reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

kasiamaj ja taka zwykla robie. szatkuje kapustke i cebule dusze z woda i rosolkiem w kostce, zielem angielskim, lisciem i pieprzem i troche oleju albo skorka z boczku. jak zmieknie dodaje duuuuuzo koperku a jak juz prawie gotowa to robie zageszczenie z maki rozmieszanej z woda (bez zasmazania bo nie lubie). to jako dodatek do obiadu robie. a jak jako danie glowne to z przecierem mieskiem (np kielbaska) i zamazka-ale to chyba tylko raz robilam
 
reklama
Louise-smaka mi narobiłaś -muszę taką zrobić.:tak:

kurcze a mnie sie dziś zachciało flądry smażonej -hmmm...ale u nas tylko w środy mają w sklepie flądry świeże...

idę chyba coś zjeść bo aż mi w brzuchu -marsz się odzywa....:szok:
 
Aż się popłakałam jak przeczytałam ,że Perla już urodziła i że malutka jest zdrowa i silna-dobre wiadomosci z rana.
Ja byłam w Lidlu i kupilam wszytsko z gazetki-ludzie się na to tak rzucali ,że o mało mnie nie staranowali-jakby za darmo coś tam rozdawali conajmniej :) Louise u nas w Lidlu tych rzeczy z gazetki to nie będzie po 10 minutach, dlatego jechałam na otwarcie :))
Idę jeść pączka bo mi w brzuchu burczy :)
 
czesc dziewczyny :-)

no nareszczcie juz po wszystkim i dziewczyny dobrze sie maja wiec jest ok :) Perla teraz bedzie potzrebowała duzo ubranek w rozmiarze 50 cm chyba, jakby co to u mnie w paczce, którą wcześniej kupiłam sa dwa białe bodziaki i mogę przesłać:) Jeszcze raz Perla gratulacje!

Louise- mnie zgaga męczy juz tak od 2 tyg i codziennie jak się budze to pierwsze co - mleko. Ipomyslec ze w zyciu nie wiedzialam co to zgaga.... ale ja to mam w brzuszku akrobatę wiec moze gdzies tam na żąłodek uciska:eek:

Dzisiaj pobudka o 5 rano . Jak zwykle na siusiu i mleko. Na szczeście udało mi się jeszcze zasnąć. Jak zwykle bujne sny o porodach i śmierci. dobrze ze to w poprzedniej ciąży tez miałam , bo juz bym się zaczynała zastanawiac czy ze mna jest coś nie tak.... Pogoda w Łodzi do bani!!! Napewno będzie padać bo chmury ciemne jak na burzę a no i do przedszkola nie wstałam wiec Oliwka bajki sobie ogląda.
Dziewczyny puki mamy jeszcze czas - pamiętacie o wyborze połoznej w poradni rodzinnej która bedzie was później wizytować?
 
rany, ja dopiero teraz nadrobiłam Wasze weekendowe pisanie:szok: biedna Perla, co musiała przeżyć..

ale KOCHANA, GRATULUJĘ NARODZIN CÓRCI:-) OBY WSZYSTKO BYŁO DOBRZE!!!!
 
Witam z rana

Widze że weekend minoł pod napięciem. Na szczęście wszystko sie dobrze skończyło :-)
Jejkuś Perla urodziła! Super!
Dopiero teraz zrozumiałam że nasz koniec tez juz bliski :tak:

My też po 3 dniach walki z temp Nadii wkońcu wczoraj wieczorem troche odetchneliśmy i dzisiaj jest już oki.
 
reklama
Witam :-)

Nie było mnie kilka dni a tu takie wydarzenia na BB. Gratulacje Perla i Wszystkiego dobrego.

Ja mam spore zaległości i pewnie troszke zejdzie zanim nadrobię.
W końcu przeprowadziliśmy się do tego nieszczęsnego mieszkania. W sumie wcale nie jest na razie fajnie, bo to przewożenie rzeczy wynikło tak nieplanowanie. Przyjechał brat powiedział ze ma auto wieksze i troche czasu i jak chcemy to nam pomoże no i na szybko spakowałam kilka ciuchów, łóżko, biurko, kompa itp no i tak od kilku dni jezdze w ta i z powrotem. Nie było na początku inetu, TV nie mogła złapać sygnału bo zakupiliśmy cyfrowy polsat, więc bez inteu bez tv w nowym miejscu :szok: no i najgorsze bez mojego futrzaka ukochanego kota buuuuuu:-( Na razie wcale mi się to wszytko nie podoba, no i na dodatek kupa jeszcze tu sprzatania, układania i w ogóle.
 
Do góry