sie nie przejmuj-mysle ze zrzucimy to w momencie. na mnie w racy mowili kiedys koledzy nasza szkapa a teraz bardziej tucznika przypominam i KAZDY ktomnie spotka mowi ze przytylam w mniej lub bardziej oglednych slowach. ale olewam.nie jem slodyczy, nie obzeram sie jak wspomniany tucznik wiec tak widac musi byc i bede o tym myslec pozniej. glowa do gory :tak:

tweenie podeslij no tego twojego M-tez bym zjadla nalesniki :-)

dzamena jak ten avene bedzie drogi to poslucham ciebie i kupie ziajke albo nivea :tak: no i racuchy tez bym zjadla :-) chlodniczki mniam-mam jeszcze dzis na sniadanie i zjem z cala przyjemnoscia. a co do Mka to nie wazne pobudki-wazny efekt. wiec nie dociekaj dlaczego mily tylko korzystaj ;-)

kasiamaj
tak sie domyslilam ze isoptin i staveran to to samo. a powiedz mi czy ten staweran ma kolor taki ciemnopomaranczowy? bo w szpitalu niby isoptin dostawalam a mial taki kolor a jak wykupilam recepte to kolor byl bialy...ja biore i fenoterol i staweran 4 razy dziennie. pamietaj zeby ten oslonowy zazywac pol godz wczesniej niz fenoterol (ja czasem zapominam najczesciej o 12 w nocy ;-))

mruczka nie jadlam takiego wynalazku jak arbuz bialy jeszcze :-) musze sprobowac. ale ja ogolnie nie przepadam za arbuzami bo kiedys sie zatrulam. a jaki masz chlodniczekk? tez z botwinki? :-) dobra kobita z tej tesciowki :tak: smacznego

jedyneczka
pocieszylas mnie z tym czopem...mam nadzieej ze ja wlasnie bede nalezec do tej grupy ktora po zejsciu w/w-ego nie urodzi od razu :-) dobra jestes z wygibasami pod prysznicem. chyba tez tak bede robic. albo w lezaczku albo w foteliku i i heja Stasiek do lazienki :-) gorzej jak juz bedzie starszy....:confused::sorry: moze nie bedzie tak zle z Mkiem twoim i sie chlopaczyna ogarnie...ja trzymam kciuki bo widac ze sie kochacie :tak:

ewelad no wiesz co...koszenie trawy w tym stanie i w koncowce ciazy :-D:-D:-D ale wypoczynku na hamaczku to szczerze zazdroszcze. ja to bym chciala choc wyjsc na lawke przed blokiem...ale niepredko i pewnie wyjde dopiero w piatek jak do gina bede jechala. i nie nawet nie probuje mi wtedy zaden zje...ny deszcz padac bo zaczne rzucac klatwy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

vanilka uwazaj tam pod ta gore jak bedziesz szla :-)

cynamonka kobieto udusze cie za te szparagi...:tak::tak::tak: no taka mam ochote ze szok...musze Mka poprosic o zakup

jedyneczka no biedna ty my juz spalysmy a ty musialas nadrabiac :-) nie powiem-pare postow gigantow walnelam co bys za wczesnie nie zasnela ;-)

tiffi no to musze te buraczki sprobowac-tyle ze problem jest teraz bo uziemiona jestem i nie zrobie sobie a M juz nie chce obarczac tarciem i obieraniem.a laktuloze dzis zakupie na benk bo nie mam sily sie tak meczyc. dodatkowo lezacy/siedzacy tryb zycia nie pomaga na to wcale. co do lewatywy to slyszalam ze nie powinno sie jej robic bo moze skurcze wywolac :confused: kurcze fajnie ci ze znalazlas az tyle aukcji od 1 sprzedawcy. ja szukalam w czwie zeby byl odbior osobisty ale nie udalo mi sie trafic takiego zeby mial wszystko i podzielilam na 3 niestety. ale z tego 2 jest odbior osobisty i tylko jeden wysylka

madzik
u nas tez pada i chlodno. ale dzis akurat sie z tego ciesze. tyle ze u nas ostatnio wkurzajaca ta pogoda z 34 zeby na 14spadlo to przesada i niezbyt dobrze dla samopoczucia

mruczka to faktycznie kijowo z ta umowa...moze sprobuj jeszcze z nimi pogadac ze chcialabys choc jeszcze pol roku na wychowawczym posiedziec i czy nie daloby sie tego jakos zalatwic...

jedyneczka dolaczm sie do zachwytow nad dzisiejsz deszczowa i chlodna pogoda :-)
i tez tak jak ty chyba bede na kleczkach myc mojego wiercipiete. humor juz lepszy u mnie tylko czasem ogarnie mnie zwatpeienie i niechec do wszystkiego. tak jak wczoraj jak M powiedzial ze no raczej teraz nie wyjde predko z domu dopiero do gina w piatek :-( to udanych zakupkow a M niech zmywa-nalezy mu sie. mozesz gojeszcze do jakichs innych celow wykorzystac jak juz w takim nastroju kajajacym sie jest :-)

dzamenko
jestem jestem :-) tylko dzis troche dluzej pospalam a potem na to allegro wlazlam

ewelad ta nystatyna to schodzi jeszcze ze 2 dni po skonczeniu brania wiec w sumie jak zrobisz teraz to na to samo wyjdzie. chyba ze do poniedzialku poczekasz-jak ci tak szybko wyniki wydadza to by bylo najlepiej

atabe no pogoda jak na zawolanie dla ciebie do porodu :-) juz jestem :-)

o jezu noe nie moge dokonczyc posta bo wciaz cos piszecie nowego a mnie sie tak chce jesc....dobra juz nie czytam tylko ide zjesc chlodnik i kanapke :-)
 
dzamena co do puchnięcia- to ja się dziś obudziłam z tak zapuchniętymi rękami, że palców nie zginam do teraz i normalnie ryczałam z bólu...ale to chyba to zatrucie ciążowe, bo to białko mam więc chyba niezależnie od pogody tak będzie :eek: kurcze czyli ty też się męczysz z tymi bólami itp itd...........a czy jest ktoś kto czuję się super i nic mu nie jest??:-D

louisie ja też wczoraj na allegro zamówiłam te moskitiery do samodzielnego montażu i tez mam nadzieję, ze się sprawdzą!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry