reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
dzamena nie mam, jutro mam nadzieję że zakupię w auchan w drodze od dentka, zwykłe zapinane od góry bo to i tak na chwile więc nie musi być jedwab:-p

o co biega z tym wątkiem piosenki? bo pierwszy post chyba wykasowany?
 
jedyneczka no własnie biega o to ze było pytanie czy znamy jakies kołysanki o naszych fasolkach,po co takie głupie tematy zakładac ?
pełno w necie jest kołysanek a poza tym wkurza mnie jak ktos wchodzi kto kompletnie nie udziela sie na ogólnym i durne tematy zakłada
no kochana to ja myslałam ze skoro ty z takim make up na porodówe idziesz to moze i jedwabie przyodziejesz ,
 
moze faktycznie i mialyscie racje co z zakladaniem nowych watkow na forum, ale zal mi dziewuchy :(
a czemu ci zal?na kazdym forum powinien byc w miare porzadek a nie pisanie o jakis durnych kołysankach ,taki temat to moze wyjsc podczas dyskusji ogólnej a nie osobno a z resztą to juz nie pierwszy temat który był zakładany przez ta dziewczyne i w sumie tez tmten niepotrzebnie bo o naszych badaniach piszemy na watku usg
 
ja nie wiem tak to odczuwam po tym co napisala , no zestresowala sie niepotrzebnie , zle rozumiejac ;/ ja w sumie sama nie lubie zasmiecania forum ale no taka juz jestem i sama bym raczej nie upomniala ;p
 
dzamena aaa to faktycznie bez sensu z tym wątkiem:dry:a jedwabie po co jak głównie gołym tyłkiem będę świecić i dlatego musi on być opalony:-D

nadia może to nie było miłe ale co by to było jakby każda ot tak sobie zakładała wątki no i można zapytać na głównym najpierw żeby troszku reguły poznać:sorry2:
 
ano, poza tym jesli akurat o piosenki chodzi to duzo tak jak mowicie jest na necie nawet na youtube , nawet ostatnio na ogolnym w galerii brzuszkow butterfly podala 2 kolysanki dla dzieci ;d jak ktos sledzi watki codziennie to i cos wyszpera :)
 
jedyneczka pochwał sie potem co kupiłas,ja juz powoli spadam bo zaczyna mi sie cisnienie podnosic przez ten nowy temat.miłej nocy dziewczynki
 
reklama
Do góry