reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

mysza dzięki za info o targach, może się wybiorę, choć trwa czw-sob
kacperek i fasolka ciężko powiedzieć co jest najlepsze, bo każda ma inne doświadczenia a do tego każde dziecko jest inne. Ja chcę kupić do kąpieli płyn oilatum, emolium (on jest dość drogi a widziałam wczoraj w aptece inny coś podobnie się nazywa i jest połowę tańszy, już ktoś tu pisał kiedyś o nim, że skład jest taki sam), zamierzam kupić sudocrem, co do oliwki to jak się kupuje ten płyn to nie jest potrzebna, ale jakby coś to kupię (johnson uczula więc raczej nie to).
Co do butelek chcę kupić dr browna antykolkową (bo moja znajoma bardzo polecała), ewentualnie tomee tipee też ma taką one mają taką rurkę w środku, co do laktatora ręczny avent lub tomee tipee. butelki i laktator zamierzam kupić na allegro - najtaniej
oliwia cieszę się że wszystko dobrze
tweenie nie cierpię gołębi
tetina z tym sikaniem to mnie to też wkurza ale cóż zrobić. Na SR jestem osobą, która najczęściej biega do toalety. Ja też muszę zabrać się za przygotowania do porodu. pampersów było 98szt więc wydawało mi się, że to największa paczka, ale ty piszesz, że 108szt
jedyneczka no niespodzianka po bandzie :-D Co do kosmetyków to ja się zgadzam z tobą i chce kupić tylko ten płyn do kąpieli, moja przyjaciółka używa tylko dla małej mydełka oilatum i super. Oooooo jak miło z tym SPA, tak mi się marzy taki czas
aneta ale miałaś sen brrr
vanilka dzięki za info od perli - uściskaj ją ode mnie

Ja dzisiaj wyspana, zjadłam jajecznice na śniadanie była bardzo dobra a do tego cukier po jajkach mam bardzo dobry. M poleciał po chleb i do apteki, pogoda super, znów mamy jechać do jakichś sklepów budowlanych. Coś mnie dziś z rana tak kuła szyjka, tak jakby takie ukłucia w cewce moczowej albo tej szyjce, bardzo niekomfortowe uczucie. Wzięłam nospę i luteinę i chyba trochę się uspokoiło, zastanawiam się czy to od tego,że mała naciska, czy od tego, że wczoraj trochę pochodziłam, a może coś nie bardzo. Dobrze że w tym tygodniu mam te wizyty, mam nadzieję, że się uspokoję. Miłego dnia Wam życzę
 
reklama
Hej hej!!
Biedna Perla :((Trzymaj sie kochana!!będzie dobrze
Mnie męczy rwa i ledwo chodzę-dzisiaj do nas znajomi przychodzą to trochę pogadam i pobęde wsród ludzi!!
Wczoraj poszalałam w sklepie dziecięcym-kupiłam nową pościel i wypelnienie takie fajne-potem wkleję na zakupowy
A dzisiaj chyba będe zamawiac łózeczko turystyczne tylko się jeszcze zastanawiam jakie-bo to do tego domku w góry:)
AAA dzwonili ze sklepu,że juz jest wózek więc w poniedzialek mają wysłac-w sumei czekałam 8 tyg, tyle ile było podane więc luz blues
Anetka fajny sen miałaś :))))No mi tez lepiej jak słonce wyszło-ale od poniedzialku ma znowu lać niestety!!
Tiffi miłych zakupów budowlanych-mnie tez mała ciśnie i cały czas latam sikać -no ale ta końcówka ciązy już chyba taka będzie.To dobrze ,ze po jajakch masz cukier ok , bo jajka w ciązy bardzo zalecają-tez sobie dzisiaj zrobię jajecznicę :))
Vanilka widzę,że Ty lubisz kąpiele w wannie tak jak ja!!-tylko że ja już ledwo z tej wanny wychodzę hehehe
M mój pojechał na rower to mam trochę spokoju-piesek mój w Brennej z moimi rodzicami-a zapomniałam napisać ,że to York bo któraś pytała-nazywa się Misia i to moje pierwsze dziecko bo tak ją traktujemy :))
Dobra idę się ogarnąć!!
 
