reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Ja juz dupke wymoczylam w wannie no i zasiadlam na kompka :happy:
Nie wiem jak dlugo bo 20-21 to juz moj czas na sen ;-)

jedyneczka Twoj M przynajmniej ma wiecej sexiku jak moj :-D
Ty masz ochote ciagle a ja......... orleanska od kilku mieszkow:tak:

miluszka sytuacji nie zazdroszcze ,ludzie sa podli !!Nie ciagna za jezyk...

louise KOLOROWYCH :happy::tak:

mruczka Ja w pl mialam zmywarke -normalnie tesknie za nia tutaj :-D

A ja znowu mam ochote na pifko :cool:
 
reklama
vanilka - oj ja tez orleanska od kilku miesiecy! ;) gosposia ze mnie tez nijaka - kopytek by mi sie nie chcialo lepic, no moze jak mnie najdzie! kompleksow czlowiek dostanie przy was!

ja zaczelam sobie juz zbierac pieniazki na masaze takie:
http://www.rollmasaz.waw.pl/
- slyszalam ze sa bardzo skuteczne w walce z celulitem, za 300 zl w wawie ma sie serie 10 godzinnych plus 2 gratis, trzeba je robic okolo 2 razy w tygodniu. Ja sie o wage nie martwie mysle, ze wroce jakos, wyszczuplic uda tez najwyzej na aerobik pojde. Najbradziej boje sie rozstepow, faldy brzusznej zwisajacej i celulitu - ten jest wszechobecny na moich udach i sie szyderczo usmiecha do mnie, w ciazy sie zrobil wrecz bezczelny! Zamierzam go zwalczyc po porodzie!!
 
Vanillka, Jedyneczka i Emih, muszę zalożyć aparat na dół, bo prawidłowa ortodoncja wymaga założenia na górę i dół (mimo, że na dole mam proste to góra z dołem musi się zgrać). I żeby to miał sens w odpowiednim momencie trzeba dołożyć dół, no i właśnie nadszedł ten moment:-(
Też bardzo długo odkładałam aparat ( nie miałam bardzo krzywych, tylko dwójki, ale lubię ładne zęby - jedna z moich fobii) i górę założyłam 07/10 (data ostatniej miesiączki, hhihihi, jeszcze nie byłam w ciąży). Po pierwsze nie wiedziałam, ze tak szybko zajdę, poza tym w ostatnich 3 latach byłam 3 razy w ciąży i nie chciałam wszystkiego pod ciążę podporządkowywać, bo nie wiedziałam czy mi się uda zajść czy donosić. Ale na szczęście się udało i mała będzie miała mamę z ładnymi ząbkami:-)
 
tweenie Ja mieszkam okolice Placu Kasztelańskiego, więc do Pepco idę na spacer. Moja przyjaciółka mieszka na Tarchomienie, więc wiem ile się jedzie
agatha może nie będzie tak źle z tym aparatem, ja też kiedyś miałam i mnie głównie dokuczały obtarcia, więc musiałam nakładać ten wosk
vanilka albo mała znienawidzi truskawki. Generalnie raz w tygodniu jem makaron z truskawkami, czasem świeże truskawki, a teraz jeszcze te bolero
miluszka tak mam refundowaną luteinę. Co d miejsc w spzitalach, ja już o wielu miejscach słyszałam, że trudno się dostać, a jakoś to wszystko idzie. Moja koleżanka będzie rodzić na Karowej nie ma położnej, ani nic po prostu tam zamierza jechać i tyle. Co do kosyków są w gazetce na stronie PEPCO - Więcej za mniej... codziennie!
ewelad kanapeczki były super
louise normalnie luteina kosztuje 16zł opakowanie, a nospa fote 12zł a miałam kilan opakowań, ale tak jak piszesz, za luteinę zapłaciłam nie dużo.

Ale mnie dziwnie bolał brzuch tak jakby kłucie, świdrowanie od pępka w dół, ale wzięłam nospę i zaraz przeszło. Poza tym jakaś zmęczona jestem, a tu M chce byśmy rozplanowali drugą łazienkę - dobrze że przejawia inicjatywę.
 
drogie Mamuśki, idę w kierunku łóżka. Nie chce mi się, ale cóż, życie jest ciężkie. Jeszcze o wannę trzeba zahaczyć...
A jutro rano morfologia, blee

Spokojnej nocki Wam życzę :)
 
Witam
Dziewczyny narazie napisze ze wszystko u mnie ok-przepraszam za 2-dniowa nieobeznosc ale cale dnie bylam poza domem a wieczorem padalam. Postaram sie dzis wieczorkie wszystko nadrobic i napisac co u mnie, bo dzis tez pracowity dzień.
 
Witam dziewczyny z rana,
ja sie za niebawem bede zbierac, mam dzis pare rzeczy do zrobienia. Moj J. zostawil mi dzis samochod, a sam nie chcac mne budzic pojechal do pracy metrem i tramwajem - w szoku jestem :)
tiffi - to fakt, ze dobrze iz M przejawia inicjatywe. Jak wasza 2 lazienka? Ja za niebawem tez bede musiala zaczac sie orientowac w budownictwie.. boje sie tego, czego moge sie dowiedziec: ile co kosztuje :) nie wiem jak to jest, gdy bierze sie kredyt hipoteczny pod budowe domu czy z bankiem mozna przemyslec ile bedzie kosztowalo wykonczenie tego domu? Czy Bank w ogole to interesuje, czy po prostu da pieniadze na budowe, a potem na wykonczenie trzeba brak kolejny? - wiecie dziewczyny jak to jest?
 
czesc laseczki

ja juz wstalam jak wykle i wyprawilam Mka do pracy. pijemy ze Stasiem kawke :-) ide was nadrobic. wczoraj mnie caly dzien zoladek albo przepona (albo jedno i drugie) bolaly. i ta podla zgaga....narazie na szczescie po mleczku przechodzi. mam jeszcze migdaly w zanadrzu jakby co. a w najgorszym razie rennie kupie.ide was poczytac.milego dnia.
ps. ale u nas kijowa pogoda-jest tak szaro-buro i ponuro ze sie odechciewa wsztystkiego

vanilka
o ja tez bym lyknela piwka mmmmm...ale jak juz sie wreszcie dorwe to z 10 wypije :-)

tiffi
no to faktycznie tanio zaplacilas za leki. ja tez spojrzalam na rachunek z apteki i szok-magnez najdrozszy -9zet w promocji a clotrimazol i cordafen (narazie go nie bede jesc-tak postanowilam, zobacze jakis skutek da magnez i nospa) grosze.

patipaula a Ty wiecznie zabiegana :-) i jak ty masz tyc dziewczyno? :-) ja cie podziwiam :tak: :tak: kiedy ty odpoczywasz i czy w ogole odpoczywasz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się kochane!!
Przepraszam Was za nieobecnośc prze zkilka dni, ale miałam taki młyn że czasu na nic mi nie starczało!!
U mnie wszystko ok! Jakoś się kulam z moim słodkim cięzarem w brzuszku!!

Mam nadzieję, że u Was również jest wszytko dobrze!1 Zabieram się do nadrabiania z tych kilku dni!!
 
Do góry