reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

czesc dziewczyny :-)

ja sie dzis lepiej czuje ale bez rewelacji. pol nocy mialam zgage bo zjadlam pozno ciasto i reszte salatki greckiej ( z cebulka dymka-ktora zawsze mi zgage wywoluje). pozne jedzenie to nie dla mnie. musialam zjesc rennie (choc nie powinnam przy cordafenie) bo bym nie dala rady.tez sie pozniej wybieram do lidla po ten termometr-takie kolo 200 kosztuja na allegro-oczywiscie firmowe a ten to nie wiedomo co ale mysle ze sie nie zepsuje od razu.
perla trzymajcie sie mam nadzieje ze Laura juz za chwile bedzie na swiecie i zdowa i wesola :-) dobrze ze juz znieczulenie jest

vanilka dobrze ze jestes i nam niusy przekazujesz. ale ci fajnie z ta pogoda

tiffi no to faktycznie macie "przeboje" z tym remontem...troche lipa z tymi drzwiami ale z 2 strony dobrze ze sprawdzili czy beda pasowac wczesniej. u nas tez wycena poczatkowa remontu (przed) bylo ponad 100% mniej niz wyszlo koniec koncow. i jakby nam tak powiedzielei to bysmy sie nie zdecydowali na remont. oby jakos wam sie rozwiazal;o i poszlo z gorki wszystko

madzik, ewelad wspolczuje tej rwy...ja mialam na poczatku ciazy ze 2 miesiace. narazie nie wrocila. i potwierdzam co mowilam ktoras lipcoweczka-rwe nalezy rozchodzic. nic innego nie pomaga.

madzik matko ty ranny ptaszku...:szok::szok::szok: o tej porze do lidla??? a ja sie potem dziwie jak o 11 np w dniu promocji ide dlaczego nie ma tych rzeczy z gazetki ;-)

ale mi zal tej perli-faktycznie ten porod a raczej poczatek to bedzie dla niej trauma. oby juz dalsza czesc porodu byla leciutka
 
reklama
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NO ALE JAK ????????? i co tam dalej? jak dzidzia? o ktorej urodzila??????????????? opisz szybko? jak sie czuje? vanilka ale ty dobre niusy nam na koniec przekazalas. no to mamy pierwsza rozpakowana lipcoweczke. brawo :-)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry

Vanilka-masz jeszcze jakieś wieści od Perli???
Tiffi-oby nie...:-)

ja już na nogach od 5:30-młodemu się chyba coś przyśniło bo wstał i wołał że chce do nas do łóżka...
potem trochę przysnął -ale ja już nie ........
słonko przedziera sie zza chmurek -może dziś będzie ładnie????
muszę do tej stonki pojechać-po proszek do prania.

i coś na obiad wymyślić??? -co dziś gotujecie????

miłego dnia laseczki.

PERLA-oby wszystko było ok-z Tobą i malutką -trzymam za Was kciuki i ogromnie GRATULUJĘ. :tak:;-)
 
kasiamaj ja gotuje mloda kapustke z koperkiem i do tego kotlety z fileta z kurczaka-bez polotu ale mniam :-)
 
cześć dziewczyny

Właśnie otworzyłam oczy, a tu takie wiadomości :-) dobrze, że Perła urodziła zdrową Laurę, szkoda tylko, że się bidulka tak męczyła.

Straszne są sny w ciąży najpierw śnił mi się zarodek, taki maciupeńki jak callineczka, a potem śniło mi się, że mój M miał dwie żony: mnie i moją dobrą koleżankę i chciał mieć dwoje dzieci na raz, ze mną i z nią :szok:

Dziś pierwsze zajęcia w SR, już nie mogę się doczekać 18.30 :)

A komu ja mam podać nr telefonu, żebyście mnie dopisały do listy?

Idę jeść śniadanie.
 
hej dziewczynki:-)

nie było mnie cały weekend, bo miałam zjazd, a poza tym przez sobotnią burzę wywaliło nam internet..

ja widzę, że Wy już od rana o jedzonku:-D ja kompletnie nie mam pomysłu na obiad.. póki co zajadam się serkiem wiejskim ze szczypiorkiem i rzodkiewką;-)
 
reklama
Do góry