Jedyneczka powiedz swojemu zeby zadzwonil do mojego i tez mu taki pomysl podsunol:-D szkoda ze tego nie nagrałas hahaha ha ha ha tiffi to tez zalezy ktory rozmiar ja kupowałam 3-6 kg czyli new baby to jest rozmiar 2 ale chyba niczym sie nie rozni od 1. Jak Narazie to ubyła mi jedna szt bo oliwka wziela sobie dla lalki.
Aneta mi tez sie od jakiegos czasu śnią porody. Dzisiaj dla przykładu Snilo mi sie ze w jakimś domu urodziłam 3 chłopców i 1 dziewczynkę i jeszcze sie kłóciłam z bratem ze te dzieciaszki cale poprzykrywal i szukałam w jej pościeli tej dziewczynki. Dobrze ze taka ilość dzieci rodze tylko w śnie... Ale u mnie takie sny to standard. Ale tylko jak jestem w ciąży. Powiem wam- moze to brzydko zabrzmi- ale troszke ciesze sie ze wy tez macie takie problemy z siusianiem, przynajmniej nie czuje sie taka samotna w swoich dolegliwościach. Zjadłam dzisiaj dziecku cala paczke żelek. Ale wstyd. A i Kupilam kluski leniwe- rewelacja. Jadłam jakbym w zyciu nie widziała hahaha
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:zezarlo mi posta juz 2 razy

hello:)
ja od wczoraj u brata przebywam z tym ze tutaj tez sam siedze w 4 scianach i sama,bo ten z Mkiem do PL pojechali a bratowa w pracy do 18.
u nas wczoraj upalnie bylo a dzisiaj znowu zimno i plucha taka alde jakos mi to nie przeszkadza bo i tak na dwor wyjsc nie umie bo mi osiolki zadnego klucza nie zostawili:-(wiec jestem uwieziona do wieczora.mam przynajmniej okazje bez zadnych skrupulow sobie poleniuchowac;-)
biedna Perla kochana trzymaj sie!!!rece opadaja na ta sluzbe zdrowia:no:trzymym za was kciuki i przestawac nie mam zamiaru.
anetko ale mialas sen brrrr
jedyneczko mila niespodzianka,chyba musze mojemu o takim SPA zagadac-uwielbiam.
tifi udanych zakupow budowlanych,ciesze sie ze cukier w normie,ja znowu jajek nie moge,ale wczoraj zjadlam loda i tragedii nie bylo:tak:
madzik,vanilka ja tez lubie kapiel w wannie z tym ze pozniej M sluzy jako dzwig i pomaga mi wychodzic bo samej to juz troche ciezko a ja mam stracha ze uslizgne i orla wywine.
vanilka zazdroszcze ze juz we wtorek bedziesz znala dokladny termin cc.

ja tez co chwile na siku latam,poza tym mala taka sie wiercila w nocy ze spac nie umialam no i wiecie jak to sie spi nie na swoim lozku:no:
 
dzień dobry bardzo!!!
Wstałam po 11. Cała połamana, bo mi się zgaga na noc przyplątała i dałam wyżej poduszki...
Posprzątałam już kuchnię, jeszcze została mi łazienka i odkurzanie... Ale dzień jest długi, jakoś sobie to rozciągnę :-D
Śniadanie wsunęłam, pogoda fajna, więc wszystkie okna pootwierane i się dotleniam.
Wczoraj też latałam po budowlanych - kupiłam w końcu te kolce na gołębie, ale póki co testujemy na jednym oknie... Jak zda egzamin dokupimy, bo to też tanie nie jest...
Muszę sobie znaleźć dziś na allegro jakiegoś sprzedawcę, u którego zamówię wszystkie pozostałe potrzebne rzeczy do szpitala- podkłady, majty, jeszcze jakieś duperele....

Później polecę jeszcze po chleb na jutro...

Ja do kąpieli mam jeszcze połowę Oilatum soft - testowałam na sobie :-D... Wykorzystam to w szpitalu i na początku w domu, a później dokupię... Nie wydaję kasy na inne kosmetyki... Mam nadzieję, że to wystarczy ;-)
 
te skarpetusie są cudowne ;-)

Nie chce mi się nawet ubierać... a muszę iść po jabłka na halę, no i do tej apteki...
Czytałam trochę co tam u czerwcówek. Widzę, że niektóre jeszcze nie są spakowane do szpitala, więc ja też się nie śpieszę... :-D tylko mi się kurzyć będzie ta torba :-D Albo, znając moje możliwości, będę się o nią potykać. Ja to teraz w futrynie nie mogę się zmieścić. Zawsze zahaczę :-D
 
reklama
Do góry